tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
TO NIE SĄ PRAWDZIWE WYPOWIEDZI !! Sorry za caps ale to tak żeby wszyscy widzieli
3
Jaki wstyd?? Przynajmniej pokazują jaka jest prawda. Nie boją się i to akurat o nich dobrze świadczy i to zaden wstyd.
0
Jeżeli można to udowodnij i zrób xdd.
0
Dobra ale to 91 bramek to jest jakiś kosmos o_0
0
Ma ktoś może link do całego meczu?
1
Jest transmisja na yt?
0
SANDECJA NOWY SĄCZ !! xd
0
Nie rozumiem jak niektórzy z was mają z tym problem. Real miał szanse na zdobycie 6 pucharów nie w jednym roku, lecz w jednym sezonie. Co w tym jest trudnego?
1
Osasuna 1-0 Barca B. Narazie Barca bardzo słabo.
2
https://vine.co/v/MLFmgOD5qXt
3
Kto uważa, że oni powinni mieć po 2 treningi dziennie i zero odpoczynku to nie grał nigdy w piłke.
0
Deulofeu może nauczy się w Sevilli gry w obronie co jest bardzo ważne w systemie 3-5-2 którym prawdopodobnie będziemy grać.
0
Nieprawda, ze będzie wolniejszy. Bale jak sie dokoksil a na szybkości nie stracil.
0
Ale na trening wglądu nie masz i nie wiesz jak on się tam sprawuje.
0
Lepsza Nowa Prawica niż jakakolwiek znajdująca się obecnie partia w sejmie.
0
Przecież żadna drużyna nie ma kieszeni w spodenkach xdd
0
Poza tym całkiem możliwe, że będzie to wyglądało jak na MŚ w składzie Argentyny xd.
Xavi czy Busquets stoją z boku a Mascherano wygłasza jakąś 10 minutowy monolog dopingujący xd
2
Xavi jeszcze okej. Busquets pomimo tej jego "delikatności" też jakoś dziwnie mi pasuje do roli kapitana. Natomiast Messi czy Iniesta których cechuje raczej skromność niezbyt się do tego nadają. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić krzyczącego Messiego czy Iniesty.
1
Proszę was admini zróbcie coś z tymi serwerami bo przecież tego się nie da wytrzymać.
0
Śmieszne.
0
Widziałem to. Pytam tylko czy może ktoś wie o jakimś polskim tłumaczeniu.
0
Ukaże się w języku polskim?
2
To był Traore
0
My w okręgówce mamy 3,4 treningi w tygodniu xdd
1
Prosze sobie to oglądnąć. Wiem, że filmiki z youtuba to z każdego mogą zrobić Ronaldinho ale akurat na tym widać jego atuty czyli szybkość i gre głową.
Już się nie mogę doczekać jak Mathieu niejednokrotnie będzie nam ratował dupę, ciekawe co wszyscy hejterzy powiedzą wtedy.
0
Mathieu podobno leci z Valencią na tour po Ameryce Południowej czyli jest szansa, że do nas nie dołączy.
0
Nie lepiej kupić sobie koszulkę bez numeru?
0
Kiedyś nie było możliwości gry lepszymi piłkami to się grało czym sie dało.Skoro Teraz wszędzie każdą piłkę można dostać to czemu on ma grać jakimś syfem jak może sobie kupić dobrą piłkę i nią kopać?
0
Jak można lubić Francję xdd?
0
Wie ktoś na jakich kanałach będzie mecz Argentyna - Słowenia? Chodzi mi nie tylko o te dostępne w Polsce, ale ogólnie.