0

Kiedyś napisałem , że sobie zrypie karierę przechodząc do P$G to każdy na mnie najeżdżał! To teraz JA żądny przeprosin: -A nie mówiłem!!?

0

jak chcę polecić komentarz to trzeba odczekać 30 dni od rejestracji. A gdy mam bana to ten czas (30 dni) jest przerywany czy nie?

0

Mogło być po meczu ;(

3

Kpina! Sędzia chyba musiał kogoś przekupić aby otrzymać tę pracę...

0

Tyle podań ! Że się oni na boisku nie zgubili... XDD

0

Czy mecz się już zaczął? Bo na moim streamie jeszcze nie ma ;(

Ok już jest>

0

Szczerze mówiąc jestem bardzo spokojny o wynik tego meczu. Niby trudny rywal ale po ostatnim meczu z Betisem obstawiam 3-0

0

Bravo - Alves,Pique,Puyol,Alba - Xavi,Busquets,Iniesta - Messi,Suarez,Ronaldinho

0

Dlaczego Iniesta nie gra? Wybaczcie mi to pytanie ale mam kryzys i rzadko niestety sprawdzam co się dzieje w świecie futbolu.

2

Oficjalnie: Benteke w Crystal Palace! za ok 31 mln Euro - @CPFC

0

Co ci ludzie maja w głowach...

0

Chcę żeby Polska wygrała ale rozum podpowiada mi , że dostaniemy w zad. Chociaż sport potrafi być piękny ;)

4

No tak będą przekładać godzinę meczu Bo wielkiemu ,,PatrykowiW" nie pasuje...

0

Dzisiaj na początek Manita z Betisem a potem wygrana

0

Kiedy i o której jest finał Brazylia vs Niemcy? I na jakim kanale?

0

Śmiszne te oceny xD

7

Dobrze , że mieszkam w Polsce;)

http://www.repostuj.pl/top/post/rio2016-iran-wtf

0

Już zaorałem.

1

Wspierać Neymara i tylko jak juz. Rafinhie będą wspierać w siedzeniu na ławce?

0

I dobrze zrobili. Nie na widzę takiego zachowania!

http://m.magiafutbolu.pl/obj,43183,main,0,

3

Chcesz to wykup. Co cię inni obchodzą ;)?

9

Większa.

2

2

Barca ma inny styl. On preferuje obronę a gole to ze stałych fragmentów gry.

1

Popłakał się bo trener jednak Go nie wpuścił. Jak dla mnie chamstwo!!

0

Kto został MOTM wczorajszego meczu?

0

Jest tu ktoś z okolic Modliborzyc/Kraśnika? Jeśli tak proszę o kontakt na priv.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?