tosiek93
Dołączył/a: luty 2011
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Niesamowite ostatnie 10 minut meczu. Na stojąco i z nastrojową huśtawką. Niesamowite tempo w końcówce. Wynik sprawiedliwy. MVP zdecydowanie Messi, ale warto wspomnieć o wielkim meczu obu bramkarzy. Tak wielu parad z obu stron w jednym meczu dawno nie widziałem.
Szkoda tylko, że sędzia nie sprostał zadaniu i wpłynął na wynik meczu. Zabrakło mu jaj, żeby wywalić Casemiro. Marcelo też na czerwoną zasłużył, Ramos wyrzucony słusznie, a karny dla Realu, moim, zdaniem, się należał.
Dla siebie, jako pozytyw tego meczu znajduję to, że końcówka sezonu będzie niesamowicie emocjonująca
0
dobra pany, obejrzałem jeszcze raz na chłodno powtórkę, powinien Marcelo 3 mecze odpocząć po takiej akcji. zwracam honor
1
W błędach kluczowych 1-1 na razie. brak karnego dla Realu i brak czerwonej dla Casemiro. Zderzenie Messiego z Marcelo przypadkowe i moim zdaniem brak kartki jest ok. żółta dla Umtitiego zasłużona. Więc odpuście teksty o drukarzu z Madrytu i podejrzanych przelewach Pereza, bo sędzia jest cienki i zarówno Real, jak i Barca dziś przez niego straciła. Niech wprowadzają te powtórki video dla sędziego, bo to wytykanie błędów nigdy się nie skończy...
4
Biję pokłony.
0
Poratuje ktoś jakimś obszernym skrótem, bo niestety nie mogłem obejrzeć meczu?
0
Barca w obecnej formie w meczu z każdym przeciwnikiem byłaby faworytem. Tak jak Real rok temu, czy Bayern dwa.
0
Obiektywny komentarz z Madrytu :)
Real zagrał bardzo dobre spotkanie. Byliśmy skazywani na pożarcie, a stawiliśmy czoła wielkiej Barcelonie która jest teraz w gazie. Messi, który jest w jednym z lepszych momentów kariery, praktycznie nic nie pokazał, poza kilkoma momentami.
Pierwszy mecz od dawna, gdzie gra byłą poukładana, produktywna. Zabrakło szczęścia przy sytuacjach w pierwszej połowie. Niespodziewana bramka Barcy i musieliśmy gonić. Ojj, gdyby Ronaldo zmieścił piłkę pod poprzeczką, inaczej by to wyglądało :-) Jeszce seta Benzemy na początku drugiej połowy. Ja jestem zadowolony- mimo porażki. Widać pozytywy w grze. Wracamy do rytmu. 10 kolejek do końca, to bardzo dużo i wszystko może się zdarzyć. Na początku mieliśmy chyba 7 pkt straty, a niedawno 4 przewagi. Piłka jest nieprzewidywalna. Do uwag. Bale powinien siąść na ławę. W tej sytuacji nie jest lepszy od Jese, a gra cały czas. Dać młodemu się ograć, to zobaczycie, że będzie więcej pożytku. Iker przy 2 bramce trochę dał ciała, ale co wybronił okazji w 2 połowie to jego. Środek opadł z sił, i Barca zyskała przewagę. Widać, ze Lukita musi wrócić do rytmu po kontuzji, ale już robi różnicę. Mogło wpaść jeszcze ze dwie-trzy bramy dla Barcy.
Mam nadzieję, ze James szybko wyzdrowieje, a teraz żeby Jese sobie pograł.
Pzdr
PS.
@Korbel, zawsze mi sie podobał ten klip :D
1
aż mi się przypomniało jak w Fm 2008 chyba Real wybudował nowy stadion i nazwał go moim imieniem xD
0
w tym gronie nie ma najsłabszych :p
0
Po wczorajszym meczu jestem zdania, że Atleti ma największe szanse na zwycięstwo w starciu z Bayernem. Bawarczycy mają podobny schemat gry co Barca, a Atleti jest ekspertem w destrukcji takiego stylu. Ewentualnie Chelsea z postawionym autobusem i grą na kontry. W przypadku meczu Real- Bayern możemy być świadkami tylko i wyłącznie wymiany ciosów i wysokiego wyniku w dwumeczu.
