tytus.lukasz
Dołączył/a: czerwiec 2011
Rytro
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bali się sprzedać Leo a to byl blad
0
Messi to pieprzony len
2
Messi musi zmienić klub. Kocham go ale na tej pozycji nigdy zawodnik w jednym klubie nie grał dłużej niż Messi. Po prostu w Barcelonie Już się wypalił
0
Wasze pisanie o zmianach personalnych są naiwne. To nic nie da porostu to koniec wielkiej drużyny - teraz to po prostu dobra drużyna
0
Marazm przykro mi - ale tak będzie Jeszcze parę Lat musimy to przyjadz do świadomości. Tak bylo wiele razy na przełomie 15 lat pozdrawiam
0
Messi jak Maradona pięknie i w dół
0
Spoko tak jest Jeśli jesteś kibicem Barcy to musisz wiedzieć. Ze na taki okres jaki byl trzeba. Czekac dekadę. Ja się cieszę każdym mecze
będzie dobrze jak leo odejdzie
0
Messi musi zmienić klub, kocham go ale tak już. Jest. To jest barca wymagania są wielkie. Gwiazdy gasną
0
Gdzie można obejrzeć dzisiejszy mecz ?
0
Trochę nie na temat - ale proszę o pomoc , ściągnołem wszystkie party meczu finału ligi mistrzów ale ostatni part 11 2 połowy ciągle powoduje bład - może macie link do dobrego part 11
Pozdrawiam wszystkich fanów Barcy !!!