tylko`barca
Dołączył/a: grudzień 2012
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
-fajna wiadomość!
0
Flaga bordo-grana
To blaugrana ukochana.
Barca magiczny skład ma.
Ibracadabra magiczną piłkę ma.
Messi na boisku czaruje
i cudownie drybluje.
Pique zabójczym spojrzeniem
każdego rywala powali na glebę.
Victor Valdes w bramce stoi
i nikogo się nie boi,
bo tuż obok niego stoi Puyol,
który swym wyglądem odstrasza każdego .
Bez Iniesty
po meczu nie byłoby fiesty.
Xavi z rzutu wolnego,
strzeli gola do bramki przeciwnika każdego.
Dani Alves szybkością imponuje,
przeciwnika mecze rujnuje.
Sergio wślizgiem atakuje,
lecz zawsze piłkę odzyskuje.
Krikić Bojan też tam gra, Gosć wymiata, wiem co mówię,
bo widziałam na You Tube'ie.
Villa i Adriano też tam grają. Obaj swietni, sami wiecie
też czytacie na Onecie.
0
zgadzam sie
0
On poprostu zazdrości Leo jego talentu i magii. A jakoś nie przypominam sobie karnego podyktowanego dla Barcy nie słusznie.! Ibra wie, że w naszym klubie grają tylko szczególni piłkarze. Przychodząc do FCB myślał, że zostanie jakim liderem tego fenomenalnego zespołu?! Jeśli tak to się mylił, a Messiemu do pięt nie dorasta! ~VISCA EL BARCA
0
Jeśli wygramy dziś, to będziemy mieć dużą przewagę w dalszym ciągu. Zagrajmy drugą rundę sezonu i LM tak samo dobrze jak tą - nasza potrójna korona .VAMOS BARCA!:)