O sobie

  • Zainteresowania Sport
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły Barca
  • Barcelonie kibicuję od 2008

Statystyki

  • Dni w serwisie 5201
  • Liczba komentarzy 18
  • Polecenia 9

Komentarze

2

Muszę przyznać, że boję się o awans mimo, że to Espanyol...

3

I jak tu nie płakać

0

Tak przeczytałem w relacji ;D

1

Ronaldo nie cieszył się z gola Chicharito, bo sam nie zdobył gola.
To jest chore co on robi.

3

Na początku sezonu Neymar powiedział, że chce strzelić gola w finale i mam nadzieję, że mu się uda.

Zobacz wszystkie

3

I jak tu nie płakać

3

Na początku sezonu Neymar powiedział, że chce strzelić gola w finale i mam nadzieję, że mu się uda.

2

Muszę przyznać, że boję się o awans mimo, że to Espanyol...

1

Ronaldo nie cieszył się z gola Chicharito, bo sam nie zdobył gola.
To jest chore co on robi.

0

komentatorzy najlepsi. tototo!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?