0

Ten artykuł przebija inne pod względem głupoty.

0

Wie ktoś ile z karnych rzucił Lazarov?

0

Przeciwnicy to młodzież z Szwecji, jednak ważne 2 pkt.

0

Rutenka grał? Nie mogłem oglądać meczu...

2

Dlaczego? Ja mam 17 lat i 182 cm wzrostu oraz jestem najszybszy wśród moich rówieśników. 100 m potrafię przebiec w 11.80, gdy rekord świata wynosi 9,69, a więc jestem wolniejszy od Bolta o prawie 2s (!).Sport uprawiam tylko i wyłącznie na lekcjach wf-u. Szybkość Mathieu wcale mnie nie dziwi, tym bardziej skoro on jest sportowcem.
Pozdrawiam

0

Również jest świetnym skrzydłowym.

0

Powiedz może, że Ghionea jest niski. On ma prawie 2m wzrostu!

0

Obecnie coraz bardziej "modne" jest granie wysokimi skrzydłowymi, gdyż daje to więcej rozwiązań taktycznych. Przykłady? Jonas Kallman w Pick Szeged lub Valentin Ghionea w Wiśle Płock. Obaj są jednymi z najlepszych skrzydłowych na świecie.

0

No nie wiem, w THW nie pokazał zbyt dużo, lecz to młody zawodnik i z pewnością się rozwinie :)

1

Albo Marquinhos ;)

0

Negocjacje z Espanyolem byłyby bardzo trudne. Wątpię, aby za rozsądną cenę do nas trafił.

0

Źródło?

0

W maju przedłużył kontrakt.

1

Jeszcze jedna Alexisa :)

0

Oficjalna strona Athleticu Bilbao poinformowała, że Aymeric Laporte przedłużył kontrakt do 2018 roku. Zawarto również nową klauzulę wynoszącą 42 mln euro.

0

Pjanić niedawno przedłużył kontrakt.

3

Pedro może zostać, wątpię żeby udało nam się znaleźć takiego zmiennika, a poza tym klub zaoszczędziłby kasę na kupno kolejnego skrzydłowego. Dlaczego JdS miałby zostać? :)

0

Nie dramatyzuj, przecież będą transfery...

2

Barca nie wysłuchuje ofert żadnego innego klubu niż Arsenalu. Może sprzedać do innego klubu tylko wtedy, gdy Arsenal zrezygnowałby z tego prawa.

1

Courado?

2

Cuadrado stoper? Fajnie. Zuniga i Danilo to PO.

0

Zuniga gra na prawej obronie

0

Jaki wynik?

0

Mała uwaga do redaktora; w piłce ręcznej nie używamy terminu "strzelać", tylko "rzucać". Wynika to z tego, że można rzucić piłką do bramki, ale nie można strzelić bramki.
Pozdrawiam

0

Nie umiesz czytać? Przysłali kondolencje.

0

I po co przekręcacie to co napisałem? Villa chciał iść tylko do Atletico, bo miał gwarancję minut, a nie w Spurs. Poza tym zgarniał +/- 10 mln za sezon. Barca chciała zadbać o niego i dlatego dziś tam gra. Sprawy Ibry czy Czyhgrynskiego to co innego. Ten pierwszy kłócił się z Pepem, więc albo Ibra albo Pep - ktoś musiał odejść. Ukrainiec okazał się niewypałem, a klub koniecznie chciał się go pozbyć, dlatego gra w "ukochanym" Szachtarze. Czytanie że zrozumieniem się kłania :)

0

Myślę, że wystarczyłoby jeden (Benatia) + ktoś z rezerw (Gomez/Bagnack).
Trener - R. Garcia, świetnie prowadzi Romę, stawia na młodych zawodników oraz jest świetnym taktykiem.

0

A czy Mangala wyprowadza dobrze piłkę?

0

Henrique - ten uważany za transfer-niewypał?

0

Wydaje mi się, że Barca jest dogadana z LFC w sprawie Reiny. Już rok temu był bliski przenosin, lecz nie było u nas dla niego miejsca - dlatego został wypożyczony do Napoli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?