2

Muszę przyznać, że boję się o awans mimo, że to Espanyol...

3

I jak tu nie płakać

0

Tak przeczytałem w relacji ;D

1

Ronaldo nie cieszył się z gola Chicharito, bo sam nie zdobył gola.
To jest chore co on robi.

3

Na początku sezonu Neymar powiedział, że chce strzelić gola w finale i mam nadzieję, że mu się uda.

0

Tello zamiast Alexisa

0

komentatorzy najlepsi. tototo!

0

Piękny finał.

0

Oby szybko wrócił do zdrowia.To świetny zawodnik.Jest bardzo potrzebny drużynie.

0

Śmieszny żart.

0

Żałosne.Messi jest o wiele lepszy od Neymara.

0

Ładny mecz.Pewne zwycięstwo.

0

Już niewiele brakuje.Mam nadzieję,że Atletico pokona Real.

0

Bayern ma szansę z Realem.

0

Fajnie,gdyby został w Barcy.

0

Mogą ją pokonać jedynie w jakiejś grze.

0

Barca gra pięknie.

0

Dobry wynik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?