tosiek93
Dołączył/a: luty 2011
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tak powinien wyglądać port kontaktowy. Brawa dla sędziego za uznanie trzeciej bramki
0
hhahahaha. I mi się przypominają Wasze komentarze o pewnym finale FCB-BVB xDDDD
0
KingLeonidas
Ja po prostu uważam, że Real nie zasługuje na Ikera
Tristan87
Mam taką nadzieję, że Real uwolni się od Mou. Ten frajer niszczy Real od wewnątrz. Najpierw wyrzucił Raula który ustąpił miejsca tej francuskiej pokrace zwanego napastnikiem, Gutiego, a teraz walczy z Ikerem.
Tylko czekać, aż posprzecza się z DiStefano i usunie go z posady honorowego prezesa Realu.
0
Chciałbym, aby Iker po sezonie przeszedł do Barcy. Serio, nie żartuję.
W Realu nie otrzymuje należytego szacunku od obecnych władz i portugalskiego dupka. Myśle , że w Barcelonie właśnie otrzymałby ten szacunek na który zasługuje jak mało kto.
0
@Adrian
Nie zapominaj o meczach grupowych BVB vs RM
Ja tam nie jestem pewny awansu Realu
0
Mam nadzieję, że lepszy od Xaviego nie będzie, bo to byłby problem dla Realu :P
0
Wy się tak nastawiacie na ten finał, a Bayer gra świetną piłkę i myślę że jednak Barca odpadnie. Mnie się wydaje, że większe szanse są na niemiecki finał niżby na hiszpański.
0
A ja myślałem, że najważniejsze to jest czerpanie radości z gry.
0
@kowal
Tak, urodziłem się w 1993 roku, ale nie mam zielonego pojęcia co to ma do rzeczy.
0
@the506miz
hmm. Nie lubisz Bayernu bo jest niewygodnym przeciwnikiem. Zaiste świetny powód. Ja nie lubię Bayernu, bo nie lubię piłkarzy tam grających i tyle.
To coś w stylu" chciałbym, żeby Barca spadłą to segunda, bo jest trudnym rywalem". Jakbym zobaczył taki wpis na forum Realu, to bym zmasakrował młodego lewaka, który to napisał. Wkurzające jest nielubienie Barcy, którego powodem jest lubienie Real. Te dwie rzeczy się wcale nie wykluczają.
0
Szef bezpieczeństwa. Prawie jak za komuny :p
0
Sędziowie nie wpłynęli jakoś specjalnie na wynik. Malaga jest sama sobie winna. Druga bramka dla Malagi padła ze spalonego, podobnie jak trzecia dla BVB. Kibice Malagi mogą mieć zastrzeżenia do:
-czerwonej kartki dla bodajże Schmelzera (chyba bez błędu :p)
-dwóch błędnych decyzji dot. czyja piłka po aucie.
I tyle, bardzo się cieszę, że BVB zagra w finale. Pozdrawiam i powodzenia wieczorem :p
P.S.
Bramka Lewego to poezja :)
0
@fankabarcy21
Nie warto tam wchodzić, chyba że na forum, bo głupie dzieciaki nie potrafią konta tam założyć :]
Ja osobiście wolę tu pisać niż na rm.pl, mimo że często z definicji mnie wyzywają :p
0
Ja mam tylko nadzieję, że Real nie trafi na BVB. Oj wielki byłby mój dylemat, komu bardziej kibicować :) PZDR
0
@banankuba
Ale Iker nigdy nie zawiódł w ważnym meczu. Pewnie oglądasz wszystkie Klasyki, to wiesz, że Casillas jest często najlepszym zawodnikiem Realu.
'
PZDR
0
Jak w fakcie napiszą, że ufo wylądowało na narodowym w warszawie to też uwierzycie? Bzdura i tyle.
0
Ciekawie by było, jakby trener miał np 5 możliwości zaskarżenia decyzji sędziego, coś jak w tenisie ziemnym :p
0
haha. niektórzy to się spinają :D
I tak w rewanżu będzie 3:0 dla FCB więc nie ma co zużywać klawiatur.
A Stark gorsze błędy popełniał na Waszą korzyść i to z gorszym skutkiem dla drużyny przeciwnej. Dopóki nie wprowadzą możliwości sprawdzenia powtórek w trakcie meczu dopóty takie sytuacje będą miały miejsce.
W snookerze używa się więcej technologii, a to bardzo konserwatywny sport :p
PZDR
0
Taki jest na wielu nowoczesnych stadionach, także nie wiem co ten
0
spalony na maxa. sędzia ślepy chyba. ale w sumie uważam, że to sprawiedliwy wynik, bo PSG grało lepiej moim zdaniem :]
0
podajcie koledzy jakiś sopcast. fajny meczyk się zapowiada :)
0
@FCB_dimic
Jasne, zwracam honor.
@Roni10
A czy ja napisałem coś o Realu?Nie.
O awans Realu nie będę się martwił tylko w przypadku gdy wylosują Malagę, lub Galasataray. Z każdym innym mogą przegrać i nie będę zaskoczony.
P.S. Kartka dla Naniego jest w 100% słuszna. Sami chcieliście wykluczenia Pepe na parę meczy za faul podobnego typu na Alvesie...
0
Hahha, Barca wygrała z cienkim i wystraszonym Milanem, to już myślicie, ze każdego w pył rozwalicie. Panowie, trochę obiektywizmu. To już nie jest ta dominacja jak za czasów Guardioli.
0
Świetnie, że trzy hiszpańskie drużyny grają w ćwierćfinale. Szkoda, że w poprzednim sezonie Real i Barca zawalili, bo byśmy mieli dwa hiszpańskie finały w dwóch najważniejszych turniejach klubowych w europie
0
Panowie, gratuluje. Łatwy mecz mieliście. Milan to jakieś nieporozumienie. Jak Wy mogliście z nimi przegrać 0-2 ?;d
0
@Reborn
Tal, Real był na 304, ale po 40 minutach jakoś zakodowali, więc myślę, że dziś będzie tak samo. pzdr
0
Powodzenia!
Mam nadzieję, że Barca wygra. Świetny mecz się zapowiada, macie sopcasta jakiegoś?
0
BTW. Jak uważacie, ze czerwo dla Naniego nieprawidłowe, to poczytajcie przepisy :p Pepe ledwo drasnął noge Daniego i czerwo dostał, a Nani zaatakował Arbeloe w brzuch. Akurat ta decyzja sędziego prawidłowa.
0
@lukhinio
Dlatego pisze o konieczności ułatwienia pracy głównemu arbitrowi. Po to są nowinki techniczne, aby z nich skorzystać. Nawet w snookerze korzysta się z zapisów kamer wideo, a jest to bardzo konserwatywny sport :p
0
Hmmm..... ile taki sędzia kosztuje? No Barca wie to najlepiej po dwumeczu z Chelsea :] Fakt jest taki, że sędzie skrzywdził ManU. Dopóki UEFA nie wprowadzi jakiś nowinek technicznych, typu sędzie siedzący za monitorem i podpowiadający głównemu, dopóty takie historię będą miały miejsce. Barca nie raz korzystała na pomyłkach sędziego w najważniejszych meczach, więc drodzy kibice nie mówcie już tak źle o złym sędziowaniu :].