O sobie

  • Zainteresowania sport, prawo
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 5228
  • Liczba komentarzy 23
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Neymar jest niesamowity tyle w temacie ;)

0

widzę że rudzi mnie minusują, szkoda no ale coż pretensje do rodziców a nie do mnie ;d

0

0

Messi, chodź Ronaldo wcale nie był gorszy w tamtym sezonie a w obecnym roku nie ustępuje Messiemu to jednak nasz geniusz jest od niego lepszy, a trener zdecydowanie Di Matteo, to co zrobił z Chelsea zasługuje na wielkie brawa podniesc klub z takiego dołka i wygrać przy tym CL ? To nie byl przypadek..

0

Zobacz wszystkie

0

Tello i Alexis moi dwaj ulubiency 2012 roku ! :)

0

Ja mam takie pytanie po co to wszystko?? Po co to udowadanie sobie?
Bezsensowne pokazywanie swiatu jacy to oni sa urazeni. Niech odwiedzi rodzice wyzali sie ze ktos go " obrazil" bo tak to mozna nazwac. Przepraszam bardzo ale jesli sedzia czasem wyzywa pilkarza od *** itp to uwaza ze jest to w porzadku a jesli ktos wyrazi sie lekko na temat sedziego to odrazu afera.. i tylko glupie nerwy pilkarza przez to beda przez co moze ucierpiec cala druzyna, bo z dnia na dziej ktos znajdzie kolejny argument przeciwko drugiemu i tylko po to zeby pokazac ze ja tu rzadze...
Idac takim tokiem myslenia niedlugo moze to przestac byc zabawne bo z byle jaka pierdola odrazu beda leciec do Komisji no sorry bardzo ale dla mnie jest to chore ;)

0

koko euro spoko.. przynajmniej Xavi i reszta na wstępie bądą mieć humorek w Polsce..

0

0

Nareszcie Ibi, liczę na ciebie i w końcu nie ma tego widoku na liście kontuzjowanych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?