La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1591 Culés

0

A już widziałem komentarze na innych portalach, że Iga popełniła błąd zwalniając Wiktorowskiego, że teraz Iga będzie żałować, widząc jak Osaka wraca na szczyt z jej byłym trenerem. Na razie nic takiego nie widać, a jest wręcz odwrotnie. Pożegnanie Wiktorowskiego i zatrudnienie Fissette'a było strzałem w dziesiątkę, co pokazał Wimbledon, a Osaka z Wiktorowskim jeszcze nic nie osiągnęła.

1

@Pawlak1992 Wyciąganie takich wniosków na ten moment jest niepoważne i nie ma pola manewru do dyskusji teraz.

konto usunięte

1

@Pawlak1992 Przecież Osaka zagrała tylko jeden turniej i dotarła do finału.

0

@JohnKennedy I to sprawia, że Iga popełniła błąd zwalniając Wiktorowskiego? Nawet gdyby Osaka wygrała ten turniej, to i tak nic by nie zmieniło. Z Wiktorowskim Iga nie potrafiła wygrać Wimbledonu, z Fissette'm zrobiła to już w pierwszym sezonie, więc nie wiem dlaczego decyzja o zmianie trenera miałaby być błędem.

2

@Pawlak1992 ale czemu się uczepiles tego Wimbledonu? A ile ogólnie turniejów Iga wygrała z Wiktorowskim?
Ten pierwszy sezon z Fissettem Iga ma tragiczny i ten Wibledon tego nie zmienia. Teraz w Kanadzie znowu odpadnięcie w 1/8. Po co podajesz najpierw przykład z Osaka, że jej słabo idzie z nowym trenerem, bo nic nie wygrała po czym w drugim komentarzu piszesz, że nawet jakby wygrała to i tak to nic nie zmieni? Czyli bez sensu dyskusja z Tobą, bo nawet jak Osaka wszystko wygra to Ty napiszesz, że to nie ma znaczenia bo Iga Wimbledon wygrała xD.

0

@tomcias10 Z tym "tragicznym sezonem" to niezła odklejka z twojej strony. Jak można nazwać sezon tragicznym gdy wygrywa się Wimbledon po raz pierwszy w karierze, dociera się do półfinału Australian Open, a to wszystko po aferze z dopingiem, który na pewno wpłynął na psychikę Igi. Jedyne co na minus, to gorsze wyniki na kortach ziemnych, jednak rok wcześniej zaliczyła najlepszy sezon na tych kortach, więc ciężko to powtórzyć.
Po rozpoczęciu współpracy z Fissettem widać poprawę w jej grze. Ma lepszy serwis, gra lepiej na trawie, czyli nawierzchni, na której wcześniej szło jej najgorzej. Więc niby dlaczego zakończenie współpracy z Wiktorowskim było błędem?
Nie twierdzę, że Osace słabo idzie z nowym trenerem. Japonka sama widzi postęp w swojej grze po zatrudnieniu Wiktorowskiego, więc widać wyszło jej to na plus. Jednak nie oznacza to, że Iga popełniła błąd kończąc z nim współpracę.

"Po co podajesz najpierw przykład z Osaka, że jej słabo idzie z nowym trenerem, bo nic nie wygrała po czym w drugim komentarzu piszesz, że nawet jakby wygrała to i tak to nic nie zmieni?"

Jedno nie ma nic wspólnego z drugim. W pierwszym przykładzie po prostu wyśmiałem komentarze ludzi, którzy robili z Wiktorowskiego jakiegoś Boga i już wieszczyli, że Osaka nie tylko wygra turniej w Montrealu, ale wróci na sam szczyt i będzie wygrywać kolejne turnieje, a Iga będzie żałować zakończenia współpracy z Wiktorowskim, patrząc na to jak Osaka dominuje. A tu balon pękł szybko, bo przewidywania (przynajmniej na razie) się nie sprawdziły.

0

@Pawlak1992 żadna odklejka. W porównaniu do tego co Iga prezentowała współpracując z Wiktorowskim to to jest tragiczny sezon. Wystarczy spojrzeć na liczby a one nigdy nie kłamią.

0

@tomcias10 Początek był słabszy, ale potem było już tylko coraz lepiej. I tak jak już pisałem wcześniej, afera z dopingiem i dyskwalifikacja na miesiąc też na pewno odcisnęły na Idze piętno.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?