0

Neymar jest niesamowity tyle w temacie ;)

0

widzę że rudzi mnie minusują, szkoda no ale coż pretensje do rodziców a nie do mnie ;d

0

0

Messi, chodź Ronaldo wcale nie był gorszy w tamtym sezonie a w obecnym roku nie ustępuje Messiemu to jednak nasz geniusz jest od niego lepszy, a trener zdecydowanie Di Matteo, to co zrobił z Chelsea zasługuje na wielkie brawa podniesc klub z takiego dołka i wygrać przy tym CL ? To nie byl przypadek..

0

0

wkurwia mnie to ze songa daja na obrone -.- przeciez jest bartra... Song powienien zagrac jako dp tez potafi zagrywac swietne pilki,,

0

chyba żartujecie myśląc że Xavi odejdzie :D za bardzo jest związany z Barcą żeby ją opuścić :)

0

Wspaniale :) oj będziemy mocni w przyszłym sezonie oj będziemy.. :)

0

koko euro spoko.. przynajmniej Xavi i reszta na wstępie bądą mieć humorek w Polsce..

0

Dani Alves odchodzi?.. chyba sobie żartują...

0

Bielsa i Bielsa fakt to dobry trener, ale popatrzcie Tito jest z nami na ławce trenerskiej od dobrych paru lat i to także z nim odnosiliśmy wszystkie sukcesy, dlatego Guardiola zdecydował na prawdę profesjonalnie kto będzie jego następcą, ja jestem bardzo zadowolony bo Tito na pewno ma swoje pomysły i można urozmaicić nasza tiki-take , trzymam za niego kciuki !!

0

nam trzeba szybkiego i zwinnego obrońce.. trzeba szukać w tzw "słabszych " zespołach bo to tam są ukryte talenty.. tak jak mówię potrzeba szybkiego i zwinnego !! i wtedy Puyol będzie płakać ze szczęścia patrząc jak gra jego drużyna bo kapitanem to on zawsze będzie !!
VeB!

0

jak się gra takim autobusem to trzeba ich wyciągnąć trochę z pola karnego i czasem spróbować uderzyć, nie zawsze trzeba wjechać z piłką do siatki :)

0

polecą wióry z drewna Arbeloii :D Do boju Tello i Barcelono!!!

0

Nareszcie Ibi, liczę na ciebie i w końcu nie ma tego widoku na liście kontuzjowanych

0

hahaha koniec :DD Dziekujemy!!!!

0


A tu nasz wspaniały komentator !! :)

0

to już dziś !!!
Ibi nadszedł twój czas by pokazać co na prawdę potrafisz!

0

Masche!! zastępca Puyola po ogłoszeniu zakonczenia kariery !!!!
Świetny mecz naszych stoperów,jestem pod wrażeniem.

0

moim zdaniem Messi już jest legendą, nigdy nie idzie wygrać samemu cala drużyna musi pracować by wygrać a takie gadanie to tylko po to zeby przypomniec o swojej osobie kim on to byl i jest :)

0

Tello i Alexis moi dwaj ulubiency 2012 roku ! :)

0

Wracaj Ibi !! trzeba rywzlizacji zeby zawodncy obdzuli sie ze snu zimowego!!! :)

0

Ja mam takie pytanie po co to wszystko?? Po co to udowadanie sobie?
Bezsensowne pokazywanie swiatu jacy to oni sa urazeni. Niech odwiedzi rodzice wyzali sie ze ktos go " obrazil" bo tak to mozna nazwac. Przepraszam bardzo ale jesli sedzia czasem wyzywa pilkarza od *** itp to uwaza ze jest to w porzadku a jesli ktos wyrazi sie lekko na temat sedziego to odrazu afera.. i tylko glupie nerwy pilkarza przez to beda przez co moze ucierpiec cala druzyna, bo z dnia na dziej ktos znajdzie kolejny argument przeciwko drugiemu i tylko po to zeby pokazac ze ja tu rzadze...
Idac takim tokiem myslenia niedlugo moze to przestac byc zabawne bo z byle jaka pierdola odrazu beda leciec do Komisji no sorry bardzo ale dla mnie jest to chore ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?