traktorzysta200
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ooo Paco , to już nie wybaczalne XD
0
I Love Messi!
0
Proszę o link na priv. Mój strasznie tnie :(
0
Sexy! Szkoda tylko , że Iniesta nie gra ;(
4
Rudy bezmózg musi faulować w takim momencie! No brawo!!!
0
Pikecior-jeden z niewielu , który jest w formie
0
powodzenia...
0
Nie mogę się doczekać , Mańku!!!!
0
Sprzedać tego Stegena!!!!! Młody i gwiazdorzy kuzwa a gówno gra!
0
Brawo kuźwa jasiu!!!!!!!!!!
0
Kocham Barcę bardziej niż własną babcię ale w wygraną ani remis nie wierzę. Honor uratowany i koniec. Ale może cud się zdarzy.
0
klops Gomes xD
0
kto to mówi...
0
JJJEEEsstttttttttttttttttt!!!!!!!!!
0
Busi wyjdz!
0
Ale gała Iniesty ! na czoło!
0
,,zamiast wspierać drużynę w trudnych chwilach'' - jak duchowo?!
3
No tak najlepiej to drzeć ryja do monitora nie? Na pewno im to pomoże!
0
ja wiem ale zapewne dostanę bana.
0
Optymista z cb.
0
Sprawdz sobie moje wcześniejsze komentarze dotyczące Neymara a potem praw epitety GOŚCIU!
0
Brawo Enrique , rób więcej zmian!
0
,,smialiscie''? Idz po słownik a potem kłap głupoty!
0
Nie ma Iniesty , Rakitica I messiego więc kto ma strzelać? Neymar ten gwiazdorek ?! proszę...
0
Już wiesz czemu się załamałem widząc Mathieu w podst. 11-tce?!!
1
Nie to żenada jakaś , ide się uczyć!
0
Weź Busquets idz spać!
0
Jezu , już wkurza mnie ten Enrique tymi rotacjami ! Mathieu ? Iniesta na ławce? Serio?
0
Tak powinno być. Optymistycznie ;)
https://www.facebook.com/hiphopnigdystop/photos/a.177095469075228.36871.162078277243614/1095958640522235/?type=3&theater
3
Kurde Real gra jak w przedszkolu a ty zamiast się z tego nabijać wolisz zachować powagę jak na pogrzebie. Pozdro ;;)