tsw
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nara dzieki za zabawe
jutro sprawdze czy bana dostałem
0
nie jesteście warci kibicowaniam takiemu klubowi jak fcb
0
dobra nara
nie macie zero szacunku dla innych klubówi żal mi was że tylko jeden klub widzicxie
0
BAN!
mod
0
własnie o to mi chodzilo
dzieki że pisaliscie ze mną i wyzywaliscie mnie
mazursky polecisz z banem hahahahha
0
zaloguje sie tu jeszcze kiedyś żeby wam pokazać że sie guwno zmnasz na kompach
0
ja jestem na 4 roku informatyki
wierzysz mi już????
0
to chyba kilka gości musialoby mieć bana
a niech mi dadzą myślisz e bede przeżywał??
0
ciebie nie robili ty jestes przeznsłonce wychodowany
0
BAN!
mod
0
BAN!
mod
0
nie żartuj
dzieciak to byltwój ojciec jak cie robil 15latek
0
emilinho i co to mialo być
on chyba nawet nie wie że jak wgrywa sie windowsa to kasują sie wszystkie dane internetowe
0
nie umieją sie z porażka pogodzić no żal mi was no ale coż jak wiekszość z was to pisówki to sie nie dziwie
0
ban na ip hahha
to sobie windowsa nowego wgram hahahhaha
0
BAN!
mod
0
BAN!
mod
0
BAN!
mod
0
BAN!
mod
0
BAN!
mod
0
i tak w moim sercu zaraz po Wisle jest MANU
0
już chyba wole real niż barce ze względu że mają lepszych kibiców (POLAKÓW)
0
bo mniue drażni jak ktoś mi tu z cracovią wyjechal że jest lepsza od Wisły
0
wujo444 - jakjuż pisałem kocham Wisle ale wiem że jest za słaba na Barce ale na 100% jest najlepszą polską drużyną
0
regulamin!
mod
0
a mam pytanie czy jeszcze twierdzi ktoś że Wisla nie jest najlepszą drużyną w Polsce????
0
drugą polowe barca na 100% zagrała
0
gratulacje moja dryżyno
ale dla barcy treż gratulacje bo ją lubie
0
bo Wisła prezechodziła kryzys a widze że cracovia ma wieczny kryzys
z wami barca to nawet sparingu by nie chciala zagrać
0
ja ma pytanie dlaczego tak Wisłe poniżacie i wyśmiewacie sie z niej????