tusaback
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
tusaback
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Twierdzę, że jak przychodzi gracz wart 40 milionów, do tego wychowanek i gwiazdor Premiership to nie po to, by siedzieć na ławie. A Xavi na ławie nie usiądzie. Więc kto będzie siedział, misiu pysiu? A na skrzydle Iniesta grać nie lubi i jest za wolny. Do tego gdzieś musi grac Pedro, a lewe skrzydło zajęte."... Niech go k... ktoś zbanuje, bo już nie daje rady. Iniesta jest wolny ? A k... Fabregas jest wg ciebie szybki tak ?
0
Jednak na głupotę nie ma rady. Podejrzewam, że dla ciebie czarne jest białe i odwrotnie. Zobaczymy, czy w następnym sezonie po słabych występach nie "będziesz" tęsknił za Toure. Busi nie poradzi sobie, jestem tego pewien !!!
0
Fabregas tak, ale nie kosztem Toure. Pep niech się k... opanuje, bo transfery za jego kadencji są wręcz żenujące. Smykałki do transferów to ten "pan" nie ma. I tak będzie w przypadku sprzedaży najlepszego DM na świecie !!! Yaya musi k... zostać
0
K... ma ktoś meila do Pepa ? :D Napiszę mu, co myślę o jego transferach. Yaya musi zostać i k... nie ma innej opcji !!! :)
0
galopującymajor> Masz jakiś kompleks czy co ? Keita jest faworyzowany przez Pepa i nawet ślepy by to zauważył. Ty najwidoczniej nie dosyć, że jesteś śl... to jeszcze głuchy. Sorry, że to napisałem, ale na głupotę nie ma rady.
0
Szczerze, Pep powoli traci u mnie szacunek. Guardiola chyba zapomniał co zawdzięcza Toure. Bez Yayi poprzedni sezon na pewno nie byłby aż tak wspaniały. Ten sezon również pokazał, że Yaya w kluczowych momentach nie zawodzi. K... trzeba być naprawdę ślepym, żeby sprzedawać tak wybitnego gracza. Yaya jest 2 razy lepszy od parali... Busiego i bezjaj... Keity. Ibra , Czygra, Hleb, Caceras, Keircośtam, Henrique, sprzedaż Eto, Pep nie wystarczy tych błędów ? Można sprowadzić Fabregasa, ale nie kosztem Toure !!! Keita, Hleb, Ibra, to są piłkarze mało istotni w naszej układance. Pep obudź się człowieku...
0
"szybkosc to i Yaya nie ma przy swoim wzroscie"... Oglądałeś ostatni mecz ? Widziałeś asysty Toure ? Busi nigdy nie będzie walecznym piłkarzem bo jest za miękki. Busi jedynie czym się wyróżnia to techniką. I nic poza tym. W innych aspektach jest bardzo przeciętny. Co denerwuje mnie u Sergio ? Jego nonszalancja przez, którą mogliśmy stracić wiele goli. Busi jedynie na ławę się nadaje. Co do Keity. Pep wystawiając swojego pupilka w każdym meczu pokazuje, że dla niego nie liczy się forma zawodnika. Keita w każdym meczu jest naszym najsłabszym ogniwem i tylko Pep wie dlaczego go wystawia.
0
Pep "będzie" żałował tej decyzji ... Człowiek niby uczy się na błędach, ale po Guardioli jednak na razie tego nie widać
0
Chcę Fabregasa ale nie kosztem Toure !!! K... Busi tak naprawdę potrafi grać na jednej pozycji a Yaya gdziekolwiek by nie zagrał to nie zawodzi.
0
"Nie bądźcie jak kibice Realu, albo swego czasu Interu, gdzie nakupywali gwiazd i nikomu nie chcieli dać odejść." ... galopującymajor> W Realu do tej pory żałują, że sprzedali jednego z najlepszych skrzydłowych na świecie (Robben) czy Sneijdera. Busi nigdy nie będzie wybitnym DM bo brakuje mu szybkości, zwrotności i przede wszystkim waleczności. Busi gra za miękko.
0
Czygra, Ibra, Hleb, Caceras, pozbycie się Eto ... To są wszystkie kompromitujące transfery za kadencji Pepa. Jeśli Pep dopuści to sprzedaży Toure to straci u mnie szacunek za to co osiągnął wcześniej. K... jak można być tak ślepym i zakochanym w Keicie oraz Busim? Yaya musi grać w pierwszym składzie bo wiele razy udowadniał, że Busi czy Keita nie dorastają mu do pięt. Jestem pewien, że Barca bez Toure nie będzie już tą Barcą. Niektórzy może to docenią jak Yaya odejdzie i Barca będzie w tabeli za Realem.
0
Jestem pewien, że jak Yaya odejdzie to nastaną chude lata dla Barcy. Jeśli Pep puści tego wspaniałego zawodnika, straci u mnie szacunek. Większość nap... się na transfer Cesca, a moim zdaniem Yaya swoimi umiejętnościami przerasta Fabregasa. Pep już popełnił fatalne pomyłki odnośnie transferów (IBra, Czygra). Odejście Toure to już byłoby za dużo. Nie sprzeda swojego pupilka Keite albo Busiego
0
Busi i Keita mogą co najwyżej czyścić buty Toure i to jeśli im na to pozwoli. Yaya kapitalny gracz. Obawiam się, że Yaya po tym sezonie odejdzie. Czemu ? Bo Pep jest ślepy i stawia na swoich pupilków.
