0

Okej :)) Szczęścia życzę tak przy okazji XD

0

Ciekawe czy ja tez na swoim ślubie dostane grecka wyspę...

0

Ale przecież Ogólnie w całym sezonie to chyba Hazard mial więcej dryblingów od Messiego. Pamietam taka statystykę z dryblingami z wszystkich lig Europy i to Hazard byl na pierwszym miejscu. Jeżeli sie myle to niech ktoś mnie poprawi.

5

Ta a jak uderzyl pewnie w meczu z Galaxy to już się nie pamięta? Nawet Messiemu zdarzało się marnować takie okazje sam na sam, nie wspominając już o Suarezie z początku poprzedniego sezonu.

0

Roberto zdecydowanie gral na PO. Widać to dobrze np. przy drugiej bramce dla ManU.

1

Za kopnięcie przeciwnika.

0

Argentyna - Chile. No o taki finał to aż się prosi.

0

OFFTOP
Jest tutaj jakaś osoba znająca łacinę? Potrzebuje pomocy w gramatycznym rozbiorze zdania. Są to tylko 3 krótkie zdania także jeżeli ktoś jest skory do pomocy to prosze o kontakt :). Bardzo bym prosił admina o nie usuwanie tej wiadomości,

0

Jejkuuu mam nadzieje, ze cala celebracja z Camp Nou będzie później dostępna bo niestety teraz nie mogę oglądać :cc

6

Kolega pewnie z góry zalozyl ze w kolejnym stuleciu nikt jeszcze nie zdola dorównać Messiemu co jest zdecydowanie założeniem słusznym :)

48

Chiellini jeszcze sie nie nauczyl ze Messiego sie nie prowokuje :cc

50

Skoro trick Neymara byl ośmieszający to jak nazwac to co zrobil Messi? To dopiero moglo byc upokarzające dla zawodników drużyny przeciwnej.

48

Kobieta Mascherano wygląda jak Tello w peruce o_0

0

chwyt marketingowy czy nie, pieniądze do potrzebujących dojdą i to dość duże

0

Lol lol 3 tysie komentarzy to w tydzien wyrabiał

5

Illuminati

2

Przecież to śmieszne jest xddd

1

Może przegonić Ronaldo w ilości hattricków jeżeli dobrze pamiętam

0

Lepiej późno niż wcale xdd

1

0

Macki pereza

1

Poznaj historię tego wyniku to Ci się głupio zrobi :)

0

1

Nie jest to prawda. On zarabia coś około 40 tyś tygodniowo (co i tak jest absurdem xd)

1

Za to "czyszczenie pucharu" przy zejściu z boiska to tracę cały szacunek do Ronaldo.. Pewnie jego to nie rusza za bardzo no ale tak tylko mówie XD

0

HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA dobra ej serio wygrałeś xddd nie wiem czy to kopiowane skądś czy wymyśliłeś ale żart genialny xdd

0

10 lat (około nie pamietam dokładnie daty rejestracji xd) 0 banów przebiłem was XD

0

Jak to nie dryblował? Przecież on właśnie z tego był słynny np. w Manchesterze.

0

"Si" - "Tak"

1

https://www.facebook.com/video.php?v=827608550718012
HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAAH XDDDDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?