Czas sie pozegnać Amigo.
Dziekuje za wszystko , w szczegolnosci za bronienie tych barw, ducha zespolu , pięknych bramek , Swój wiek ma nie wierze ze zostanie ,wkoncu kupilismy nową nadzieje Digne :)
Mozemy stracic najwiekszy talent młodziezowy z Brazylii, ale niestety nie ma narazie dla niego miejsca w zespole , a on potrzebuje minut..
,a o pieniadzach na transfery nie mowic , byle nie przeszedl do realu bo wtedy juz go nie wykupimy :)
Ps: po ciuchu marzę o Coutinho, ale nam jak narazie jest potrzebny wetetan na szpicy , na ławke ktory bedzie wnosil do zespolu bardzo wiele .
Manchester United ma chevroleta dostaje WIELKIE pieniadze...
A my jaka najlepszy klub na swiecie powinnismy zwiazac sie z ferarri...
kiedys byla o tym mowa na stronie .
0
Witamy Paco :)
ogromnie nadzieje :)
3
Oby takie zaproszenie bylo na finał w Cardiff
0
ZŁotoustny Pique :)..
1
niby dla niego takie [proste a sam nie znalazł :)
0
już znalazłem sam po dlugich szukaniach :)
1
Siemano , mam prośbe do wszystkich zainteresowanych .
Miałbyktos link go bramki Ronaldinho vs chelsea z 2005 eoku w polskiej wesji ?
0
warto sprobowac kupic tego grajka .
to jest przyslosc na lata lini ataku, mozna wziasc przeciez pieniadze z budzetu transferowego na przyszly sezon , kadra by byla kompletna !.
0
mogł isc do Borussi lub shalke - jesli chodzi o niemiecki football...
ja gym go widzial tam :)
0
Czas sie pozegnać Amigo.
Dziekuje za wszystko , w szczegolnosci za bronienie tych barw, ducha zespolu , pięknych bramek , Swój wiek ma nie wierze ze zostanie ,wkoncu kupilismy nową nadzieje Digne :)
0
Mozemy stracic najwiekszy talent młodziezowy z Brazylii, ale niestety nie ma narazie dla niego miejsca w zespole , a on potrzebuje minut..
,a o pieniadzach na transfery nie mowic , byle nie przeszedl do realu bo wtedy juz go nie wykupimy :)
Ps: po ciuchu marzę o Coutinho, ale nam jak narazie jest potrzebny wetetan na szpicy , na ławke ktory bedzie wnosil do zespolu bardzo wiele .
0
Mahrez bylby dobreym zmiennikiem ale Gamieiro wydaje sie lepszym wybrorem na zmiennika, zna lige i i jest bardziej doswiadczony ;)
4
Manchester United ma chevroleta dostaje WIELKIE pieniadze...
A my jaka najlepszy klub na swiecie powinnismy zwiazac sie z ferarri...
kiedys byla o tym mowa na stronie .
0
Sergii Roberto po objrzeniu,pewnie sie załamał
Szkoda chłopaka, moze dzieki temu jeszcze ciezej bedzie pracowal
0
Chcieć a mòc dwie inne sprawy
2
JEDNA WIELKA RODZINA !
Za to kocham ten klub !
VEB
2
Cheryszew jest chyba fanem Barcy !
najpierw eliminuje Real a teraz strzela brame Z Atletico :)
0
Rodríguez z Wolfsburga do konkurencji z Alba by się przydał
0
Liczy się skuteczność.
Ale myślę ze LEO spokojnie strzeli jeszcze kilka wolnych a co wiliama to istny przypadek.
1
Messi nie musi strzelac:)
wystarczy ze zrobia to oni , bo ta druzyna jest WIELKA
0
Juz obczailem , dizekuje :)
0
szkoda, jednak po 3 miesiacach ale dziekuje ;)
0
Siemanko jestem nowy tutaj ,powie mi ktos jak ustawic avatar i dane o sb bo nie moge ?