dzieki , najbardziej chcieli bysmy jechac w kwietniu na jakis meczy zwiedzic stadion muzeum i troche miasta tak 3 dni wycieczka ,
nikt cos takiego nie orgaznizuje , nie wiesz przypadkiem?
chcialbym przeznaczyc na wszystko 5000 na 3 dni
Witam ,
Szukam osoby które ma za sobą już kilka wyjazdów do Barcelony ,
Chciałbym wyjechać z dziewczyna, nie wiem jak to zaplanować wszystko ,
jest tu jakaś pomocna osoba?
Siemanko planuje z dziewczyną wyjechać do Barcelony na jakiś mecz i zwiedzić miasto 2-3 dni jeszcze nwm w jakim okresie najlepiej wiosna/lato jaki to koszt? Jak to u cb wyglądało?
Jeśli transfer Dembele pewny, to zarząd niech szybko walczy,niech dadzą te 150 mln razem z bonusami za Coutinho , będzie warto, mamy jeszcze 6 dni na transfery zarząd walcz do końca !, musimy wrocic na salony !
1
Ile ci wyniesie około wyjazd i co planujesz zwiedzić?
1
Zamów u solejukowej
0
jakis kontakt cos ?
0
szukam kogos lub stronke co wszystko zaplanuje bilet nocgleg bilet na mecz,moze byc jakas grupka nawet z fanami jakimis albo cos
0
dzieki , najbardziej chcieli bysmy jechac w kwietniu na jakis meczy zwiedzic stadion muzeum i troche miasta tak 3 dni wycieczka ,
nikt cos takiego nie orgaznizuje , nie wiesz przypadkiem?
chcialbym przeznaczyc na wszystko 5000 na 3 dni
0
Witam ,
Szukam osoby które ma za sobą już kilka wyjazdów do Barcelony ,
Chciałbym wyjechać z dziewczyna, nie wiem jak to zaplanować wszystko ,
jest tu jakaś pomocna osoba?
0
Siemanko planuje z dziewczyną wyjechać do Barcelony na jakiś mecz i zwiedzić miasto 2-3 dni jeszcze nwm w jakim okresie najlepiej wiosna/lato jaki to koszt? Jak to u cb wyglądało?
0
Jak myślicie uda sie Benedito ?
0
Oby to był dzisiaj radosny dzien dla wszystkich cule :)
0
haha nie zauwazyłem tylko odrazu od Coutinho czytałem :)
0
dobry suchar tyler :D
0
Kto to lozzeti?
0
Kopp zmienia gadke na temat Cou mysle ze bedzie dobrze :)
Trzymajmy kciuki za Valencję
0
Mbappe wypozyczony zostanie do PSG a za rok zapłaca za niego 180 mln.
0
Maroon powinien być 4 wyborem.
Zarząd...
0
Mam pytanie o Allena Halilovica on został wypozyczony na dwa lata czy sprzedany , bo nie pamietam ?
0
polac mu ! lub arde ma juz okreslony wiek , zostawic Rafinhe
Sprzedac jeszcze Verme Dauglasa i Munira i kadra pelna !
1
Jeśli transfer Dembele pewny, to zarząd niech szybko walczy,niech dadzą te 150 mln razem z bonusami za Coutinho , będzie warto, mamy jeszcze 6 dni na transfery zarząd walcz do końca !, musimy wrocic na salony !
a po seznie , Goodbay Bartek
VEB
0
Jutro losowanie grup ligi mistrzów
1
Davidson Sanchez piłkarzem Tottenhamu .. kwota 43mln
11
Matuidi za 15mln + zmienne wJuve ..
Zarząd uczcie się!
0
pomoc SPD : Busi SP Coutinho i Messi LP Dembele N suarez PP Dybala
0
Dybale weźmy!
To jest klasa swiatowa
1
Smutno jak widać pożegnania Neya
Będzie go brakowało pod wieloma aspektami
1
Gracias Neymar☺
0
Mam tak samo i liczę że zostanie i wszystko wyjaśni
0
Co rok byście chcieli tryplety...,
ważne żeby grał na swoim poziome, bo gra świetnie w reprezentacji
0
Witam, gdzie bd pokazywane dzisaj mecze emilacyjne naszych klubow w tv?
0
siema
Gdzie kupie buty fc barcelony do chodzenia codzienego albo wie ktos jak zrobic prokjekt butow na nike ID?
0
VAR bedzie od nowego sezonu w La lidze...