2

W poprzednim sezonie grał nieodpowiedzialnie i popełnił mnóstwo rażących błędów. Niestety tak nie powinien grać stoper jednej z najlepszych drużyn Świata

0

A 22 letni obrońca Holandii, 1,90 wzrostu, jeden z najlepszych w trzeciej drużynie Świata został kupiony przez jakieś Lazio za 5 mln funtów...

0

Jeszcze tak się skończy ten sezon, że Pique wyląduje na rezerwie kosztem Bartry bo solidnie "pracuje" już na to od dobrych dwóch sezonów.

2

Jak ktoś chce sobie poprawić humor przed snem to polecam ten film :D

0

Mecz towarzyski czy nie, to jednak zawsze rywalizacja + to, że wielu walczy o pierwszy skład. Założę się, że jak grasz na boisku z kumplami to tęż mimo, że to zabawa to starasz się grać jak najlepiej.

1

Czuję, że ManU będzie mocne w tym sezonie

1

wymusił zmianę, żeby się pochwalić, że nie puścił bramki przeciwko Barcelonie ;)

0

gdzie był drugi stoper?!

2

Pique dramat

1

Iniesta jaka opalenizna :D

6

3

Brawa dla zarządu :) 30 letni przeciętniak na załatanie luki w obronie najlepszej drużyny Świata. Mathieu i Pique , który jest dobry, ale ma straszne wahania formy mają zatrzymać Ronaldo, Bale'a, James'a, Modrica i Krossa?

2

Miło, że komuś chce się przysiąść i napisać kilka słów od siebie i podzielić się przemyśleniami z innymi. Miło się czyta. Dzięki :)

2

No tak. Real nie może być gorszy od Barcelony więc wywala 80 mln na zawodnika wartego maksymalnie połowę z tego. W tej sytuacji to pieniądze mają mu nadać miano Cracka

1

Zubi, to Ty?

0

Widać mam złe źródło :) 70 mln to i tak za dużo i nie porównuję profili obu piłkarzy tylko opłacalność transferu. Neymar mimo swojego młodego wieku był w momencie kupna gwiazdą jednej z najsilniejszych reprezentacji mimo młodego wieku a Suarez to najlepsza na świecie "9" i udowadnia to przez okres dłuższy niż 3 tygodnie.

6

Trochę nie na temat, ale kilka słów o transferze Jamesa. Na początku zaznaczę, że nie ma to nic wspólnego z zazdrością i niechęcią do RM. W mojej obiektywnej opinii taki Rakitic, którego udało się nam pozyskać jest o wiele bardziej wartościowym zawodnikiem niż James, który po prostu miał szczęście, że na mundialu zabrakło Falcao. 81 mln to cena, którą płaci się za zawodnika, który pokazuje najwyższą formę przez co najmniej 1-2 sezony, który ciągnie swój zespół do przodu i jest w nim liderem, którego nie da się zastąpić, który potrafi wziąć na siebie odpowiedzialność i jak to się mówi, w pojedynkę wygrać mecz. Messi, Ronaldo, Bale, Suarez, Neymar... Może 2-3 lata temu Rooney i Falcao. Nie życzę źle, nawet największym wrogom, ale ten transfer Jamesa jest wg mnie trochę nieprzemyślany, przepłacony i w dużej mierze ma chyba służyć odpowiedzi, na zakup Suareza a cena ma udowodnić jego wartoć bardziej niż umiejętności, które posiada. Skończy się identycznie jak z Kaką

0

Właśnie miałem to napisać :) Real za ponad 80 mln finalizuje transfer zawodnika, o którym przed mundialem, mówiło się, że jest po prostu dobry i wyceniano na około 25 mln czyli mniej niż Benzema czy Huguain, ale to nie moje pieniądze ;)

1

Komentator :D

0

Jakie były zmiany? Bo przegapiłem początek drugiej polowy?

5

Fajna dziennikarka na hiszpańskiej transmisji :D

2

A kogo obchodzi Bojan? ;)

1

Stefan de Vrij. Transfermarkt wycenia go na 5,3 mln funtów. Po mundialu myślę, że przy dobrych negocjacjach udałoby się go za 10 wyciągnąć z Feyenoordu a ma dopiero 22 lata i jak było widać na MŚ, ogromny potencjał.

0

Nie jestem dzieckiem i hejterem i doskonale rozumiem, że to gest, że nikt od niego nie wymaga i to jego dobra wola i sam prawdopodobnie nigdy tyle nie dam bo mnie nie będzie stać, ale proporcje to proporcje. Ludzie przeznaczają na cele charytatywne dużo większe kwoty choć takich pieniędzy jakie zarabia Messi nawet nie powąchają i nikt nie napisze artykułu, nie da im medalu.
Ja w ostatnim czasie byłem na koncercie charytatywnym i zapłaciłem 50 zł za wstęp na operację dziewczynki z mojego rodzinnego miasta co jest połową mojej dniówki a pracuję dorywczo żeby zarobić na wakacje więc liczy się każda złotówka. Sam Messi zarabia około 50tys € DZIENNIE i to tylko z kontraktu klubowego nie licząc reklam. Więc to po prostu skąpstwo bo on tych pieniędzy nawet nie jest w stanie wydać... Oby starczyło mu na chleb.

To nawet Błaszczykowski wyłożył na leczenie chłopaka 300ty zł choć zarabia jakieś 15x mniej.

5

Śmieszy mnie opinia ludzi, którzy uważają, że to Robben powinien zostać piłkarzem turnieju. Wczoraj potwierdził, że zasługuje co najwyżej na piłkarskiego Oskara ale Messi też na nią nie zasłużył. MVP powinien dostać Rodriguez, Mascherano albo Kross. Mecze o 3cie miejsce był żałosny. Słaba Brazylia, która powinna odpaść już w grupie kosztem Chorwacji i wielce obrażona Holandia która wcześniej pokonała na farcie [sic!] Meksyk i w karnych "potęgę" światowego futbolu Kostarykę. Wg mnie to nie Niemcy byli mocni tylko reszta tak słaba. Dlatego padło tyle goli i dlatego było tyle niespodzianek. Być może klimat dał się we znaki a gwiazdy widocznie były zmęczone sezonem. Sam Messi wypowiadał się, że w finale zagra na 200% a miałem wrażenie, że Neuer biega więcej od niego. Szkoda mi Chile, Kolumbii i Japonii (kosztem Greków, których nie trawię), cieszy mnie postawa Mascherano i trzymam kciuki za emeryturę Szpakowskiego, bo uszy mnie bolą od jego "ciekawostek". Tak w dużym skrócie wyglądał mundial w mojej opinii :)

1

1:0 dla Argentyny po dogrywce

3

oczy bolą... :(

0

jeszcze niech sprzeda Inieste kosztem S.Roberto bo to przecież prawdziwy wychowanek.

11

0

Niemcy wygrają, Argentyna drugie miejsce, Brazylia trzecie a Holandia się skompromituje w półfinale i meczu o 3 miejsce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?