0

Witamy Paco :)
ogromnie nadzieje :)

3

Oby takie zaproszenie bylo na finał w Cardiff

0

ZŁotoustny Pique :)..

1

niby dla niego takie [proste a sam nie znalazł :)

0

już znalazłem sam po dlugich szukaniach :)

1

Siemano , mam prośbe do wszystkich zainteresowanych .
Miałbyktos link go bramki Ronaldinho vs chelsea z 2005 eoku w polskiej wesji ?

0

warto sprobowac kupic tego grajka .

to jest przyslosc na lata lini ataku, mozna wziasc przeciez pieniadze z budzetu transferowego na przyszly sezon , kadra by byla kompletna !.

0

mogł isc do Borussi lub shalke - jesli chodzi o niemiecki football...
ja gym go widzial tam :)

0

Czas sie pozegnać Amigo.
Dziekuje za wszystko , w szczegolnosci za bronienie tych barw, ducha zespolu , pięknych bramek , Swój wiek ma nie wierze ze zostanie ,wkoncu kupilismy nową nadzieje Digne :)

0

Mozemy stracic najwiekszy talent młodziezowy z Brazylii, ale niestety nie ma narazie dla niego miejsca w zespole , a on potrzebuje minut..
,a o pieniadzach na transfery nie mowic , byle nie przeszedl do realu bo wtedy juz go nie wykupimy :)
Ps: po ciuchu marzę o Coutinho, ale nam jak narazie jest potrzebny wetetan na szpicy , na ławke ktory bedzie wnosil do zespolu bardzo wiele .

0

Mahrez bylby dobreym zmiennikiem ale Gamieiro wydaje sie lepszym wybrorem na zmiennika, zna lige i i jest bardziej doswiadczony ;)

4

Manchester United ma chevroleta dostaje WIELKIE pieniadze...
A my jaka najlepszy klub na swiecie powinnismy zwiazac sie z ferarri...
kiedys byla o tym mowa na stronie .

0

Sergii Roberto po objrzeniu,pewnie sie załamał
Szkoda chłopaka, moze dzieki temu jeszcze ciezej bedzie pracowal

0

Chcieć a mòc dwie inne sprawy

2

JEDNA WIELKA RODZINA !
Za to kocham ten klub !
VEB

2

Cheryszew jest chyba fanem Barcy !
najpierw eliminuje Real a teraz strzela brame Z Atletico :)

0

Rodríguez z Wolfsburga do konkurencji z Alba by się przydał

0

Liczy się skuteczność.
Ale myślę ze LEO spokojnie strzeli jeszcze kilka wolnych a co wiliama to istny przypadek.

1

Messi nie musi strzelac:)
wystarczy ze zrobia to oni , bo ta druzyna jest WIELKA

0

Juz obczailem , dizekuje :)

0

szkoda, jednak po 3 miesiacach ale dziekuje ;)

0

Siemanko jestem nowy tutaj ,powie mi ktos jak ustawic avatar i dane o sb bo nie moge ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?