O sobie

  • Zainteresowania Motoryzacja, Narciarstwo, P. Nożna
  • Ulubiony zawodnik Mercelo
  • Ulubione zespoły Śląsk Wrocław, Real Madryt
  • Barcelonie kibicuję od Realowi od jakiś 10-12 lat

Statystyki

  • Dni w serwisie 5602
  • Liczba komentarzy 73
  • Polecenia 11

Komentarze

4

Niesamowite ostatnie 10 minut meczu. Na stojąco i z nastrojową huśtawką. Niesamowite tempo w końcówce. Wynik sprawiedliwy. MVP zdecydowanie Messi, ale warto wspomnieć o wielkim meczu obu bramkarzy. Tak wielu parad z obu stron w jednym meczu dawno nie widziałem.

Szkoda tylko, że sędzia nie sprostał zadaniu i wpłynął na wynik meczu. Zabrakło mu jaj, żeby wywalić Casemiro. Marcelo też na czerwoną zasłużył, Ramos wyrzucony słusznie, a karny dla Realu, moim, zdaniem, się należał.

Dla siebie, jako pozytyw tego meczu znajduję to, że końcówka sezonu będzie niesamowicie emocjonująca

0

dobra pany, obejrzałem jeszcze raz na chłodno powtórkę, powinien Marcelo 3 mecze odpocząć po takiej akcji. zwracam honor

1

W błędach kluczowych 1-1 na razie. brak karnego dla Realu i brak czerwonej dla Casemiro. Zderzenie Messiego z Marcelo przypadkowe i moim zdaniem brak kartki jest ok. żółta dla Umtitiego zasłużona. Więc odpuście teksty o drukarzu z Madrytu i podejrzanych przelewach Pereza, bo sędzia jest cienki i zarówno Real, jak i Barca dziś przez niego straciła. Niech wprowadzają te powtórki video dla sędziego, bo to wytykanie błędów nigdy się nie skończy...

4

Biję pokłony.

0

Poratuje ktoś jakimś obszernym skrótem, bo niestety nie mogłem obejrzeć meczu?

Zobacz wszystkie

4

Niesamowite ostatnie 10 minut meczu. Na stojąco i z nastrojową huśtawką. Niesamowite tempo w końcówce. Wynik sprawiedliwy. MVP zdecydowanie Messi, ale warto wspomnieć o wielkim meczu obu bramkarzy. Tak wielu parad z obu stron w jednym meczu dawno nie widziałem.

Szkoda tylko, że sędzia nie sprostał zadaniu i wpłynął na wynik meczu. Zabrakło mu jaj, żeby wywalić Casemiro. Marcelo też na czerwoną zasłużył, Ramos wyrzucony słusznie, a karny dla Realu, moim, zdaniem, się należał.

Dla siebie, jako pozytyw tego meczu znajduję to, że końcówka sezonu będzie niesamowicie emocjonująca

4

Biję pokłony.

1

W błędach kluczowych 1-1 na razie. brak karnego dla Realu i brak czerwonej dla Casemiro. Zderzenie Messiego z Marcelo przypadkowe i moim zdaniem brak kartki jest ok. żółta dla Umtitiego zasłużona. Więc odpuście teksty o drukarzu z Madrytu i podejrzanych przelewach Pereza, bo sędzia jest cienki i zarówno Real, jak i Barca dziś przez niego straciła. Niech wprowadzają te powtórki video dla sędziego, bo to wytykanie błędów nigdy się nie skończy...

1

aż mi się przypomniało jak w Fm 2008 chyba Real wybudował nowy stadion i nazwał go moim imieniem xD

1

czy (z całym szacunkiem dla jego dokonań, jak i do jego drużyny) Xavi jest niedorozwinięty? Za każdym razem gdy Barca ma niekorzystny wynik Xavi uważa, że zasłużyli na więcej, sędzia gwizdał dla rywali, tylko jego drużyna grała w piłkę itd...
Nie twierdzę, że w Realu też po po porażkach nie ma takich opinii, ale Xavi jest w tym po prostu mistrzem. Powinien się cieszyć, że Atleti nie dołożyło jeszcze dwóch trafień, bo albo Pinto bronił jakby był podstawowym bramkarzem przez cały sezon, albo gracze Atleti pudłowali jak amatorzy.

Pozdrawiam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?