1
czy (z całym szacunkiem dla jego dokonań, jak i do jego drużyny) Xavi jest niedorozwinięty? Za każdym razem gdy Barca ma niekorzystny wynik Xavi uważa, że zasłużyli na więcej, sędzia gwizdał dla rywali, tylko jego drużyna grała w piłkę itd...
Nie twierdzę, że w Realu też po po porażkach nie ma takich opinii, ale Xavi jest w tym po prostu mistrzem. Powinien się cieszyć, że Atleti nie dołożyło jeszcze dwóch trafień, bo albo Pinto bronił jakby był podstawowym bramkarzem przez cały sezon, albo gracze Atleti pudłowali jak amatorzy.
Pozdrawiam.
0
jesteś pewny że się nie skarży? czy masz chwilową amnestię ?
w dzisiejszej piłce każdy się skarży na wszystko i jedyna opcja żeby takie wypowiedzi nie miały miejsca, to analiza video dostępna dla sędziego w trakcie meczu
0
najlepsze Gran Derbi pod względem piłkarskim od bardzo dawna
o sędziowaniu się nie wypowiadam, ale sędzia który dyktuje dwa nie słuszne karne ( niby dla obu stron po jednym, ale błąd to błąd) w najbardziej prestiżowym meczu europy już nigdy nie powinien prowadzić takich spotkań.
Ogólnie zapowiada się najbardziej emocjonujący koniec sezonu od kiedy oglądam la ligę. :p
0
Czyli robią to co robi od pewnego czasu Barca, a w szczególności Xavi. "tylko my graliśmy w piłkę"
0
Dziwi brak akcji w wykonaniu Arsenalu. Chodzi oczywiście o najlepszą klepkę jaką w życiu widziałem zwieńczoną bramką Wilshere'a. A tak to kilka bramek się nie różni niczym od bramek Barcy czy Realu strzelanych co 3 kolejkę więc nie wiem z jakiego powodu są nominowane. Osobiście zagłosowałem na Ibre
0
@adrianno
0
ty ale ty się lecz Kolego, na głowę...
0
poziom sędziowania w LaLiga to skandal. Taka prawda, Real dostał punkty.
0
Z perspektywy fana Realu obawiam się Neymara.
0
Piłka się zmienia niesamowicie. Wszystkie rekordy La Liga to efekt ostatnich 3 lat xD
0
Czujecie to? Zarabiasz pół miliona złotych tygodniowo? :D Mi by wystarczyło tysiąc złotych tygodniowo :p
0
Ja to widzę tak.
Ronaldo powinien dostać zawieszenie na minimum 5 spotkań. Mou został wyrzucony niesłusznie ( porównując go z Simeone był spokojny). Atleti miało farta ( trzy słupki i wiele niewykorzystanych pewniaków). Zwycięzców się nie osądza.
Może ta porażka wpłynie pozytywnie na Real ( odejście m.in. Mourinho)
Pozdrawiam
0
Gratulacje !
0
ale zdziwienie. Real ie odrobił 3-bramkowej starty z pierwszego meczu, Barca też nie odrobi jutro (a w sumie dzisiaj). A kibice Realu- Zamiast się cieszyć, że 3 polaków zagra w finale i to jako podstawowi gracze, to marudzicie, że Real przegrał. Piłsudski by was rozstrzelał.
0
CrystianoRonaldo
Weź nie rób tutaj siary i idż spać, bo jutro na 8 masz na przyrodę
0
o naruszyłem regulamin pisząc o Mourinho "du*ek"
Na RM.pl można na FCB rzucać mięsem do woli i nie ma bana.
Zdecydowanie wolę tą FCB.pl
0
@oper
Nie porównujmy meczu do meczy. A uważam, że BVB i BM prezentują najlepszą piłkę na świecie w tym momencie, a finał będzie niesamowitym widowiskiem.
A cuda będą jak w finale GD bedzie :D Wtedy to już niczego nie można być pewnym :p
0
0
układ w połowie idealny jak dla mnie. Cieszę się niesamowicie z tego, ze trzech polaków zagra w finale LM, ale jednakże wstyd mi za grę żałosnego Realu. Ale nie można mieć wszystkiego, więc wieczór zaliczam do udanych :D
Swoją drogą jestem pod wrażeniem kibiców na RM.pl, którzy mówią że drewno strzeliło 4 bramki itp. Jaki tożto polaczkowe xDDDD
Pozdrawiam
0
nie wierzę, Xavi powiedział, że jego przeciwnicy byli lepsi. prędzej bym się śmierci spodziewał