0

Arab co ty pleciesz XD. Deulofeu trzy bramki strzelił.

0

Uważam, że piłkarze Barcy pokazali się z dobrej strony. Szkoda, że porażka..

0

Jaki wynik hokejowy XD

0

Będzie mecz do pobrania?

0

Można gdzieś pobrać ten mecz?

0

Ahh mam nadzieję, że gdzieś można będzie pobrać te mecze bo żadnego nie będę w stanie oglądać :/

0

Nie porównuje.. Chociaż wsumie troche porównuje ale 18-letniego Messiego nie teraźniejszego. Wtedy Messi też kiwał dużo. Teraz też kiwa.. Więc nie skreślajcie kogoś kto ma taki styl gry bo może dać wiele radości nam jak i drużynie jak to robi teraz Messi swoimi indywidualnymi akcjami :).

0

Pieprzycie głupoty za przeproszeniem.
Wypowiadacie się o Deulofeu a połowa z was pewnie nawet meczu z nim nie widziała. Gra tak dlatego bo jest młody..próbuje nowych rzeczy i tyle.. Myślicie, że Messi nie kiwał jak był w jego wieku? Ha..Messi nawet teraz często próbuje kiwać sam chociaż ma szanse podać. Wszyscy tu porównują go do Ronaldo. Deulofeu jest całkiem inny co można wywnioskować po jego wypowiedziach w miediach. Jest skromny, nie chwali sie na każdym kroku jaki on piękny i wspaniale grający. Ogarnijcie troche ludzie on ma 18 lat..

0

ciekawe jaki ruch transferowy teraz wykona Barca. Skoro Keita odszedł na pewno ktos jest na celowniku.

0

Mam nadzieję, że jakoś to tam zaprotestują w Hiszpanii i wybiją im ten pomysł z głowy..

0

Ciekawe z jaką prędkością to uderzenie Hulka leciało..

0

Armandi zgadzam się.
Dla mnie Alba by był lepszym wyborem. Poza tym Gareth jest bardzo drogi.

0

Skoro czuł, że lepiej będzie jak odejdzie do zrobil dobrze. Tito może również wnieść świeżość do zespołu.

0

Napisałem, że nie będzie miał :). Chodziło mi o Real wyłącznie.

0

Po co w ogóle odpowiadacie sfustrowanym kibicom Realu? Boli ich że my podczas kadencji Guardioli zdobyliśmy 13 pucharów a oni w tym czasie zaledwie bodajże 2. Mourinho też to boli i dlatego gada jakieś głupoty. On sobie może pomażyć o takim pożegnaniu jakie wczoraj dostał Guardiola. Boli go również, że ten jego tytuł został przyćmiony przez blask Pepa :). Nie patrzcie sie na Realowców. My wiemy, że kibicujemy najlepszemu klubowi na świecie dla którego honor jest równie ważny jak trofea. VeB!!

0

No właśnie niech ktoś da działającego sopcasta.

0

Jeśli Malaga zagra ofensywnie i się nie przestraszy to na pewno padnie dużo bramek. VeB !

0

Kto w ogóle rozważa że Valdes zrobił to specjalnie to chyba jest nienormalny. Nie zwalajcie winy na Valdesa bo może on nie widział, że Pique jest tak blisko i że wyskakując może takie szkody narobić.

0

Ja wątpie czy Chelsea strzeli bramkę, Jeżeli na SB oddali 3 strzały to co dopiero na CN. Jeżeli Barca będzie skuteczna to może być nawet 3-0. Biorąc pod uwagę, że Barca przegrała 2 ostatnie spotkania to będą chcieli pokazać swoją wielkość więc może być nawet więcej. No ale cóż zobaczymy już za 8h43min :D

0

Valdes wiele razy ratował nam punkty w tym sezonie wspaniałymi interwencjami. No ale prawdą jest że we wczorajszym meczu troche zawiódł. Głupie błędy, Szczególnie przy drugiej bramce. Wiadomo, że Ronaldo jest zajebiście szybki to nie ma co biec do piłki tylko trzeba zostać w bramce. No ale trudno się mówi. Trzeba się skupić na LM i CdL. VEB!

0

Mało komentarzy bo ludzie są w pracy albo w szkole... Po co w ogóle takie zaczepki idiotyczne piszecie?

0

KamilDM
Co ty opowiadasz jakie pajacowanie? Wspaniały zwód. Czerwo faktycznie nie słuszne ale trick bardzo efektowny. Nie widzę tu żadnego pajacowania.

0

Do tych co pytają o Fabsa
Ludzie kibicujecie klubowi a nie wiecie podstawowych informacji o kluczowych zawodnikach?? Poza tym to już było milion razy gadane, że pauzuje on za kartki....

0

Nie denerwuje was to pokazywanie przez Sancheza, że kartka się nalezy po każdym faulu? :/

0

Pique zawodnik meczu.
Świetne zawody naprawdę. Tempo meczu bardzo szybkie. Obyśmy tak z Milanem zagrali + troszke lepsza skuteczność. A na grę Pique to mi brakuje słów. Miazga :d

0

Ja wcale nie uważam, że będzie ciężko. W lidze baskowie grają bardzo źle + zmęczenie po LE. Prawdopodobnie tak jak wspomniane jest w artykule Bilbao skupi się właśnie na LE. W La Liga nie mają już raczej na co liczyć.

0

Świetny pomysł z tym czatem. Aż dziw bierze że do tej pory tego nie było :)

0

Najbardziej się boję, że Guardiola i tak odpuści ligę bo przecież LM w tym wypadku jest ważniejsza. Na pewno marzy mu się zwycięstwo jako jedynemu LM dwa razy pod rząd.

0

Jestem dumny z tego, że kibicuje Barcelonie :)

0

Zawsze jak oglądam te zdjęcia z treningów to widzę wszystkich uśmiechniętych i to naprawdę mnie cieszy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?