0

"Barcelona jest wierna stylowi, a nie pucharom"
Jedni preferują 5 minutowe konstruowanie akcji począwszy od bramkarza, a inni dynamiczne kontrataki, długie crossy i "4 podania i strzał"

0

fcbarcakamil
Jak uważasz, że najważniejsze w meczu jest rozgrywanie piłki na 50 metrze, to rzeczywiście, Barca była lepsza i od Chelsea i od Realu :)

0

Prawda jest taka, że Barca pod pressingiem się gubi. Tyle.

0

Z przyśpiewek, to bardziej podobają mi się Realowskie. I to nie ze względu na to, że im kibicuje, tylko tak ze strony artystycznej. Szkoda tylko, że na SB słyszę "puta Barca" a nie te przyśpiewki.

0

Pokory ludzie, pokory.

Jak już tak męczycie tego spalonego, to dobra. Czerwona kartka dla Alvesa przy stanie 0:0. Ciekawe jakby Barca zagrała w 10 :D

0

qlimaxx23
Gdybym miał wybrać, co Real ma wygrać w tym sezonie, to była by to La Liga. Ale Barca nie wygra LM. Wygranie 2 razy pod rząd tego pucharu jest zaczarowane :D

0

@sawik

A to Real grał autobusem?
haha. porażka i od razu że autobus, że zabijają futbol.

0

natall11

Taa, jasne.

0

Mecz ten jest idealnym przykładem na to, że posiadanie piłki na własnej połowie nie gwarantuje sukcesu :] A mecz godzien nazwanie "derbami europy". Jeszce Barca może się zrewanżować pod koniec maja :] No chyba, że Chelsea strzeli bramę w rewanżu :D >>Hala Madrit

0

W poprzednim sezonie liczba bramek ligowych nie miała najmniejszego wpływu na laureata Złotej Piłki, więc wszystko zależeć będzie kto się ładniej uśmiechnie :] czołgiem!

0

Barca w pierwszym meczu nie miała słusznego karnego, ale w drugim meczu miała karny z dupy wzięty. Awans ogólnie zasłużony, ale myślę, że gdyby nie ten karny, to Milan by mógł walczyć dalej.

0

Kreatura
A ty nie potrafisz wyrażać swoich opinii w sposób kulturalny?
Coś słabo wierzę w te twoje " trochę po studiach" kabarecie

0

Analiza jak najbardziej obiektywna i sprawiedliwa. Choć jestem zdania, że Pepe bardziej zasłużył sobie na wykluczenie niż Sergio Ramos. Uważam też, że skoro Ramos dostał czerwoną kartkę, to Alves też powinien takową dostać. Po trzecie gol dla Realu chyba jednak prawidłowy. Takie sytuacje przy rzutach rożnych to standard w lidze angielskiej, ale wszyscy znamy hiszpańskich sędziów. Karne? Raczej żadnego powinno nie być, ew. dla Barcy za starcie Pepe z Alexisem w 1 połowie. Ogólnie nie licząc licznych błędów arbitra mecz jak najbardziej godzien Klasyku i w skali 90 minut chyba to Real stworzył więcej okazji, a Wy, kibice Barcy na koniec włosy z głowy żeście rwali :]

Pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?