tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co do Villi.
Wy zapominacie, że Tito wie więcej niż wy na temat Davida i widzi go na codzień. Może on faktycznie nie jest gotowy do gry od pierwszych minut o czym świadczy występ z Depor gdzie nie zagrał najlepiej. Może on nie jest jeszcze gotowy psychicznie na grę od początku a Tito naciskany przez wszystkich postanowił go wystawić w I składzie. To samo może tyczyć się Bartry. Nie wiemy co dzieje się codziennie na treningach Barcelony.
Może się mylę ale takie jest moje zdanie.
0
Criss18Barca
Ciekawe czy to prawdziwe info. Ależ bym to chciał zobaczyć :D.
0
bartek9702
Ja to rozumiem ale wychwalanie Messiego za te bramki jest nie na miejscu ponieważ stałby tam Cuenca czy Deulofeu i też by strzelił z takiej odległości.
0
Nie zgodze się z tytułem.
Messi praktycznie wbił piłkę do pustej bramki a to inni wykonali kawał dobrej roboty (Tello, Alexis). Więc tytuł całkiem nie na miejscu.
0
Katalończyk 92
O tym samym wczoraj pomyślałem. Przypomniało mi się jak wszyscy jechali, że Tello tylko jeden strzał ma a Henry przecież bardzo podobnie uderzał.
0
Deulofeu raczej na 100 nie wyjdzie w I składzie. Jeżeli będzie np. 3-0,4-0 wtedy pewnie wejdzie na boisko.
0
To by było coś wspaniałego.
0
https://www.facebook.com/Alex.Song.1987?ref=ts
Link do facebooka Songa.
0
Mówiłem, że Song pisał na fejsie że jest w pierwszym to mnie minusowali..
0
Aha. To nie wiedziałem.
0
Song napisał na fejsbuku, że wyjdzie w I składzie.
0
Song może nawet wyjść w I składzie żeby Busquets sobie na Real odpoczął.
0
Sebas sieć supermarketów
0
Mi tu coś śmierdzi realem
0
Boczny podniósł przecież chorągiewke....
0
Może Song zagra w niedziele żeby Busi sobie odpoczął przed środą.
0
Valdes jest zajebistym bramkarzem. Świetnie gra nogami co pokazywał już w poprzednich meczach/sezonach. Nie raz się mówiło że Valdes i w grze w polu by sobie poradził :). Dobija mnie jak niektórzy bo jednym błędzie/nieudanym meczu już by wyrzucali zawodnika.. Szczególnie, że Valdes nie raz nam ratował mecz świetnymi paradami.
0
Ehh pamiętam jak aż łzy szczęścia popłynęły po tym golu Belletiego. Wspaniałe wspomnienia.
0
co to za troll który się przyznaje że jest trollem XD
0
Oh nie rozumiem ludzi po co mu w ogóle odpowiadacie? Niech se popisze przyjdzie admin i go zbanuje i tyle...
0
Eh jak cudownie byłoby nie oddać już 1 miejsca do końca sezonu :)
0
Właśnie ludzie ogarniajcie troche Real w czwartek też trzeba na to patrzyć....
0
W lidze typerów musicie czekać na aktualizacje...
0
Po co wy im w ogóle odpowiadacie przecież wiadome że to trolle są...
0
Deulofeu x3, Dongou x1
0
A no tak tam jest błąd :)
0
Barca B 4-5 Almeria
0
Arab co ty pleciesz XD. Deulofeu trzy bramki strzelił.
0
Uważam, że piłkarze Barcy pokazali się z dobrej strony. Szkoda, że porażka..
0
Jaki wynik hokejowy XD