0

dobra ciśniemy zaraz bedzie gol

0

wierze w remis

0

valdes znowu pieknie

0

OO jaka akcja

0

Jeee Villa :D:D

0

Villa to się trochę nie umie ustawiać.

0

valkyr rozwaliłeś mi system :D:D

0

Pedro weszedł czy mi się wydaje :d

0

Wallu$

Właśnie mówie, że dobrze nawet :)

0

Keita nawet dobrze gra tylko on jest takie troche drewno..

0

czy ja wiem czy spalony :/

0

ciekawu jestem jaki jest % posiadania piłki

0

pique klasa sama w sobie :D

0

ale pięknie wyłapał :D

0

hahaah

0

kur*a karny :/

0

iniesta pięknie !!

0

to nie było na czerwoną

0

messi :/

0

Cieszcie sie ze wygrywamy a nie narzekacie na wszystko...

0

Czelsi 12-0 Żylina : :D:D::D

0

Ajj Rubin Kazan nie ma Żyliny :D

0

Żal Jelenia :/. Ale z drugiej strony dobrze może coś tak pokaże i go kupią do Milanu albo Realu :D

0

omg x2

0

heh :)

0

milan real ajax pewnie :D

0

Kopenhaga haha :D

0

fajne ale te wyjazdowe takie hardkorowe :D

0

Michal11

Ale Cię teraz zjadą

0

A mam takie pytanie.

Czemu jeżeli ktoś nie jest przekonany do gry Ibry to od razu jest to kibic "sezonowy" ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?