Messi, chodź Ronaldo wcale nie był gorszy w tamtym sezonie a w obecnym roku nie ustępuje Messiemu to jednak nasz geniusz jest od niego lepszy, a trener zdecydowanie Di Matteo, to co zrobił z Chelsea zasługuje na wielkie brawa podniesc klub z takiego dołka i wygrać przy tym CL ? To nie byl przypadek..
Ja mam takie pytanie po co to wszystko?? Po co to udowadanie sobie?
Bezsensowne pokazywanie swiatu jacy to oni sa urazeni. Niech odwiedzi rodzice wyzali sie ze ktos go " obrazil" bo tak to mozna nazwac. Przepraszam bardzo ale jesli sedzia czasem wyzywa pilkarza od *** itp to uwaza ze jest to w porzadku a jesli ktos wyrazi sie lekko na temat sedziego to odrazu afera.. i tylko glupie nerwy pilkarza przez to beda przez co moze ucierpiec cala druzyna, bo z dnia na dziej ktos znajdzie kolejny argument przeciwko drugiemu i tylko po to zeby pokazac ze ja tu rzadze...
Idac takim tokiem myslenia niedlugo moze to przestac byc zabawne bo z byle jaka pierdola odrazu beda leciec do Komisji no sorry bardzo ale dla mnie jest to chore ;)
Komentarze
0
Neymar jest niesamowity tyle w temacie ;)
0
widzę że rudzi mnie minusują, szkoda no ale coż pretensje do rodziców a nie do mnie ;d
0
0
Messi, chodź Ronaldo wcale nie był gorszy w tamtym sezonie a w obecnym roku nie ustępuje Messiemu to jednak nasz geniusz jest od niego lepszy, a trener zdecydowanie Di Matteo, to co zrobił z Chelsea zasługuje na wielkie brawa podniesc klub z takiego dołka i wygrać przy tym CL ? To nie byl przypadek..
0
0
Tello i Alexis moi dwaj ulubiency 2012 roku ! :)
0
Ja mam takie pytanie po co to wszystko?? Po co to udowadanie sobie?
Bezsensowne pokazywanie swiatu jacy to oni sa urazeni. Niech odwiedzi rodzice wyzali sie ze ktos go " obrazil" bo tak to mozna nazwac. Przepraszam bardzo ale jesli sedzia czasem wyzywa pilkarza od *** itp to uwaza ze jest to w porzadku a jesli ktos wyrazi sie lekko na temat sedziego to odrazu afera.. i tylko glupie nerwy pilkarza przez to beda przez co moze ucierpiec cala druzyna, bo z dnia na dziej ktos znajdzie kolejny argument przeciwko drugiemu i tylko po to zeby pokazac ze ja tu rzadze...
Idac takim tokiem myslenia niedlugo moze to przestac byc zabawne bo z byle jaka pierdola odrazu beda leciec do Komisji no sorry bardzo ale dla mnie jest to chore ;)
0
koko euro spoko.. przynajmniej Xavi i reszta na wstępie bądą mieć humorek w Polsce..
0
0
Nareszcie Ibi, liczę na ciebie i w końcu nie ma tego widoku na liście kontuzjowanych