tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeżeli Real wygra to nie przez żaden fart tylko MEGA-GIGANTYCZNĄ nieskuteczność VIlarreal
0
Defensywny obrońca XDDDDDDD
0
Co oni robio
0
Żółci sami sobie winni. Ile oni mieli setek?
0
No liga hiszpańska się zapowiada bardzo ciekawie w tym roku.
0
Ewidentny faul był nie snujcie teorii już...
0
Mozna prosić link do transmisji?
0
Wy chyba nie myślicie, że Ci japończycy to mówią naprawdę xdddddd
0
Ale sędziowanie było na niskim poziomie wczoraj akurat.
0
Wystarczyło by żeby Puyol był na boisku i to zobaczył. Myśle, że by załatwił sprawę :)
0
Niektórzy tutaj piszą, że Messiemu należy się odpoczynek. Przecież on miał całe wakacje na odpoczynek! Ostatni mecz zagrał bodajże w czerwcu następnie cały lipiec wolny. Zagrał tylko te mecze towarzyskie ale to nie jest żaden wysiłek. Na tej stronie nawet był artykuł, że to najdłuższa przerwa wakacyjna Messiego od lat.
0
Użytkownik qbarca ma racje. Zobaczcie jak w 1:38 na filmiku zawodnik Atletico widzi jak Messi się łapie za noge a następnie pokazuje aby uderzyć w to miejsce :/
0
Masz rację....
0
Coś mi się wydaje, że Xavi rozpocznie na ławce. Ostatnio grał cały mecz a podobno ma być w tym sezonie oszczędzany.
0
Co tam 63%. Barcelona miała 80% z Celitkiem i zdołała przegrać xd. Wszystko jest możliwe.
0
Przepraszam chcę odpowiedzieć anecie a dodaje się tutaj :)
0
Powtórka meczu Barcy na Nsport w poniedziałek o 23:00
0
Nsport poniedziałek 23:00
0
Imponujące
0
Roure może xd
0
Pytanie do administracji.
Czy jest możliwość aby na stronie pojawiały się całe mecze do pobrania? Tak jak to było za dawnych czasów.
Liczę na to, iż zapracowana administracja znajdzie na to czas :).
0
Dobra ale znaleźlibyście filmik lepszej jakości bo nic nie widać :).
0
Dobrze, że Barca nie bierze udziału w tym wyścigu cen szejków. Kwota "rozsądna"(tak na prawdę nie rozsądna bo z 10 rodzin za to może żyć do końca życia nic nie robiąc XD). No ale jak na dzisiejsze warunki to rozsądna.
Tutaj się przechodzi bo się chce a nie dla pieniędzy. Brawo!
0
Miałem nadzieje, że bez tych prowokacji Murinho już nie będzie takiej nienawiści między kibicami Realu i Barcy no ale jak widać się myliłem. Chociaż to może tylko w Polsce tak jest XD.
0
Widać, że nowy trener ma jakieś daleko idące plany wobec Bagnacka :)
0
Skąd to możesz wiedzieć po zdjęciach. Może to Messi go zaprosił do wspólnych ćwiczeń XXDDD
0
Ajjć kurka nie zdąrze na 1 kolejkę :/. Fajnie by było jakby na stronie dodawano newsy z linkami do pobrania meczów tak jak było kiedyś.
0
Real taki atak w tym sezonie a my bez obrony. Musimy liczyć na to, że Messi i Neymar będą strzelali wieeeele bramek.
0
Papież na głownej i zdradzający Messi XDD. Co to za gazeta XD
0
Miki co ty myślisz że on ma mięśnie z waty i mu się rozwalą po połowie meczu towarzyskiego?? Na 1 połowe wejdzie na 100 procent razem z Messim organizatorzy na pewno o to zadbali.