0

Myślę że Hansi powinien sięgnąć...po Ewę Pajor hee hee

3

Po tym meczu chyba Ernesto V. zwolni Julię C.

1

I Ciebie geniuszu taktyki i magi zatrudnili za zwolniony etat trenera

1

Jordi... tyle milionów zarabia a kurne spodni dziad nie ma! Przepija tą kasę czy jak?

1

Rudy kolego to obok Messiego jet najlepszy na boisku.

0

Mam pytanie, czy remontada jest MOŻLIWA?

0

100x wolę Mathieu niż Gomesa!!! Chociaż gra do przodu i ogarnia taktykę.

1

Valencia w 10, a nasi... szłu nie robią. Ale ok. 3punkty jest

0

Takimi meczami przegrywa się mistrzostwo

1

I tu masz rację!!! Pamietam te przecież tak nie odległe czasy gdy z ławki Barcy można było zrobić druzynę która by dobrze "namieszała" w Europie!!! To se ne wrati???

7

I co myślicie? Remis, Umtiti jako główny rozgrywający,80min. meczu drużyna gra gó... i nasz wielki TRENER wpada na pomysł by... dokonać zmian!!!! To było genialne!!!!! Pewnie ktoś z trybun podpowiedział albo Bartolomeu skorzystał z komórki "Luis zrób zmiany bo mecz się kończy". Nie wiem , śmiać się czy płakać,. Bo miałem chwilę gdy chciałęm by Leaganes strzeliło kolejną bramkę i skończyło tą szopkę.

2

nadchodzi szczyt sezonu, gramy na wszystkich frontach, a Neymar i Rakitić totalnie pod formą. I to mnie martwi!!

3

żałosne to jest to że taaaka drużyna jak barca nie może wyjść ze swojej połowy bo niszczy ją presing takiej potęgi jak Betis. Wstyd było na to patrzeć. Dobrze że Sam nie grał bo dla Maca zabrakło by nóg do wybijania piłek.

0

żadnej gry z kontry, pirwsza w 37min. i odrazu grożna sytuacja. Wszystko chlernie statycznie, powoli. Fatalne błędy w wyprowadzaniu piłki. Ludzie przecież atakujemy tą bramke w której stoi ten bramkarz ubrany na CZANO!!

2

Z tym że Perła chmielowa jest... b.dobra!!!

4

Przykro to powiedzieć, ale Gomes ... to drewno. Nasz bramkarz 90% podań (wybic na pałę) niecelnych. Umtiti 80% podań do bramkarza. żal d... ściska jak się na to patrzy.

4

Podsumowanie - grali brzydko ale wygrali!

0

Wiesz , chyba dzieci i wnuki. Ale zapewniam że są kibicami barcy! Wnuka zabrałem nawet do Barcelony.

0

Taki byłem wściekły po tym meczy że aby nie myśleć że mało brakowało , poszłem do kuchni i wyszorowałem kuchenkę i zlewozmywak na dodatek!

1

To co grał dziś Neymar to kryminał!!! Żadnego celnego podania na odległość większą niż 10m. I te zachowanie debila, bo mu zwody nie wychodzą. Żenada

0

Munir wracaj!!!!!!!!!

1

cholera!!! Jednak brak Neymara i odrobiny jego magii!!

0

takie logo na nowy sezon "dobra zmiana" albo "tryplet plus"

0

A ja pamietam jego piękną bramke z za lini pola karnego w mecz z PSG!

2

Masz 100% racji!! Malkontenci mają krótką pamięć. Kto w poprzednim sezonie strzelił gola Realowi? Rudy! A kto strzelił samobója w pewnym pamiętnym meczu? No Kto? Alba! Można tak jechac po wszystkich, ale to są zawodnicy NASZEGO KLUBU. A jeremi ma szacun u mnie dozgonny choćby za to że z własnej kieszeni dopłacił do transferu, tylko żeby spełnić marzenie i zagrać w Barcy!!

2

Munir powinien zmienić Neymara, może by sobie przemyślał co gra? Strach mnie tylko ogarnia jak pomyślę co to będzie jak Andres przejdzie na emeryturę.

0

Wygramy... ale myślę że bedzie b.ciężko, o wiele ciężej niż jesienią.

17

Tu nie chodzi o to czy Vidal gra dobrze a Alves jeszcze lepiej. To jest nowe rozwiązanie taktyczne, które jest zaskoczeniem dla przeciwnika, wyjściem za utarte schematy. Ustawienie które może być mega ciekawe, Roberto współpracujący z Messim, może się dziać!!!

0

Wygrane, ale... cudów na boisku to nie było!

0

Arda to gracz z jajami "walczak", żelazne płuca, nie do zatrzymania jak rozpędzony byk. Nie mamy gracza o takim profilu. Takiego lodołamacza linii obronnych ustawionych w autobus. Kto to zrobi? Przecież nie Busi z którego wszyscy się smieli że biega po boisku z chusteczką przy nosie (z całym szacunkiem dla tego fantastycznego zawodnika). Lucho i drużyna potrzebuje takiego tarana do kruszenia linii obronnych by MNS mogi wedrzeć się w tą lukę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?