tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Okej :)) Szczęścia życzę tak przy okazji XD
0
Ciekawe czy ja tez na swoim ślubie dostane grecka wyspę...
0
Ale przecież Ogólnie w całym sezonie to chyba Hazard mial więcej dryblingów od Messiego. Pamietam taka statystykę z dryblingami z wszystkich lig Europy i to Hazard byl na pierwszym miejscu. Jeżeli sie myle to niech ktoś mnie poprawi.
5
Ta a jak uderzyl pewnie w meczu z Galaxy to już się nie pamięta? Nawet Messiemu zdarzało się marnować takie okazje sam na sam, nie wspominając już o Suarezie z początku poprzedniego sezonu.
0
Roberto zdecydowanie gral na PO. Widać to dobrze np. przy drugiej bramce dla ManU.
1
Za kopnięcie przeciwnika.
0
Argentyna - Chile. No o taki finał to aż się prosi.
0
OFFTOP
Jest tutaj jakaś osoba znająca łacinę? Potrzebuje pomocy w gramatycznym rozbiorze zdania. Są to tylko 3 krótkie zdania także jeżeli ktoś jest skory do pomocy to prosze o kontakt :). Bardzo bym prosił admina o nie usuwanie tej wiadomości,
0
Jejkuuu mam nadzieje, ze cala celebracja z Camp Nou będzie później dostępna bo niestety teraz nie mogę oglądać :cc
6
Kolega pewnie z góry zalozyl ze w kolejnym stuleciu nikt jeszcze nie zdola dorównać Messiemu co jest zdecydowanie założeniem słusznym :)
48
Chiellini jeszcze sie nie nauczyl ze Messiego sie nie prowokuje :cc
50
Skoro trick Neymara byl ośmieszający to jak nazwac to co zrobil Messi? To dopiero moglo byc upokarzające dla zawodników drużyny przeciwnej.
48
Kobieta Mascherano wygląda jak Tello w peruce o_0
0
chwyt marketingowy czy nie, pieniądze do potrzebujących dojdą i to dość duże
0
Lol lol 3 tysie komentarzy to w tydzien wyrabiał
5
Illuminati
2
Przecież to śmieszne jest xddd
1
Może przegonić Ronaldo w ilości hattricków jeżeli dobrze pamiętam
0
Lepiej późno niż wcale xdd
1
http://messivsronaldo.net
0
Macki pereza
1
Poznaj historię tego wyniku to Ci się głupio zrobi :)
0
Imię to Sasha na 100%. Tutaj zdjęcie dziadka z koszulką :).https://www.facebook.com/VivaFCBarcelona1/photos/a.443591475669540.121342.443080359053985/1009537379074944/?type=1
1
Nie jest to prawda. On zarabia coś około 40 tyś tygodniowo (co i tak jest absurdem xd)
1
Za to "czyszczenie pucharu" przy zejściu z boiska to tracę cały szacunek do Ronaldo.. Pewnie jego to nie rusza za bardzo no ale tak tylko mówie XD
0
HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA dobra ej serio wygrałeś xddd nie wiem czy to kopiowane skądś czy wymyśliłeś ale żart genialny xdd
0
10 lat (około nie pamietam dokładnie daty rejestracji xd) 0 banów przebiłem was XD
0
Jak to nie dryblował? Przecież on właśnie z tego był słynny np. w Manchesterze.
0
"Si" - "Tak"
1
https://www.facebook.com/video.php?v=827608550718012
HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAAH XDDDDDDDD