1

Kurczę, ale świetny początek sezonu. Trzy bardzo ciężkie mecze i 9 pkt. Różnica pomiędzy grą w tym sezonie a poprzednim to niebo a ziemia. Brawo Herr Flick!!

1

Ojoj sędzia zawiedziony, że się wypaczyć nie udało

0

Lapcio się zdał na swoje bebechy i postawił wszystko na Olmo i jak widać się opłaciło. Brawo panie prezydencie.

1

@Never dobra już wiem jak to obejść, nie wchodź przez link ze strony głownej tylko przeklikaj najpierw w programy na żywo, potem w sport i tam wybierz mecz. Powinno działać ;)

1

Działa Wam canal+ online? Mi się pokazuje informacja żebym wykupił pakiet a mam już wykupiony. Wie ktoś jak to naprawić?

0

@Botanik da się jakoś sprawdzić dokładną datę rejestracji? Ja mam tylko info, że rejestracja przed 2011 rokiem, ale myślę, że konto mam gdzieś od około 2005 roku a może nawet wcześniej xD.

1

@_kamil93_ 75 zł chyba

1

@Transu96 nie no Yamal powinien mieć tempo 89 i strzały może 83/84? Wiadomo, że to głupia gra, no ale jednak bardziej go powinni docenić.

0

@Matheu12 cóż, jak rapował Sokół: "ktoś chce to oglądać, więc ktoś sprzeda bilet"

0

Przyszedł Flick i Lewy już se przypomniał jak się dobrze ustawić żeby piłka pod nogi spadła. Brawo!!

2

Oj aż coś dygło po takiej akcji jak za starych dobrych lat

1

@blakkudium puyol

6

@GeneralXavi Bosak jest milion razy lepszym kandydatem, no ale niestety padło na Mentzena. Szkoda.

0

@mkl87 całkiem mozliwe, że Barcelona kupiła kota w worku, którego wartość i umiejętności były sztucznie zawyżane przez agentów piłkarza. Barcelona sie prawdopodobnie niestety dała nabrać a Roque nie ma umiejętności na grę na takim poziomie i to nie jest kwestia dawania komuś szansy tylko to całkiem inny level. Można się było rzucać do Xaviego, że sie uwzial na niego, no ale tutaj już mamy drugiego trenera, który Brazylijczyka nie bierze nawet pod uwagę przy ustalaniu składu. To nie jest przypadek.

0

@BorzyKrzys niestety to prawda. Neymar, był ostatnim czarodziejem na boisku. Później już nastąpiło to przejście na toporny i fizyczny futbol jaki widzimy teraz. Yamal owszem jest świetny, ale to nie jest ten styl, który prezentował własnie Ney czy np Ronaldinho, albo Cristiano z czasów pierwszego pobytu w United. Teraz drybling jaki widzimy na boisku to nie sztuczki techniczne a głównie szybkość. Oby pojawił się niedługo ktoś z taką magią w grze, bo faktycznie coraz nudniejszy ten futbol.

2

@Pedri16Future nie no chłop już na peryferiach wielkiego futbolu, wygrał większość pucharów jaka była do zdobycia i odwala coś takiego, bo przegrał jakiś puchar tymbarku. Naprawdę ciezko go lubić.

1

@Rhaan no w tym meczu to on już przechodzi wszelkie pojęcie. On powinien chyba z psychologiem popracować, bo jakieś tam umiejętności ma skoro dotarł tak daleko w swojej karierze. Dzisiaj to on wygląda jak niektóre chłopy co w B klasie z nimi pogrywam w weekendy.

0

@WiernyKibic111 myślę, że wielu ludzi zaczyna mieć dość tego co zarządzający robią z tym klubem, czego efektem są coroczne kompromitacje na wielu polach. Sam nie lubię takiego narzekania, ale niestety bez tego nic się nie zmieni. To my kibice mamy wpływ na jakieś pozytywne zmiany właśnie takim głośnym wyrażaniem niezadowolenia z kierunku w jakim zmierza ten klub.
Popatrz jak Real jest prowadzony. Wszystko jest zaplanowane, przemyślane. W Barcelonie jest dokładnie odwrotnie.

1

Kurde no bardzo ładnie gra Real. Oby Barca pokazała cokolwiek pozytywnego w tym pierwszym meczu ligowym.

1

@PW27 ja bym to odwrócił i zapytał kto faktycznie może denerwować jako zawodnik. U mnie na pewno Ferran Torres, który opowiada jakieś głupoty o byciu rekinem a co najwyżej to to jest kijanka. Drugi irytujący to Lewy za pretensje, machanie rękami i błędne decyzje. Na ten moment tylko oni mi przychodzą do głowy.

9

@barcelonaLM najśmieszniejsze jest to, że ten wywiad się nawet jeszcze nie odbył a oni już pisma piszą żeby to cenzurować xD

3

@macio_944 La Bamba od 6 lat*

0

@Pedri16Future i nikt tego nie oglądnie tylko dopiero odpowiedź Stanowskiego na to xD

3

Ja wiem, że to mecz towarzyski, no ale szanujmy się. Chociaż odrobinę jakości na boisku powinno się pojawić a ten mecz wyglądał gorzej niż te w poprzednim sezonie. To, że grali częściowo rezerwowi to nie jest żadne usprawiedliwienie, bo w Monaco też tak było a potrafili zagrać okej. Oby to faktycznie był efekt zmęczenia po mocno przepracowanym okresie przygotowawczym a ten tydzień przepracują na spokojnie i już na ligę będą świeżsi.

1

W tych poprzednich sparingach w USA gra wyglądała tak jak dzisiaj czy coś lepiej było?

0

nie ma to jak ustawić transmisję jedynie na aplikacji, która nie dziala

1

@GeneralXavi mi natomiast on się kojarzy ze słabymi występami, spowalnianiem akcji, stratami, brakiem powrotu za akcja i pracy w defensywie i w ciągu ostatnich kilku sezonów to na palcach jednej ręki można policzyć jego dobre mecze. Bardzo dobrze, że odchodzi. Aczkolwiek zgodzę się, że może gdyby on grał cały czas na środku pomocy a nie rzucano by go tam, gdzie akurat trzeba zapchać dziurę to wyglądało by to ciut lepiej, no ale tego się już nie dowiemy.

0

@semafor w ogóle bez sensu porównanie jak to są dwie różne pozycje. Ten kto zadawał to pytanie to powinien być ciśnięty a nie Endrick.

3

@Kgorecki2500 w czymś takim to znaczy w czym? W najbardziej popularnym filmie na polskim YT aktualnie?

3

@karol130197 wystarczy minutowy research zrobić żeby znaleźć materiały na kanale zero o Ziobrze i tej aferze. Druga sprawa, że w tym rzekomym leaku daty się nie zgadzają. Film jest ewidentnie nagrany później niż w maju, prawdopodobnie kilka dni temu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?