0

Bali się sprzedać Leo a to byl blad

0

Messi to pieprzony len

2

Messi musi zmienić klub. Kocham go ale na tej pozycji nigdy zawodnik w jednym klubie nie grał dłużej niż Messi. Po prostu w Barcelonie Już się wypalił

0

Wasze pisanie o zmianach personalnych są naiwne. To nic nie da porostu to koniec wielkiej drużyny - teraz to po prostu dobra drużyna

0

Marazm przykro mi - ale tak będzie Jeszcze parę Lat musimy to przyjadz do świadomości. Tak bylo wiele razy na przełomie 15 lat pozdrawiam

0

Messi jak Maradona pięknie i w dół

0

Spoko tak jest Jeśli jesteś kibicem Barcy to musisz wiedzieć. Ze na taki okres jaki byl trzeba. Czekac dekadę. Ja się cieszę każdym mecze
będzie dobrze jak leo odejdzie

0

Messi musi zmienić klub, kocham go ale tak już. Jest. To jest barca wymagania są wielkie. Gwiazdy gasną

0

Gdzie można obejrzeć dzisiejszy mecz ?

0

Trochę nie na temat - ale proszę o pomoc , ściągnołem wszystkie party meczu finału ligi mistrzów ale ostatni part 11 2 połowy ciągle powoduje bład - może macie link do dobrego part 11

Pozdrawiam wszystkich fanów Barcy !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?