tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi miał mine dosłownie jakby nie wiedział czy sie śmiać czy płakać XDD
0
Ale mnie trenerzy denerwują ostatnio. Przecież oni się zachowują jak debilie za przeproszeniem. Jak można nie dawać teraz Bartry, żeby się ogrywał?? Pewnie następny raz Bartre zobaczymy za rok w finale LM...
0
Nie na gg tylko na yt XDDD Nie wiem skąd mi się to gg wzięło xd
0
Tak samo mówili kiedyś o Ronaldinho. Mam wrażenie, że niektórzy co tu się wypowiadają nie widzieli meczu Neymara albo chociaż filmików na gg. Przecież on ma bajeczną technikę! I co przyjdzie do europy i ona nagle mu zniknie?
0
Najgorsze jest to, że teraz ta zajebista Borussia się wyprzeda..
0
Cisza bo rezerwami wyszli... Szczerze to się zawiodłem. Przed czym oni się oszczędzają? Finał LM za 20 dni...
0
może lepiej teraz Bayern nie wie co sie dzieje xd
0
Spoko każdemu sie błędy zdarzają xd
0
Powie Cie XD Takiego sposobu napisania tego słowa to sie nie spodziewałem XDDD
0
No Hummels + Neymar i można mieć nadzieje na świetny przyszły sezon.
0
Niech Tello już zejdzie...
0
Mi się wydaje że Cesc gra na pomocy natomiast Iniesta na skrzydle.
0
http://www.rojadirecta.me/goto/www.deporte42.com/
0
Gdyby Sociedad awansował do LM to się znajdą może jacyś sponsorzy i skład sobie ulepszą i mogą coś ugrać.
0
Ta kolejka to jakaś magiczna jest :D. Wczoraj Betis odrobił z 0-3 na 3-3. Dzisiaj Deportivo 4-0 (!!) no i przed chwilą Espanyol - Valencia. Ciekawe co nas jeszcze czeka :)
0
Co już musicie umniejszać że ostatnia drużyna to bramki sie nie liczą? Wiecie jaka to psychiczna ulga dla nich musiała być(szczególnie Alexis)? Ehh.. Alexis nawet po asyście się cieszył jak po golu. Cieszcie się razem z nim...
0
Prawdopodobnie Abidal wejdzie dziś za Montoye. Tak samo pewnie Deulofeu za Tello albo za Alexisa bo mimo wyjazdu do Paryża to wątpie aby Messi chciał schodzić z boiska :)
0
Dla przyjemności można grać jak sie ma umiejętności. Polakom niestety tego brakuje
0
Niech wyjdzie od 1 minuty i jak strzeli gola to go zdjąć od razu żeby sobie odpoczął po ciężkiej przeprawie w Boliwii :))
0
Ależ Alexis gra! Brawo!!
0
Ciekawi mnie czy zastosują taki pressing jak z Milanem.
0
W półfinałach dwie hiszpańskie i dwie niemieckie drużyny i finał niemiecko-hiszpański tak będzie na 100 pro
0
Musimy się spotkać w jednej z faz rozgrywek z Realem a najlepiej w 1/2 żeby im pokazać kto jest lepszy i odebrać im szanse na LM. Niech im zostanie Puchar Hiszpanii
0
Z taką grą to możemy wygrać ze wszystkimi. Ten pressing wczoraj to było coś wspaniałego.
0
Jak może ktoś dalej mówić, że Villa od 1 z Milanem. Przecież on nic nie grał a do tego zmarnował setke.
0
Atletico 0-0 Malaga
0
Ludzie wy mówicie że Tito by rotował jak to przecież on ustala ten skład.. Roura może ostatecznie podejmować decyzje w trakcie meczu o zmianach a to i tak nie wiadomo bo podobno cały czas jest w kontakcie z Tito.
0
Jak Bartra nie wyjdzie z Depor to już chyba nigdy nie zagra.
0
Jakiś filmik z bramkami można prosić?
0
zahaczył* sorry