ukaszz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Alicante
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gerrard bramka kolejki!
6
Kurs na to, że Ronaldo zdobędzie bramkę z karnego powinien być niższy nawet od tego, że Real wygra z mistrzami Bułgarii ;)
0
Puyol wie co się tam dzieje, Odmawia podjęcia proponowanych stanowisk bo nie chce się wpakować w bagno
2
Dobrze prawisz :)
0
Mam nadzieję, że Pedro na dobre się odblokuje dzięki dwóm ostatnim bramkom :)
0
Nikt się na nic nie zgodzi. I tak juz zbyt wielu kretynów ma nas za "UEFAlonę".
1
Dramat... Jak otwarcie się przyznają, że nastawiają się na większy zysk i dlatego próbują kombinować to niech przygotują kilka projektów i zrobią ankietę zamiast ufać designerom rodem z targowiska :|
1
92 minuta a oni klepią... Brak słów
0
Wyobraźcie sobie taką sytuację (mało prawdopodobna, ale możliwa). Przy jego podatności na kontuzje może jeszcze na kolejnych kilku treningach albo towarzyskich meczach doznać urazu a biorąc pod uwagę, że ma prawie 30stkę na karku to jedna z tych kontuzji może zakończyć mu karierę. Efekt: 18 mln za zawodnika, który nigdy nie zadebiutował a skończył kilkuletnią karierę w Barcelonie ;) Ciekaw jestem, czy był podobny przypadek w piłce nożnej..
0
Mam nadzieję, że uda mu się zadebiutować przed zakończeniem kariery
0
Wczorajsza defensywa była tak dziurawa, że naprawdę powinniśmy się cieszyć, że straciliśmy tylko jedną bramkę. Pique zamiast Bartry, Suarez na skrzydle, Busquets w pierwszym składzie...
1
Może słaby poziom, który prezentujemy ostatnio zaniżył poprzeczkę, ale ciężko nazwać dzisiejszy mecz dobrym. Sevilla bardzo się otworzyła. Szukała równej walki i ją znalazła. Gdyby nie Messi to wynik byłby inny. Enrique znów podjął złe decyzje i tym razem uratowały go gole a nie poprzeczki jak wcześniej
0
Możecie się ze mną nie zgodzić, ale według mnie wynik nie oddaje przebiegu tego meczu. ładne 5:1 do kiepskiej gry. Kto oglądał i się zna ten zauważył jak wiele nam brakuje. Błędy można wymieniać bez końca, Pogrom zawdzięczamy przebłyskom geniuszu Messiego. Kocham Barcelonę, ale t jeszcze nie jest TO na co nas stać. Pozdrawiam
0
Serbia wygra 2:1
1
Miej problemy w obronie i pomocy. Kup skrzydłowego. To logika Zubiego :| Ja wiem, że im bogatsza ławka i możliwość rotacji tym lepiej, ale najpierw trzeba się zabrać za ratowanie pierwszego składu
6
Skoro Mourinho widzi w nim na tyle duży potencjał ze chce nim zalepić dziurę w defensywie bo jednym z najlepszych aktualnie stoperów to znaczy że zarząd powinien się 10 razy zastanowić zanim go oddadza. Tym bardziej, ze Mou ma o wiele lepszy nos do zawodników niż LE. Z całym szacunkiem dla Lucho...
0
A gdzie w tej całej politycznej wojnie o stołek jest dobro sportowe klubu? Ku*wa afery jak w PZPNie i co drugi to mądrzejszy a póki co zmian na lepsze jak nie było tak nie ma. Żeby się jeszcze nie okazało, że ta cała sprawa z Katarem to kolejna machloja za którą oberwiemy od UEFY kolejną sankcją.
0
Bartomeu też pięknie mówił. Kłócą się tam tylko i przerzucają winę jeden na drugiego.
0
Nie ma to jak wyprzedać wszystkich podczas trwania transferowych sankcji... Psioczycie na tego Pedro a poza nim nie ma żądnego nawet średniego zmiennika na skrzydło bo "pożal się Boże" Munir nie nadaje się do pierwszej drużyny. A co do Alvesa to z jednej strony dobrze a z drugiej kto tam będzie grał skoro Montoyę też chcą sprzedać? Adriano? A może Douglas? A może Lucho przekwalifikuje Masche? Jeszcze Pique do Chelsea...
0
Mourinho jest świetnym trenerem, ale charakterem chyba by do nas nie pasował. Idea Mes que un Club raczej nie jest mu znana ;)
1
Jakiś fan Realu kiedyś tu napisał, że z takim składem jak ma Barca to nawet on na ławce trenerskiej odnosiłby sukcesy. Teraz dobitnie widać jak wielka to bzdura i ile znaczy taktycznie poukładany zespół.
Problem Barcelony leży w tym, że za bardzo trzyma się tradycji i systemu, który już dawno przestał się sprawdzać. Sprowadzanie zawodników z naciskiem na południowców i obsadzania trenerskich stołków ludźmi ze środowiska i na razie w tej drugiej kwestii sprawdził się jedynie Pep, którego idee ciągnie się nieudolnie do dzisiaj. Skoro można sprzedać miejsce na koszulce reklamodawcom to dlaczego nie zrobić kroku naprzód i sprowadzić sprawdzonego, profesjonalnego trenera z osiągnięciami, który jest obyty w prowadzeniu wielkich klubów. Lucho być może ma serce w kolorach Blau Grany, ale samo serce niestety nie wystarczy... Patrząc na ostatnich trenerów, ciężko pojąć w jakie ręce powierza się najlepszy klub świata i o ile ambicji ciężko komukolwiek odmówić to niestety prawda jest taka, że talentu trenerskiego nie miał nikt poza Guardiolą.
Tylko czekać, aż nasz "wspaniały" zarząd wpadnie na pomysł zastąpienia Enrique Puyolem...
2
17,9% na Bartomeu?? Nie rozumiem niektórych socio...
0
Nie przekreślaj zbyt szybko Rakiticia. Młody, ambitny z potencjałem... Pod skrzydłami LE nie ma jak rozwinąć skrzydeł.
0
Barca musi zmienić system. Który to już mecz udowadnia, że po prostu nie mamy składu na granie tikitaki a nawet jeśli by był to ta taktyka jest już po prostu przeterminowana. Messi powinien zostać cofnięty i pomóc naszej (mam nadzieję chwilowo) nieudolnej pomocy Napędzać najlepszą '9' Świata i Neymara, który jest w formie.
3
Jeszcze niedawno takie mecze wygrywaliśmy w rezerwowym składzie. Aż żal patrzeć jak męczymy się z Almerią
0
Lucho kombinuje ze składem jak Nawałka. Co mecz inny pomysł a potem zdziwienie że brakuje zgrania.
2
Nie potrafimy grać bez piłki a jak juz jesteśmy w jej posiadaniu to nie ma pomysłu na grę. Można obwiniać trenera ale to wina przede wszystkim zawodników. Grają bez wiary w siebie po tych ostatnich porażkach...
0
Masche nie jest zły. Wolałbyś Pique?
0
Jakiej decyzji Lucho by nie podjął i tak byłoby źle. Widać jako mniejsze zło wybrał Busiego zamiast Pique, choć ten pierwszy i tak ma szczęście bo gdyby zdrowy był Mathieu lub Vermaelen to Masche dostałby DM
0
Barcę niszczy obecny zarząd a nie LE