0

Zobaczymy jak za kilka lat Varane i Ramos będą sobie z nim radzić ;)

0

Zrozum, że klub poszedł Davidowi na rękę, gdyż chciał odejść do Atletico, niestety ich oferta nie była za dobra, ale Barca się zgodziła. Zachowali się wspaniale wobec Villi.

0

O co się zakładamy?

0

Nie na temat, ale chciałbym wiedzieć czy wiadomo już z jaką drużyną podpisał kontrakt Musachio?

0

Wydaje mi się, że jeżeli FIFA zniesie sankcję, to ściagną Ter Stegena i Reinę. W Liverpoolu cieszą się z Mignoleta, a Pepe mówił, że chętnie wróciłby do Barcy. Byłby wzmocnieniem, ponieważ zna ten klub, tworzy w szatni fajną atmosferę i mógłby pomóc Marcowi w aklimatyzacji. Ponadto nieźle wywija w Napoli i mielibyśmy dwóch świetnych bramkarzy - doświadczonego oraz młodego o wielkim potencjale.

0

Nie przesadzaj, mamy kupić zmiennika za 25 mln funtów?

0

Tu się zgodzę, Luiz nie jest wcale taki słaby ;)

0

A po trzecie kup sobie mózg.

0

Korolan,
o Thiago możemy zapomnieć, gdyż Rafinha i Denis Suarez nie są wcale gorsi pod względem gry.... Mam nawet nadzieję, że w/w będą o wiele lepsi od niego ;)

0

Wtracę się do dyskusji. Chciałem napisać, że myślimy podobnie, też wskazałbym tylko Martineza i Montellę ;) Ten pierwszy wiadomo - jest charyzmatyczny, stawia na młodych, robi odpowiednio dużo rotacji w składzie itp., a Vicenzo to taka kopia Pepa.
Pozdrawiam

1

Transfery za ponad 150 mln, skąd wziąć tyle kasy? Poza tym Bartra zamiast Pique? Coś ci się pomyliło! Dodatkowo zapomnialeś o Inieście i Messim.

0

Napisałem, że nie oglądam ich w akcji. Ich nazwiska przewijały się wśród kandydatów na PO, więc miałem nadzieję, że podpowiecie mi coś ;)
Tak czy inaczej trzeba dokonać transferów, bo drużyna stoi w miejscu. Nie wyobrażam sobie, aby Barca grała w następnym sezonie z Masche na środku obrony, czy z Alvesem w składzie i jego "słynnymi" wrzutkami :)
Co do ataku - tak drużyna jest budowana, nic na to nie poradzimy, tak swoją pracę wykonuje Zubi i reszta ...
Pozdrawiam

0

No cóż, potrzebna jest prawdziwa rewolucja w klubie...
Najpierw niech załatwią sprawę z sankcją i do roboty! Zubi powinien ustąpić miejsca komuś innemu. Martino powinien zostać jeszcze do 2015, a potem rozliczymy go z działań i pracy w klubie. Potrzebne wzmocnienia, zresztą każdy to zauważył ;)
Na bramkę wystarczyłby Ter Stegen + jakiś solidny zmiennik
W obronie konieczne są trzy transfery (PO, 2SÓ). Nie wiem jak gra Danillo czy Zuniga, bo nie będę patrzał przecież na yt, może wy mi podpowiecie :) Na środek obrony wystarczyłby Benatia oraz ktoś młodszy (Matip-Schar-Doria lub jakiś wynalazek "Taty" z Argentyny). Potem wypożyczyć tego młodego.
Co do pomocy, raczej nie trzeba się głowić, można przeczekać ten rok i w następnym roku kogoś sprowadzic. Dodatkowo wraca Rafinha.
Atak według mnie jest kompletny.
Reasumując kupić Ter Stegena, PO, 2 ŚO.
Trzeba pamiętać, że nie jesteśmy jakiś PSG, aby rzucać kasę na prawo i lewo, ale tym razem trzeba zainwestować w nowych grajków.

0

Jak zagrała obrona tj. Godswill, Quintilla, Riera i Rodrigo?

1

To zapłać za niego :)

0

Przecież jest "Diego Ribas"...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?