- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1010 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
2
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Kozinho.
40
Oszczędzają Haalanda przed transferem do Barcelony
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1010 Culés
14
czarny humor «przedstawienie rzeczy tragicznych w sposób humorystyczny»
SilniRazem dalej walczą
3
@Kgorecki2500 Wiejski to nie jest silnyrazem, Wiejski to zadłużony po uszy debil.
0
@Kgorecki2500 To musi być troll.
3
@Kgorecki2500 w czymś takim to znaczy w czym? W najbardziej popularnym filmie na polskim YT aktualnie?
3
@tristan87 nie, Wiejski to nie troll tylko wariat ;p
2
@Kgorecki2500 Zidentyfikowani xDD
5
@Kgorecki2500 w sumie jedyny pracownik, któremu po tym filmie może być trochę głupio to ten redaktor, który dał się nagrać jak wcina własną kozę z nosa ;p
3
@Kgorecki2500 Przecież oni nie śmiali się z tragedii tego człowieka, on śmiali się z kontekstu, z absurdu w jaki zostało to przedstawione w odniesieniu do poprzedniego tematu. Ale jak się chce psa uderzyć...
0
@Aragorn33 W sensie wstawiłem ten akurat ale też "randomowi" użytkownicy wrzucali podobne posty
@Dari0G Mi nie musisz tłumaczyć ;)
3
@Kgorecki2500 tzn wiesz, silni razem to generalnie sekta wyborców w wieku 40+, którzy są odporni na argumenty i za długo już tkwią w wojnie plemiennej, by teraz z niej wyjść, ale po filmiku Stanowskiego nawet oni zorientowali się, że tutaj nie ma w co brnąć. Na placu boju zostali tylko tacy "mocarze" jak Piński, Wiejski czy sam Stonoga ;p
2
@Aragorn33 Piński to w ogole na twitterze rzeźbi i rzeźbi od 2 dni jakieś wysrywy. :D
1
@Ojciec5tkidzieci On od początku rzeźbi wysrywy.
1
@Ojciec5tkidzieci w sumie to on od początku swojej działalności ciągle rzeźbi jakieś wysrywy ;p