0

Naprawdę dziwna była ta akcja. Ze skrajności w skrajność. Najpierw niesamowita interwencja Ikera w sytuacji z Messim a chwilę później babol Valdesa. Nie chcę najeżdżać na VV, ale już któryś raz w ostatnim czasie zachowuje się bardzo nieodpowiedzialnie. Nie ma sensu nagle zmieniać bramkarza. Możemy jedynie liczyć, że Valdes wyciągnie wnioski z tej lekcji i nie popełni takiego błędu po raz drugi.

0

Nie ma czego żałować. Byli, są i będą lepsi. Po prostu nie lubię traktowania niektórych piłkarzy przez trenera bardziej wyjątkowo niż innych. Jednak za to co zrobił należą mu się podziękowania i szacunek. Oby się odnalazł w Azjii. Powodzenia Seydou!

0

Czuję, że zaraz posypią się na mnie minusy, ale wolę Masche od Busiego ze względu na serce do gry i zaangażowanie w każdy pojedynek. No i gdzie nasz Dani?

0

Barça zagrała dziś najsłabszy mecz sezonu. Czy tylko ja mam wrażenie, że poza Puyolem i Masche mało kto walczył o każdą piłkę i zostawił max zdrowia na boisku? Dokładność długich podań na poziomie polskiej ligi, za mało ambicji i chęci do gry. Szkoda bo była szansa. Myślę, że konflikt Pepa z Pique nie jest wyimaginowany i niestety udziela się pozostałym członkom kadry. Poza tym zmęczenie sezonem i osłabione moralne po meczy z Chelsea.

Na pocieszenie napiszę, że może chyba być już tylko lepiej :) Pamiętajcie, że szanse na ligę wciąż są. Może i jestem niepoprawnym optymistą, ale wciąż wierzę w potknięcia Realu tym bardziej, że pod koniec sezonu potrafią dziać się naprawdę dziwne rzeczy. Pozdrawiam z Katalonii!!

Wierzmy do końca!
VeB

0

Przykro mi to mówić, ale najbardziej zawalił dzisiaj Pep. Złe zmiany w nieodpowiednim czasie a już sama wyjściowa 11 pozostawiała wiele do życzenia. No trudno. Pozostaje pogratulować lepszym dziś i powalczyć o LM. Jeszcze będzie okazja do rewanżu.

0

Wpadka. Do naprawy na Camp Nou. Nie wyobrażam sobie finału bez Barcelony!

0

Wymęczone czy nie, grunt, że są 3 punkty. Przed nami 2 najważniejsze mecze sezonu. Liczę, że zmęczony sezonem Real nie nadąży za szybką Barceloną. Pep rotował składem a Real gra cały czas niemalże jednym przez cały sezon. Mam nadzieję, że po tych dwóch meczach będziemy mogli cieszyć się z 6 punktów.

0

http://www.drhtv.com.pl/transmisja-8169.html niezła jakość i po polsku. Jeśli ktoś jeszcze szuka transmisji to polecam :)

0

Athletic Bilbao - Barca

Swoją drogą dziwnie wyszło to losowanie. Wszyscy faworyci po prawej...

0

Tak złej i napiętej atmosfery między klubami nie było od czasu zdrady Figo... Wszystko przez tego buca Mourinho. Największy hipokryta jakiego widział piłkarski świat. Do tego poza swoimi umiejętnościami trenerskimi (które są jednak bardzo wysokie) nie potrafi wnieść żadnych moralnych wartości do swojej drużyny. Podjudza zawodników, dolewa oliwy do ognia... Zniszczył magię el Classico. Niech wypie*dala z Hiszpanii :/

(Sorry za mocniejsze słowa)

0

Czuję, że będzie dużo niespodzianek. Np taki średnio grający Lyon z teoretycznie słabszą, ale solidną Nikozją. Napoli z kolei ma z kolei szansę ośmieszyć już do reszty angielski futbol. Inter też łatwo mieć nie będzie...
Mam tylko nadzieję, że nie zlekceważymy Leverkusen i awansujemy dalej :)

0

Superpuchar! T'estimo Barça! e Puta madrid. Marcelo do klatki!!! biali nie potrafią ani wygrywać, ani przegrywać. Smutne...

0

Ronaldo też nas ostrzegał ;)

0

Za przeproszeniem... Niech sobie wsadzi te przeprosiny. Na filmach widać, że składał się do solidnego chamskiego kopa w nogi Messiego. Takie kity to może starej pociskać jak za późno do domu wróci. Gdyby Lass się nie napatoczył to nie byłoby ciekawie. Był doliczony czas gry a ramos biegł za Messim jak ani razu w całym meczu za piłką. Umiejętności może i jakieś tam ma, ale nie tylko one tworzą obraz profesjonalnego piłkarza, do którego ramosowi dużo brakuje.

