tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dobra ciśniemy zaraz bedzie gol
0
wierze w remis
0
valdes znowu pieknie
0
OO jaka akcja
0
Jeee Villa :D:D
0
Villa to się trochę nie umie ustawiać.
0
valkyr rozwaliłeś mi system :D:D
0
Pedro weszedł czy mi się wydaje :d
0
Wallu$
Właśnie mówie, że dobrze nawet :)
0
Keita nawet dobrze gra tylko on jest takie troche drewno..
0
czy ja wiem czy spalony :/
0
ciekawu jestem jaki jest % posiadania piłki
0
pique klasa sama w sobie :D
0
ale pięknie wyłapał :D
0
hahaah
0
kur*a karny :/
0
iniesta pięknie !!
0
to nie było na czerwoną
0
messi :/
0
Cieszcie sie ze wygrywamy a nie narzekacie na wszystko...
0
Czelsi 12-0 Żylina : :D:D::D
0
Ajj Rubin Kazan nie ma Żyliny :D
0
Żal Jelenia :/. Ale z drugiej strony dobrze może coś tak pokaże i go kupią do Milanu albo Realu :D
0
omg x2
0
heh :)
0
milan real ajax pewnie :D
0
Kopenhaga haha :D
0
fajne ale te wyjazdowe takie hardkorowe :D
0
Michal11
Ale Cię teraz zjadą
0
A mam takie pytanie.
Czemu jeżeli ktoś nie jest przekonany do gry Ibry to od razu jest to kibic "sezonowy" ??