0
"Ibra jest lepszy od Etoo i pokaze to w przyszlym sezonie jak sie nauczy stylu gry Barcelony" ... Tutaj muszę cię rozczarować. Ibra nigdy nie nauczy się stylu Barcy bo jest za wolny. Barca na szpice potrzebuje sprintera !!!
0
Do momentu straconej bramki graliśmy zaj... Nawet Keita mi się podobał. Wiem jedno. Końcówka w wykonaniu Barcelony była tragiczna, mam nadzieję, że więcej się to nie powtórzy :) K... nie można tak fraj... tracić bramek. Powinniśmy śmiało prowadzić 7 do 0 a prawie ten mecz zremisowaliśmy...
0
Bojan przynajmniej dochodzi do sytuacji a nie stoi jak taka pip... jak Zlatan
0
Dawno nie byłem tak os... Końcowych minut meczu nie oglądałem, bo spodziewałem się najgorszego he
0
Pep popełniłeś dwie wielkie wpadki z transferami (Czygra i Zlatan). Wybaczam. Każdemu może się zdarzyć. Ale jednego nie mogę mu wybaczyć. Wystawianie bezproduktywnego Keita kosztem najbardziej niedocenianego Yayi Toure, który wielokrotnie udowodnił, że zasługuje na pierwszy skład. Jak przegramy dzisiejszy mecz to nie wybaczę tego Pepowi. Obym się mylił
0
Mnie też wk..., że Pep nie widzi świata poza Busim, a zwłaszcza słabym Keitą. Yaya jak już odejdzie to przez naszego coacha, który jest zakochany w Malijczyku. K... brakuje słów.
0
Ibra, Czygra i ew. Keita out. Na jednym z portali wyczytałem, że Zlatan ma konflikt z Messim. Jeśliby to okazało się prawdą, to Zlatan koniecznie musi odejść !!! Wara od Leo :)
0
Yaya jest dla mnie ważnym ogniwem tego zespołu. Jest wszechstronnym zawodnikiem, może grać w obronie, może grać jako def. pomocnik, ba może grać jak ofen. pomocnik. W żadnym wypadku nie możemy go sprzedać !!! Jak już to Keita i Zlatan mogą iść ... (chciałem napisać tutaj brzydki wyraz, ale nie chcę dostać bana :D)
0
Jestem z natury pesymistą i szczerze widzę ten mecz w czarnych kolorach :( Będzie naprawdę ciężko wywieźć zwycięstwo z Sevilli. Obym się mylił :)
0
Nie można zarzucić Zlatanowi, że w ostatnim meczu nie walczył, nie biegał. Jednak brakuje mi w jego wykonaniu tego czegoś. Na dzień dzisiejszy uważam, że nie jest to zawodnik, który nas zbawi w następnym sezonie (patrz Henry, który pierwszy sezon też miał nieudany). Barca potrzebuje na tą pozycję kogoś przebojowego, przede wszystkim szybkiego i zwrotnego (Ibra niestety jest wolnym piłkarzem). Wydaje mi się, że gramy po prostu za szybką piłkę dla Zlatana. Obym się mylił... Co do Keity. Z całym szacunkiem dla Pepa za to co osiągnął w poprzednim sezonie, jednak denerwuje mnie u niego to, że na boisku nie przebywają piłkarze, którzy są w najlepszej dyspozycji. Keita od wielu meczów jest naszym najsłabszym ogniwem i nawet słabo widzący zauważyłby, że ten piłkarz bardziej przeszkadza niż pomaga. Ogólnie za ten sezon Pep ma bardzo dużego minusa, przede wszystkim za transfery. Czygra na dzień dzisiejszy jest naszym 6 obrońcą (Yaya pokazał, że granie na pozycji środkowego pomocnika nie jest mu straszne :P) i raczej w następnym sezonie sytuacja nie ulegnie zmianie. Widzę jedyne wyjście z tej sytuacji. Sprzedać Czygre za rozsądne pieniądze (ok. 10 baniek) i wszyscy będą szczęśliwi :) I na koniec. Barca musi koniecznie kupić szybkiego napastnika...
0
Quasimodo mówię kategorycznie NIE !!!
0
Transfer Zlatana to nie był błąd. To był WIELBŁĄD. Zlatanowi nie można zarzucić techniki, trzeba przyznać, że technicznie jak na swój wzrost jest bardzo dobry. Ale niestety technika to nie wszystko. Jakby technika w piłce nożnej odgrywała główną rolę to mogliśmy kupić naszego Chomontka he Niestety poza techniką Zlatan nie ma nic co kwalifikowałoby go do gry w tak znakomitym klubie jak Barca. Stać na boisku to i ja umiem, ba piętką też mi się uda podać. Zlatan drażni mnie swoim nygustwem na boisku. Mam wrażenie, że on jest na boisku za karę. Barcelona i tak osiąga znakomite wyniki grając w 10...
0
Może zrobimy wymianę Ibra+Hleb za Ville ?:)