tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mieszo zgadzam się, że częściej sędziowie się mylą na ich korzyść. Chodzi mi o sam fakt reakcji na krzywdzące ich decyzję. Klub potrafi stanąć w swojej obronie w przeciwieństwie do pozostałych zespołów w lidze.
0
No przynajmniej mają jaja żeby coś zrobić z tym sędziowaniem. Wszystkie kluby w lidze są non stop krzywdzone przez sędziów, ale odwagi nikt nie ma żeby coś powiedzieć. Bardzo dobrze, że Madryt coś robi. Może się zmieni w końcu sposób sędziowania w tej lidze.
0
Się zapowiadał ten mecz super, bo początkowe 5min wyglądało świetnie, natomiast od tego zderzenia głowami mecz zdziadzial okropnie.
1
@MesQueUnClub96 Lew i Orzeł
1
Ehh szkoda... Tyle okazji było do zwycięstwa...
0
@Bernard777 usuń te głupoty bo aż wstyd
1
@Kwasiak98 pewnie finansowo lepiej wyjdziemy na tym
1
@BulaKG przecież to AI ewidentnie
1
Ale bardziej zastanawia jak to jest, że gramy takie mecze jak z Realem czy teraz z Bemficą a przychodzi potężne Las Palmas albo Getafe i się nie da wygrać.
0
Kurde ależ szkoda tego Wojtka, no ale niestety sam sobie winien za głupie wyjścia..
0
Oby to Getafe spadło w tym sezonie.
1
Alena żałosny jesteś
1
Młodzi za bardzo napaleni na strzelenie bramki i już klapki na oczy i walenie na oślep
0
Chyba jakiś chłop z varu postawił na - 2,5 gola i nie obejrzymy więcej bramek
0
No fajnie, że reklamy trzeba było puścić i nawet powtórki nie zobaczyliśmy...
24
Lamine oni mają 12 lat
1
@Pedri16Future bo oni żyją w swojej bańce gdzie Kapela jest jakimś autorytetem. Całe szczęście ta bańka jest coraz to mniejsza i miejmy nadzieję, że wkrótce w całości zniknie.
5
@okiemtypera_lucaxx95 przecież to jest minuta czytania. Dobrze to zrobi dla Twojego mózgu ;)
1
@CLS63AMG albo Deulofeu. Pamiętam jak się nim jaralem swego czasu. Teraz ma 30 lat i wraca po ciężkiej kontuzji w Udinese. Też byłem fanem (i w sumie dalej jestem) Adamy Traore. On to chyba sobie najlepiej poradził z nich, bo od paru lat gra regularnie w Premier League, ale nadal mnie boli, że on w teorii ma wszystko żeby zostać topowym piłkarzem a jakoś chyba głowa nie dojeżdża i nie pokazuje tego na meczach.
0
@martiniloca z piątnicy, no bo skąd
3
hahah Laporta co Ty robisz xDDD
1
@dominox1998 nie no myślę, że puchar nadal będzie dla Szczęsnego, natomiast La Liga i LM dla Peni na pewno.
0
Szczęsny może grać teraz w Pucharze Hiszpanii czy musi pauzować?
0
Alez się szybciutko zmieni narracja. Teraz to Pena będzie bogiem a Szczęsny w sumie niepotrzebnie przychodził. Dwa dni temu Szczęsny był bohaterem i było gadanie żeby się Pena nawet z ławki nie podnosił. Najlepiej chyba będzie jak pozostanie ten podział: Pena - LM i La Liga, Szczęsny - puchar Hiszpanii.
0
8 min to i tak mało. Byłem pewny, że przynajmniej 10 doliczy.
0
@Roobo oj prawda. To najbardziej boli, bo pewnie Barca by strzeliła coś jeszcze a tak to możemy sobie pooglądać jak Flick przygotowal taktykę defensywną.
0
Pewnie będzie doliczone tyle co do pierwszej połowy, więc jeszcze jakieś 20min trzeba przetrzymać.
3
Dobrze, że Barca prowadzi tak wysoko, bo jakby teraz było 2-3, albo 2-2 to na 99% Real by wygrał. Tutaj jest taka przewaga, że nawet po piłkarzach Barcy nie widać takiego obsrania jak to zazwyczaj było w takim meczach na styku.
9
ale jaja żeby Twoja drużyna prowadzila trzema bramkami a Ty i tak się stresujesz czy nie przegrają meczu
0
kuuurdeee szkoda Wojtek