tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To nie jest oficjalny profil.
1
Wczoraj w meczu Bayernu z Borussią normalnie były karne także raczej tylko w Anglii.
14
Są i zawsze będą xddd
1
A widziałeś jak grał w Milanie?
1
Dybala do tego. Nie wiem skąd na to wezmą pieniądze ale musi tak być xD
0
JEJU JAKIE TO SUCHE XDDDDDDDD
0
Po prostu daje mu ostatnią szansę żeby się pokazał. Tak samo z innymi zawodnikami.
3
bambusie biedaku xddddddddddddddd
4
Ciekawe, że na tym filmiku nawet nikt nie idzie za Neymarem ani nie próbuje go przekonać żeby się ogarnął i wrócił do treningu. To też dużo mówi o całej sytuacji.
6
To nie może być przypadek.
2
Over 12,5 bramek gładko wchodzi
0
co
1
Apeluje żeby na wszelki wypadek wszyscy wyłączyli mecz!
0
Higuanowi się już Higuain włączył
1
Messi ma 33 bramki ;)
0
Było na Facebooku...
0
Suarez to się może ze dwa razy piłki dotknął xDDD
0
Przecież Ramos nie jest na spalonym
1
4-3-1-2 raczej chyba będzie
0
hahaha xdd
0
Dalej ciary jak to oglądam...
Reakcja Gudjohnsena najlepsza xD
0
Dokładnie. Xavi odszedł, odeszła tiki-taka.
0
Chciałem zauważyć, zE suarez na poziomie gomesa dzisiaj Ale na niego nic nie powiecie..
7
Zaslonil krótki słupek i tak ma robić bramkarz...
1
A kto Ci dał to prawo?
2
Piękne :o
0
Pytanie do bukmacherów xD
Mianowicie który z buków online jest lepszy? Sts czy efortuna?
2
@FastSmith7 dobrze Ci gada. Skoro jesteś kibicem danej drużyny chcesz żeby wszyscy zawodnicy grali jak najlepiej. I aby zdopingować ich do lepszej gry to chcesz buczeć i gwizdać na nich? Co to za logika w ogóle? Wyobraź sobie, że jesteś u siebie w pracy i stoi nad Tobą 50 osób i drze sie na Ciebie, gwizda, buczy i wyzywa Cie. Ciekawe jak wtedy by Ci się pracowało ;)
0
Awans w LM też rzekomo nam przeleciał koło nosa... 12 meczów do końca a Wy afere robicie xD
9
3:31
Gago już wiedział.