tulina4
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
grodzisk wlkp
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zinedine Zidane może i był dobry ale na pewno nie jest naj lepszy
0
0
powrotu do zdrowia
0
FLLACZEK
ale i tak ładnie zagrali zobacz na pogodę wiem ze nie można winić zawsze pogody ale i tak Barca ładnie zagrała remis 2-2 jest godnym wynikiem ale bramka CESA BARDZO ŁADNA
0
0
teraz rzym ale bendzie ciżko z manu bez obrony ale wygramy