0

To nie jest oficjalny profil.

1

Wczoraj w meczu Bayernu z Borussią normalnie były karne także raczej tylko w Anglii.

14

Są i zawsze będą xddd

1

A widziałeś jak grał w Milanie?

1

Dybala do tego. Nie wiem skąd na to wezmą pieniądze ale musi tak być xD

0

JEJU JAKIE TO SUCHE XDDDDDDDD

0

Po prostu daje mu ostatnią szansę żeby się pokazał. Tak samo z innymi zawodnikami.

3

bambusie biedaku xddddddddddddddd

4

Ciekawe, że na tym filmiku nawet nikt nie idzie za Neymarem ani nie próbuje go przekonać żeby się ogarnął i wrócił do treningu. To też dużo mówi o całej sytuacji.

6

To nie może być przypadek.

2

Over 12,5 bramek gładko wchodzi

0

co

1

Apeluje żeby na wszelki wypadek wszyscy wyłączyli mecz!

0

Higuanowi się już Higuain włączył

1

Messi ma 33 bramki ;)

0

Było na Facebooku...

0

Suarez to się może ze dwa razy piłki dotknął xDDD

0

Przecież Ramos nie jest na spalonym

1

4-3-1-2 raczej chyba będzie

0

hahaha xdd

0

Dalej ciary jak to oglądam...
Reakcja Gudjohnsena najlepsza xD

0

Dokładnie. Xavi odszedł, odeszła tiki-taka.

0

Chciałem zauważyć, zE suarez na poziomie gomesa dzisiaj Ale na niego nic nie powiecie..

7

Zaslonil krótki słupek i tak ma robić bramkarz...

1

A kto Ci dał to prawo?

2

Piękne :o

0

Pytanie do bukmacherów xD
Mianowicie który z buków online jest lepszy? Sts czy efortuna?

2

@FastSmith7 dobrze Ci gada. Skoro jesteś kibicem danej drużyny chcesz żeby wszyscy zawodnicy grali jak najlepiej. I aby zdopingować ich do lepszej gry to chcesz buczeć i gwizdać na nich? Co to za logika w ogóle? Wyobraź sobie, że jesteś u siebie w pracy i stoi nad Tobą 50 osób i drze sie na Ciebie, gwizda, buczy i wyzywa Cie. Ciekawe jak wtedy by Ci się pracowało ;)

0

Awans w LM też rzekomo nam przeleciał koło nosa... 12 meczów do końca a Wy afere robicie xD

9

3:31
Gago już wiedział.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?