tsw

0

nara dzieki za zabawe

jutro sprawdze czy bana dostałem

tsw

0

nie jesteście warci kibicowaniam takiemu klubowi jak fcb

tsw

0

dobra nara

nie macie zero szacunku dla innych klubówi żal mi was że tylko jeden klub widzicxie

tsw

0

BAN!

mod

tsw

0

własnie o to mi chodzilo

dzieki że pisaliscie ze mną i wyzywaliscie mnie

mazursky polecisz z banem hahahahha

tsw

0

zaloguje sie tu jeszcze kiedyś żeby wam pokazać że sie guwno zmnasz na kompach

tsw

0

ja jestem na 4 roku informatyki

wierzysz mi już????

tsw

0

to chyba kilka gości musialoby mieć bana

a niech mi dadzą myślisz e bede przeżywał??

tsw

0

ciebie nie robili ty jestes przeznsłonce wychodowany

tsw

0

BAN!

mod

tsw

0

BAN!

mod

tsw

0

nie żartuj

dzieciak to byltwój ojciec jak cie robil 15latek

tsw

0

emilinho i co to mialo być

on chyba nawet nie wie że jak wgrywa sie windowsa to kasują sie wszystkie dane internetowe

tsw

0

nie umieją sie z porażka pogodzić no żal mi was no ale coż jak wiekszość z was to pisówki to sie nie dziwie

tsw

0

ban na ip hahha

to sobie windowsa nowego wgram hahahhaha

tsw

0

BAN!

mod

tsw

0

BAN!

mod

tsw

0

BAN!

mod

tsw

0

BAN!

mod

tsw

0

BAN!

mod

tsw

0

i tak w moim sercu zaraz po Wisle jest MANU

tsw

0

już chyba wole real niż barce ze względu że mają lepszych kibiców (POLAKÓW)

tsw

0

bo mniue drażni jak ktoś mi tu z cracovią wyjechal że jest lepsza od Wisły

tsw

0

wujo444 - jakjuż pisałem kocham Wisle ale wiem że jest za słaba na Barce ale na 100% jest najlepszą polską drużyną

tsw

0

regulamin!

mod

tsw

0

a mam pytanie czy jeszcze twierdzi ktoś że Wisla nie jest najlepszą drużyną w Polsce????

tsw

0

drugą polowe barca na 100% zagrała

tsw

0

gratulacje moja dryżyno

ale dla barcy treż gratulacje bo ją lubie

tsw

0

bo Wisła prezechodziła kryzys a widze że cracovia ma wieczny kryzys

z wami barca to nawet sparingu by nie chciala zagrać

tsw

0

ja ma pytanie dlaczego tak Wisłe poniżacie i wyśmiewacie sie z niej????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?