0

Jedyne momenty, które psuły mi nastrój to zachowanie piłkarzy realu. Profesjonalny piłkarz powinien umieć przyjąć każdy wynik z godnością, której jak widać panom ze stolicy brakuje. Idealny wieczór!! Brakło mi tylko łez krystyny ;d BRAVO BARCA!!!!!!!!!!!!

0

Komentarze na stronie realu HAHAHAHA aż chyba zrobię screena :D

Vamos BARCA!

0

Co za człowiek... ;| Kocha Barcę, gra w Arsenalu a myśli o realu. Kto wie... może coś mu się jeszcze odwidzi i zmieni reprezentację.

0

Który to Leo ?? ;)

0

Uparci są... Jak to się mówi ? "Z niewolnika nie ma pracownika" Fabregas marzy o grze w Barcelonie a jego wypowiedzi w stosunku do Arsenalu są dyplomatyczne bo MUSZĄ takie być. Nie wolno karmić mediów takim "mięsem" bo szybko zrobią z tego aferę więc Cesc ciągle gada, że Arsenal jest dla niego ważny i mu się tu podoba choć zawsze dodaje, że marzy o przeprowadzce do Barcelony. Dziwnie... Moim zdaniem Wenger jeszcze pożałuje bo za rok lub pół wartość Fabregasa spadnie dwukrotnie, Arsenal znów nic nie ugra a Barcelona tylko skorzysta bo wyda mniej kasy ;) Trochę namieszałem ale nie chce mi się już zmieniać :P

0

Za 14 mln to mogą Lewandowskiego kupić... Łapska precz od Bojana! Jak dla mnie jest nie na sprzedaż. Choć jeśli chciałbym odejść to jest warty co najmniej 3 razy tyle.

0

On jest bezczelny ;] Transfery piłkarzy między tymi klubami to coś więcej niż kasa i kontrakty...

0

No tak... Skoro jemu się nie udało to nikomu się już nie uda. Zżera go zazdrość. Skoro się czuje taki pokrzywdzony to po co w ogóle z Białorusi wyjeżdżał? Jak masz odejść z Barcy to zrób to z honorem.

0

@ ProSabaku. Fajnie, że stać Cie na taki gest :) Za gratulacje dziękujemy i możesz być pewny, że jeśli za rok mistrzostwo zdobędzie Real to również osobiście pogratuluję :) Ale tak łatwo tego mistrzostwa nie damy sobie wyrwać :D VeB!!!!!!

0

Czy jest jeszcze jakaś szansa, że wróci ??:(

0

Ma ktoś linka do transmisji z Canal + ??

0

Kto ma dostęp to prosiłbym o sopcasta z C+ dziękuję :)

0

Powiem to jako kibic Barcelony... Żadna z drużyn nie zasłużyła na finał. Barcelona w pierwszym meczy była gorsza. W drugim bezradna a Inter grał "antyfutbol" z 10, później 9 zawodnikami w obronie a jedynego gola strzelił obrońca :/ Od początku byłem przeciwko Ibrze w Barcy. Messi na "szpic" Pedro i Silva w srodku Iniesta, Xavi i Fabregas, obrona bez zmian. To już nie jest piłka nożna... to biznes i pieniądze. Jestem rozczarowany...

Na balkonie po meczu odśpiewałem cały hymn Barcelony. Teraz Liczy się liga! Teraz i na zawsze Barca!

0

Powiem to jako kibic Barcelony... Żadna z drużyn nie zasłużyła na finał. Barcelona w pierwszym meczy była gorsza. W drugim bezradna a Inter grał "antyfutbol" z 10, później 9 zawodnikami w obronie a jedynego gola strzelił obrońca :/ Od początku byłem przeciwko Ibrze w Barcy. Messi na "szpic" Pedro i Silva w srodku Iniesta, Xavi i Fabregas, obrona bez zmian. To już nie jest piłka nożna... to biznes i pieniądze. Jestem rozczarowany...

Na balkonie po meczu odśpiewałem cały hymn Barcelony. Teraz Liczy się liga! Teraz i na zawsze Barca!

0

Ibra i Keita do zmiany. Heniek wchodzi i Bojan na wzmocnienie ataku. Niech się Inter zesra. Niestety gramy z drużyną z ligi, w której króluje obrona i to widać... Jeśli Pep nie zaryzykuje to nic z tego nie wyjdzie. Barca nie gra swojego futbolu. Środek pola opanowany ale rozregulowany celownik to fatalna sprawa. Posiadaniem piłki sięnie wygrywa. Powiem krótko... Jeśli Messi nie błyśnie to będzie kiepsko :/

0

Brawo sędzia :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?