ale i tak ładnie zagrali zobacz na pogodę wiem ze nie można winić zawsze pogody ale i tak Barca ładnie zagrała remis 2-2 jest godnym wynikiem ale bramka CESA BARDZO ŁADNA
ale i tak ładnie zagrali zobacz na pogodę wiem ze nie można winić zawsze pogody ale i tak Barca ładnie zagrała remis 2-2 jest godnym wynikiem ale bramka CESA BARDZO ŁADNA
Komentarze
0
Zinedine Zidane może i był dobry ale na pewno nie jest naj lepszy
0
0
powrotu do zdrowia
0
FLLACZEK
ale i tak ładnie zagrali zobacz na pogodę wiem ze nie można winić zawsze pogody ale i tak Barca ładnie zagrała remis 2-2 jest godnym wynikiem ale bramka CESA BARDZO ŁADNA
0
0
0
FLLACZEK
ale i tak ładnie zagrali zobacz na pogodę wiem ze nie można winić zawsze pogody ale i tak Barca ładnie zagrała remis 2-2 jest godnym wynikiem ale bramka CESA BARDZO ŁADNA
0
powrotu do zdrowia
0
0
Zinedine Zidane może i był dobry ale na pewno nie jest naj lepszy