0

Ooo Paco , to już nie wybaczalne XD

0

I Love Messi!

0

Proszę o link na priv. Mój strasznie tnie :(

0

Sexy! Szkoda tylko , że Iniesta nie gra ;(

4

Rudy bezmózg musi faulować w takim momencie! No brawo!!!

0

Pikecior-jeden z niewielu , który jest w formie

0

powodzenia...

0

Nie mogę się doczekać , Mańku!!!!

0

Sprzedać tego Stegena!!!!! Młody i gwiazdorzy kuzwa a gówno gra!

0

Brawo kuźwa jasiu!!!!!!!!!!

0

Kocham Barcę bardziej niż własną babcię ale w wygraną ani remis nie wierzę. Honor uratowany i koniec. Ale może cud się zdarzy.

0

klops Gomes xD

0

kto to mówi...

0

JJJEEEsstttttttttttttttttt!!!!!!!!!

0

Busi wyjdz!

0

Ale gała Iniesty ! na czoło!

0

,,zamiast wspierać drużynę w trudnych chwilach'' - jak duchowo?!

3

No tak najlepiej to drzeć ryja do monitora nie? Na pewno im to pomoże!

0

ja wiem ale zapewne dostanę bana.

0

Optymista z cb.

0

Sprawdz sobie moje wcześniejsze komentarze dotyczące Neymara a potem praw epitety GOŚCIU!

0

Brawo Enrique , rób więcej zmian!

0

,,smialiscie''? Idz po słownik a potem kłap głupoty!

0

Nie ma Iniesty , Rakitica I messiego więc kto ma strzelać? Neymar ten gwiazdorek ?! proszę...

0

Już wiesz czemu się załamałem widząc Mathieu w podst. 11-tce?!!

1

Nie to żenada jakaś , ide się uczyć!

0

Weź Busquets idz spać!

0

Jezu , już wkurza mnie ten Enrique tymi rotacjami ! Mathieu ? Iniesta na ławce? Serio?

3

Kurde Real gra jak w przedszkolu a ty zamiast się z tego nabijać wolisz zachować powagę jak na pogrzebie. Pozdro ;;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?