0

Co do Villi.
Wy zapominacie, że Tito wie więcej niż wy na temat Davida i widzi go na codzień. Może on faktycznie nie jest gotowy do gry od pierwszych minut o czym świadczy występ z Depor gdzie nie zagrał najlepiej. Może on nie jest jeszcze gotowy psychicznie na grę od początku a Tito naciskany przez wszystkich postanowił go wystawić w I składzie. To samo może tyczyć się Bartry. Nie wiemy co dzieje się codziennie na treningach Barcelony.
Może się mylę ale takie jest moje zdanie.

0

Criss18Barca
Ciekawe czy to prawdziwe info. Ależ bym to chciał zobaczyć :D.

0

bartek9702
Ja to rozumiem ale wychwalanie Messiego za te bramki jest nie na miejscu ponieważ stałby tam Cuenca czy Deulofeu i też by strzelił z takiej odległości.

0

Nie zgodze się z tytułem.
Messi praktycznie wbił piłkę do pustej bramki a to inni wykonali kawał dobrej roboty (Tello, Alexis). Więc tytuł całkiem nie na miejscu.

0

Katalończyk 92
O tym samym wczoraj pomyślałem. Przypomniało mi się jak wszyscy jechali, że Tello tylko jeden strzał ma a Henry przecież bardzo podobnie uderzał.

0

Deulofeu raczej na 100 nie wyjdzie w I składzie. Jeżeli będzie np. 3-0,4-0 wtedy pewnie wejdzie na boisko.

0

To by było coś wspaniałego.

0

0

Mówiłem, że Song pisał na fejsie że jest w pierwszym to mnie minusowali..

0

Aha. To nie wiedziałem.

0

Song napisał na fejsbuku, że wyjdzie w I składzie.

0

Song może nawet wyjść w I składzie żeby Busquets sobie na Real odpoczął.

0

Sebas sieć supermarketów

0

Mi tu coś śmierdzi realem

0

Boczny podniósł przecież chorągiewke....

0

Może Song zagra w niedziele żeby Busi sobie odpoczął przed środą.

0

Valdes jest zajebistym bramkarzem. Świetnie gra nogami co pokazywał już w poprzednich meczach/sezonach. Nie raz się mówiło że Valdes i w grze w polu by sobie poradził :). Dobija mnie jak niektórzy bo jednym błędzie/nieudanym meczu już by wyrzucali zawodnika.. Szczególnie, że Valdes nie raz nam ratował mecz świetnymi paradami.

0

Ehh pamiętam jak aż łzy szczęścia popłynęły po tym golu Belletiego. Wspaniałe wspomnienia.

0

co to za troll który się przyznaje że jest trollem XD

0

Oh nie rozumiem ludzi po co mu w ogóle odpowiadacie? Niech se popisze przyjdzie admin i go zbanuje i tyle...

0

Eh jak cudownie byłoby nie oddać już 1 miejsca do końca sezonu :)

0

Właśnie ludzie ogarniajcie troche Real w czwartek też trzeba na to patrzyć....

0

W lidze typerów musicie czekać na aktualizacje...

0

Po co wy im w ogóle odpowiadacie przecież wiadome że to trolle są...

0

Deulofeu x3, Dongou x1

0

A no tak tam jest błąd :)

0

Barca B 4-5 Almeria

0

Arab co ty pleciesz XD. Deulofeu trzy bramki strzelił.

0

Uważam, że piłkarze Barcy pokazali się z dobrej strony. Szkoda, że porażka..

0

Jaki wynik hokejowy XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?