La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1452 Culés

5

Pytanie na ile Pedri, Andreas i Ronald są szklani (pamiętamy pierwszy sezon Pedriego w Barcelonie), a na ile nie pomaga im sztab. Byli już nie raz piłkarze, którzy w jednym klubie łapali seryjnie urazy, a w drugim nie. Szkoda każdej kontuzji u tak utalentowanych i młodych piłkarzy, a poprawy w sztabie szkoleniowym Barcelony nie widać.

0

@aleksandrowielki też dużą rolę tutaj odgrywa ilość rozgrywanych meczów. W każdym klubie są problemy z kontuzjami i to nawet większe niż w Barcelonie. Ludzie tutaj absurdalnie rzucają się na Xaviego, bo lubią sobie popluc jadem, ale prawda jest taka, że Araujo grał na prawej stronie, bo na ten moment jest po prostu najlepszym rozwiązaniem na te pozycję. Xavi dałby tam kogoś innego typu Roberto to by były żale, że znowu gra tam jakiś placek.

0

@tomcias10 ja generalnie uważam, że Ronald powinien wychodzić na ŚO, a jeśli jest ktoś na tyle dobry, ktoś kto przerasta na prawej flance Kounde, to dopiero wtedy taka zmiana powinna zostać przeprowadzona. To tak jeśli dyskutujemy o naszej flance.
Jasne, kontuzje się zdarzają i to raczej nie jest pstryczek głównie do ogródka Xaviego, ale coś jest chyba nie tak. Powtarzające się mieśniówki niektórych zawodników to raczej nie przypadek i ciężko jest powiedzieć wszystkim "tak, nasz sztab medyczny/ przygotowania fizycznego robi dobrą robotę", bo tego nie widać.

0

@aleksandrowielki Myśle ze 3 czynniki maja tutaj wpływ. Araujo jest szklany niestety a nasz sztab tez wybitny nie jest. No ale w momencie jak gosc ma czesto problem z miesniami to wystawianie go na PO gdzie on jeszcze w ofensywie dodatkowo sprintuje to duzy blad. Barca musi miec 5 stoperow bo niestety Kounde/ Christensen sa dosc szklani. Jeśli chodzi o Pedriego to moim zdaniem gral za duzo. To jest taki zawodnik co regularnie powinien schodzic w 60-70 minucie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?