Spoko tak jest Jeśli jesteś kibicem Barcy to musisz wiedzieć. Ze na taki okres jaki byl trzeba. Czekac dekadę. Ja się cieszę każdym mecze
będzie dobrze jak leo odejdzie
Trochę nie na temat - ale proszę o pomoc , ściągnołem wszystkie party meczu finału ligi mistrzów ale ostatni part 11 2 połowy ciągle powoduje bład - może macie link do dobrego part 11
Komentarze
0
Bali się sprzedać Leo a to byl blad
0
Messi to pieprzony len
2
Messi musi zmienić klub. Kocham go ale na tej pozycji nigdy zawodnik w jednym klubie nie grał dłużej niż Messi. Po prostu w Barcelonie Już się wypalił
0
Wasze pisanie o zmianach personalnych są naiwne. To nic nie da porostu to koniec wielkiej drużyny - teraz to po prostu dobra drużyna
0
Marazm przykro mi - ale tak będzie Jeszcze parę Lat musimy to przyjadz do świadomości. Tak bylo wiele razy na przełomie 15 lat pozdrawiam
2
Messi musi zmienić klub. Kocham go ale na tej pozycji nigdy zawodnik w jednym klubie nie grał dłużej niż Messi. Po prostu w Barcelonie Już się wypalił
0
Bali się sprzedać Leo a to byl blad
0
Spoko tak jest Jeśli jesteś kibicem Barcy to musisz wiedzieć. Ze na taki okres jaki byl trzeba. Czekac dekadę. Ja się cieszę każdym mecze
będzie dobrze jak leo odejdzie
0
Messi musi zmienić klub, kocham go ale tak już. Jest. To jest barca wymagania są wielkie. Gwiazdy gasną
0
Trochę nie na temat - ale proszę o pomoc , ściągnołem wszystkie party meczu finału ligi mistrzów ale ostatni part 11 2 połowy ciągle powoduje bład - może macie link do dobrego part 11
Pozdrawiam wszystkich fanów Barcy !!!