0

Facebook~ i to jest to!

0

swiechu~ od kiedy na tym portalu wypowiadają się dzieci? Mamusia Ci pozwoliła?

0

co z tego, że Bayern ma TERAZ lepszą formę....... kocham Barce i wierze w nią ♥♥♥ VISCA EL BARCA!

0

Wiecie, że to PIERWSZY hat-trick Cesca w życiu? Lepiej późno niż wcale. VAMOS BARCA

0

wie ktoś co z Leo?

0

wiem, że nie na temat ale wie ktoś co z Leo?

0

Ancelotti: ja nie wiem jak ty możesz tak mówić? Człowieku otwórz oczy i obudź się ty jesteś tylko trenerem PSG. Ciesz się z tego remisu, w rewanżu Barca wsadzi wam pewnie ze 4 bramki, a Leo za tą kontuzje zaliczy hat-trick-a. Milan też chciał zemsty, a odczuł deja vu......

0

Zasłużyli jak Real na ksywę ''królewscy''

0

~kobusss~ zgadzam się w 100% z tb. Niech Leo szybko wraca do zdrowia:)













0

bez niego i Masche obrona i atak wygląda nie najlepiej- szczerze mówiąc.
LEO zdrowiej KOCHAMY CIE!!!♥

0

na jakim kanale będzie Argentyna???

0

Wiem że to pytanie od czapy, ale na jakim kanale może być transmitowany mecz Argentyna-Boliwia?

0

gdy patrze na to wideo chce mi się płakać ( ze szczęścia)
VEB

0

0

sprawdziłam wszystko chyba nie będzie na cyfrowym polsacie~~niestety

0

On ma rację takie wydarzenie może mieć miejsce tylko w świątyni footballu
tylko na CAMP NOU!

0

~Tomek Fic
zgadzam się:)

0

Pinto dałabym 8, Pedro 4 Messi 5,5

0

pomyłka strzela na
3:4

0

89 min. jest 3:3
90 min+2 Messi strzela na 2:3 :D

0

La Pulgaa

zgadzam się z tobą a co do Valdesa to niech robi co chce.....tylko żeby go sprzedać bo przynajmniej jakąś kase za niego zgarniemy

0

zdf


a gdzie Messi w tej tabelce?

0

Arsenal;

0

Keita ćwiczy tu przed Pucharem Narodów Afryki

0

Jak pomyślę, że na tym stole mogło nie być serwetki to mi się chce płakać

I♥MESSI
I♥Barca

0

przecierz on nie mógł powiedzieć, żę przegraliśmy w derbach i tutaj też przegramy. on chciał na siłę zmotywować swoich zawodników, ale w głębi duszy napewno sieboi tego meczu(jak każdy)
VAMOS BARCA y MESSI

0

niech mówi jak chce, każdy może mieć swoje zdanie. ale dobrze wiemy, że real nie utrzymałby się w lidze gdyby grał samymi wychowankami:P

0

no właśnie biedaczek!
ale to wygląda paskudnie:(

0

ronnie5000
dokładnie! Messi wygląda dobrze tylko w koszulkach Barcy i Argentyny ♥♥♥

0

na jakim kanale będzie można było obejrzeć? sory za takie pytanie, ale nie moge nigdzie znaleźć !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?