tomek.z
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Muszę przyznać, że boję się o awans mimo, że to Espanyol...
3
I jak tu nie płakać
0
Tak przeczytałem w relacji ;D
1
Ronaldo nie cieszył się z gola Chicharito, bo sam nie zdobył gola.
To jest chore co on robi.
3
Na początku sezonu Neymar powiedział, że chce strzelić gola w finale i mam nadzieję, że mu się uda.
0
Tello zamiast Alexisa
0
komentatorzy najlepsi. tototo!
0
Piękny finał.
0
Oby szybko wrócił do zdrowia.To świetny zawodnik.Jest bardzo potrzebny drużynie.
0
Śmieszny żart.
0
Żałosne.Messi jest o wiele lepszy od Neymara.
0
Ładny mecz.Pewne zwycięstwo.
0
Już niewiele brakuje.Mam nadzieję,że Atletico pokona Real.
0
Bayern ma szansę z Realem.
0
Fajnie,gdyby został w Barcy.
0
Mogą ją pokonać jedynie w jakiejś grze.
0
Barca gra pięknie.
0
Dobry wynik.