traktorzysta200
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiedyś napisałem , że sobie zrypie karierę przechodząc do P$G to każdy na mnie najeżdżał! To teraz JA żądny przeprosin: -A nie mówiłem!!?
0
jak chcę polecić komentarz to trzeba odczekać 30 dni od rejestracji. A gdy mam bana to ten czas (30 dni) jest przerywany czy nie?
0
Mogło być po meczu ;(
3
Kpina! Sędzia chyba musiał kogoś przekupić aby otrzymać tę pracę...
0
Tyle podań ! Że się oni na boisku nie zgubili... XDD
0
Czy mecz się już zaczął? Bo na moim streamie jeszcze nie ma ;(
Ok już jest>
0
Szczerze mówiąc jestem bardzo spokojny o wynik tego meczu. Niby trudny rywal ale po ostatnim meczu z Betisem obstawiam 3-0
0
Bravo - Alves,Pique,Puyol,Alba - Xavi,Busquets,Iniesta - Messi,Suarez,Ronaldinho
0
Dlaczego Iniesta nie gra? Wybaczcie mi to pytanie ale mam kryzys i rzadko niestety sprawdzam co się dzieje w świecie futbolu.
2
Oficjalnie: Benteke w Crystal Palace! za ok 31 mln Euro - @CPFC
0
Co ci ludzie maja w głowach...
0
Chcę żeby Polska wygrała ale rozum podpowiada mi , że dostaniemy w zad. Chociaż sport potrafi być piękny ;)
4
No tak będą przekładać godzinę meczu Bo wielkiemu ,,PatrykowiW" nie pasuje...
0
Dzisiaj na początek Manita z Betisem a potem wygrana
0
Najczytelniejszy podział tutaj.
http://m.magiafutbolu.pl/obj,43337,main,0,wszystkie-trofea-top-6-klubow-europy-real-lepszy-od-barcelony-w-najwazniejszych
6
Hah. Xd
https://m.facebook.com/FIMDBIMD/photos/a.612833562137994.1073741828.612794648808552/1091282634293082/?type=3&source=48
0
Kiedy i o której jest finał Brazylia vs Niemcy? I na jakim kanale?
0
Śmiszne te oceny xD
7
Dobrze , że mieszkam w Polsce;)
http://www.repostuj.pl/top/post/rio2016-iran-wtf
0
Już zaorałem.
1
Wspierać Neymara i tylko jak juz. Rafinhie będą wspierać w siedzeniu na ławce?
0
I dobrze zrobili. Nie na widzę takiego zachowania!
http://m.magiafutbolu.pl/obj,43183,main,0,
3
Chcesz to wykup. Co cię inni obchodzą ;)?
9
Większa.
2
Tylko on Go zatrzyma ;)) xD
https://www.facebook.com/Sportpl/videos/10154442190277241/
2
Barca ma inny styl. On preferuje obronę a gole to ze stałych fragmentów gry.
1
Popłakał się bo trener jednak Go nie wpuścił. Jak dla mnie chamstwo!!
0
Kto został MOTM wczorajszego meczu?
0
Jest tu ktoś z okolic Modliborzyc/Kraśnika? Jeśli tak proszę o kontakt na priv.
0
http://m.meczyki.pl/newsy/pogba-nie-mysle-o-tym-jak-duzo-za-mnie-zaplacono/35568-n
Taak na pewno...