1

Ile ci wyniesie około wyjazd i co planujesz zwiedzić?

1

Zamów u solejukowej

0

jakis kontakt cos ?

0

szukam kogos lub stronke co wszystko zaplanuje bilet nocgleg bilet na mecz,moze byc jakas grupka nawet z fanami jakimis albo cos

0

dzieki , najbardziej chcieli bysmy jechac w kwietniu na jakis meczy zwiedzic stadion muzeum i troche miasta tak 3 dni wycieczka ,
nikt cos takiego nie orgaznizuje , nie wiesz przypadkiem?
chcialbym przeznaczyc na wszystko 5000 na 3 dni

0

Witam ,
Szukam osoby które ma za sobą już kilka wyjazdów do Barcelony ,
Chciałbym wyjechać z dziewczyna, nie wiem jak to zaplanować wszystko ,
jest tu jakaś pomocna osoba?

0

Siemanko planuje z dziewczyną wyjechać do Barcelony na jakiś mecz i zwiedzić miasto 2-3 dni jeszcze nwm w jakim okresie najlepiej wiosna/lato jaki to koszt? Jak to u cb wyglądało?

0

Jak myślicie uda sie Benedito ?

0

Oby to był dzisiaj radosny dzien dla wszystkich cule :)

0

haha nie zauwazyłem tylko odrazu od Coutinho czytałem :)

0

dobry suchar tyler :D

0

Kto to lozzeti?

0

Kopp zmienia gadke na temat Cou mysle ze bedzie dobrze :)
Trzymajmy kciuki za Valencję

0

Mbappe wypozyczony zostanie do PSG a za rok zapłaca za niego 180 mln.

0

Maroon powinien być 4 wyborem.
Zarząd...

0

Mam pytanie o Allena Halilovica on został wypozyczony na dwa lata czy sprzedany , bo nie pamietam ?

0

polac mu ! lub arde ma juz okreslony wiek , zostawic Rafinhe
Sprzedac jeszcze Verme Dauglasa i Munira i kadra pelna !

1

Jeśli transfer Dembele pewny, to zarząd niech szybko walczy,niech dadzą te 150 mln razem z bonusami za Coutinho , będzie warto, mamy jeszcze 6 dni na transfery zarząd walcz do końca !, musimy wrocic na salony !

a po seznie , Goodbay Bartek

VEB

0

Jutro losowanie grup ligi mistrzów

1

Davidson Sanchez piłkarzem Tottenhamu .. kwota 43mln

11

Matuidi za 15mln + zmienne wJuve ..

Zarząd uczcie się!

0

pomoc SPD : Busi SP Coutinho i Messi LP Dembele N suarez PP Dybala

0

Dybale weźmy!
To jest klasa swiatowa

1

Smutno jak widać pożegnania Neya
Będzie go brakowało pod wieloma aspektami

1

Gracias Neymar☺

0

Mam tak samo i liczę że zostanie i wszystko wyjaśni

0

Co rok byście chcieli tryplety...,
ważne żeby grał na swoim poziome, bo gra świetnie w reprezentacji

0

Witam, gdzie bd pokazywane dzisaj mecze emilacyjne naszych klubow w tv?

0

siema
Gdzie kupie buty fc barcelony do chodzenia codzienego albo wie ktos jak zrobic prokjekt butow na nike ID?

0

VAR bedzie od nowego sezonu w La lidze...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?