2

Klopp potrzebuje rasowego napadziora a nie bramkarza. Weidenfeller nie spisuje się najgorzej.

0

Troszkę irytujące sa te jego wymijajace odpowiedzi, ale coz poradzić skoro media tylko czekają na żer zeby zrobic sensacje z niczego...

1

Gdyby teraz Lucho posadziłby go na ławce zrobiłby spory błąd. MATS powinien wiedzieć ze trener dąży go zaufaniem. Ma ciężki okres. Chciałby być numerem jeden. Dodatkowo presja wielkiego klubu.. Dajcie się chłopakowi ogarnąć zamiast skreślać go po kilku groszych momentach

0

I to na San Mames

0

Imieniem Messiego powinni nazwać jakąś ważną piłkarską nagrodę

18

Jak dla mnie na żółte światło zasługuje nonszalancja Neymara, ale gazety chyba nie chcę denerwować naszego Cracka przed podpisaniem nowego kontraktu ;)

0

Swoją drogą zauważyliście, że po raz pierwszy od długiego czasu nie ma o co przyczepić się do arbitra? :)

0

Dla niecierpliwych:

http://www.sport.es/es/noticias/barca/semaforo-del-athletic-barca-3921529

Można się było spodziewać takiego zielonego światła :D

0

Na stronie Realu zaczynają porównywać Messiego do Zizou bo Ronaldo już jest na sprzedaż :D

0

a jeszcze kilka lat gry na najwyższym poziomi przed nim :)

4

to co wyprawia Messi ciężko powtórzyć nawet na konsoli :D

1

Zdjęcie Messiego: "Dawać mi tu kolejne rekordy do pobicia!"

0

to byłoby nie fair wobec futbolu na świecie ;)

0

Wydaje mi się, że Neymar zaczyna grać trochę lekceważąco. Wie, że jest dobry. Bardzo dobry i zaczyna się coraz bardziej popisywać i kombinować. Barcelona zagrała świetny mecz, ale trzeba zauważyć to, że Ney miał na nodze 3 setki, których nie wykorzystał przez głupotę. Wychodzi znowy ten brazylijski gen... Tym bardziej, że to dzieciak, który ma furę kasy. Mam nadzieję, że mu nie odbije bardziej bo może być następcą Messiego

2

Zyskuję coraz większy szacunek dla kibiców Realu :) Miło czyta się przeciwników potrafiących docenić klasę rywala :)

13

Twoje męskie problemy też nie wszystkich obchodzą więc daruj sobie takie sarkazmy i doceń, że ktoś poświęcił czas, żeby napisać coś w ramach ciekawostki. Nie wszystkie artykuły muszą mówić o poważnych klubowych sprawach

0

Na pewno dzięki temu wrzuciłby na luz i dalej byłoby tylko lepiej

1

Najważniejsze są dzisiaj 3 punkty, ale gdybym mógł sobie jeszcze czegoś życzyć to hat-tricka Suareza. Tak, żeby udowodnił wszystkim i przede wszystkim sobie, że poprzednie sezony w Liverpool'u to tylko przedsmak tego na co go stać :)

13

Wie ktoś czy Real nie złożył odwołania, że grał o tak wczesnej godzinie?

0

Pewnie część już widziała, ale naprawdę lekko mnie zatkało jak to zobaczyłem. Nie byłem nigdy jakimś wielkim fanem fanem BVB, ale naprawdę smutno się patrzy na wielką drużynę, która tak cierpi a tym bardziej na jej fanów, których pozazdrościć mógłby im każdy klub na świecie..

7

Pierwsza strona jaką włączam po odpaleniu internetu :) Najlepszy portal sportowo-społecznościowy ;) Wystarczy wejść na główny artykuł żeby zobaczyć ciekawe uwagi i dyskusje o innych wydarzeniach sportowych. W trakcie meczu komentarze lepiej obrazują widowisko niż niejeden spiker w radiu. Sondy, oceny, polecenia. O plusach można pisać w nieskończoność. Rewelacyjni moderatorzy i admini w porę reagujący na wybryki sfrustrowanych trolli. Fantastyczna robota. Cieszę się, że powstała wersja mobilna :)

1

Nie mogę polecić więc napiszę, że się zgadzam :)

0

Przyjdzie ktoś lepszy, ale najbliżej za rok a reszta nie nadaje się do pierwszej drużyny na mecze o dużą stawkę a Munir jest tego najlepszym przykładem

0

Małpy są w zoo

0

Dobrze, mecz dopiero w niedzielę %-)

1

Z tym się zgodzę. Ja tylko napisałem to w odniesieniu do naszej obecnej sytuacji. Poza tym, że moje osobiste odczucia są takie, że Pedro się jeszcze nie skończył to uważam, że Barca zasługuje na lepszego grajka, ale skoro nie ma takie możliwości to powinniśmy się cieszyć, że ten durny zarząd zostawił nam przynajmniej jego bo reszta dzieciaków razem z Delofeu jest na ten moment jeszcze słabsza niż Pedro i chociażby psychicznie nie udźwignie presji szczytowej fazy sezonu. Po banie odblokowaniu transferów niech robią z nim co chcą. Póki co nikt nie powinien hejtować bo jeśli takie komentarze się mnożą w internecie to dociera to do zawodnika nawet w jakimś tam małym procencie a to nigdy nie pomaga w poprawie morali i zaangażowania.

4

Z takimi pieniędzmi 70% oddawałbym na fundacje, potrzebujących, schroniska... :) nawet za 10% takiej kasy mógłbym naprawdę luksusowo żyć a radość z pomocy innym sprawiłaby, że byłbym chyba najszczęśliwszy na świecie :)

0

Nie przeszkadzałoby mi gdyby 59 samochodów stało obok mojego przepełnionego miłością i szacunkiem domku :)

0

Na pewno by mu to nie zaszkodziło a tym bardziej drużynie

1

Świetnego mamy bramkarza, ale po MŚ straciłem do niego szacunek za sprzedanie się Katarowi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?