tylko`barca
Dołączył/a: grudzień 2012
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Facebook~ i to jest to!
0
swiechu~ od kiedy na tym portalu wypowiadają się dzieci? Mamusia Ci pozwoliła?
0
co z tego, że Bayern ma TERAZ lepszą formę....... kocham Barce i wierze w nią ♥♥♥ VISCA EL BARCA!
0
Wiecie, że to PIERWSZY hat-trick Cesca w życiu? Lepiej późno niż wcale. VAMOS BARCA
0
wie ktoś co z Leo?
0
wiem, że nie na temat ale wie ktoś co z Leo?
0
Ancelotti: ja nie wiem jak ty możesz tak mówić? Człowieku otwórz oczy i obudź się ty jesteś tylko trenerem PSG. Ciesz się z tego remisu, w rewanżu Barca wsadzi wam pewnie ze 4 bramki, a Leo za tą kontuzje zaliczy hat-trick-a. Milan też chciał zemsty, a odczuł deja vu......
0
Zasłużyli jak Real na ksywę ''królewscy''
0
~kobusss~ zgadzam się w 100% z tb. Niech Leo szybko wraca do zdrowia:)
0
bez niego i Masche obrona i atak wygląda nie najlepiej- szczerze mówiąc.
LEO zdrowiej KOCHAMY CIE!!!♥
0
na jakim kanale będzie Argentyna???
0
Wiem że to pytanie od czapy, ale na jakim kanale może być transmitowany mecz Argentyna-Boliwia?
0
gdy patrze na to wideo chce mi się płakać ( ze szczęścia)
VEB
0
http://barcelonafansclub.lockerdome.com/media/106692792
nie czaje tego!!!
0
sprawdziłam wszystko chyba nie będzie na cyfrowym polsacie~~niestety
0
On ma rację takie wydarzenie może mieć miejsce tylko w świątyni footballu
tylko na CAMP NOU!
0
~Tomek Fic
zgadzam się:)
0
Pinto dałabym 8, Pedro 4 Messi 5,5
0
pomyłka strzela na
3:4
0
89 min. jest 3:3
90 min+2 Messi strzela na 2:3 :D
0
La Pulgaa
zgadzam się z tobą a co do Valdesa to niech robi co chce.....tylko żeby go sprzedać bo przynajmniej jakąś kase za niego zgarniemy
0
zdf
a gdzie Messi w tej tabelce?
0
Arsenal;
0
Keita ćwiczy tu przed Pucharem Narodów Afryki
0
Jak pomyślę, że na tym stole mogło nie być serwetki to mi się chce płakać
I♥MESSI
I♥Barca
0
przecierz on nie mógł powiedzieć, żę przegraliśmy w derbach i tutaj też przegramy. on chciał na siłę zmotywować swoich zawodników, ale w głębi duszy napewno sieboi tego meczu(jak każdy)
VAMOS BARCA y MESSI
0
niech mówi jak chce, każdy może mieć swoje zdanie. ale dobrze wiemy, że real nie utrzymałby się w lidze gdyby grał samymi wychowankami:P
0
no właśnie biedaczek!
ale to wygląda paskudnie:(
0
ronnie5000
dokładnie! Messi wygląda dobrze tylko w koszulkach Barcy i Argentyny ♥♥♥
0
na jakim kanale będzie można było obejrzeć? sory za takie pytanie, ale nie moge nigdzie znaleźć !