2

Każdy bez mrugnięcia okiem pozbyłby się połowy drużyny a potem płacz, bo nie ma kto grać... Moim zdaniem z transferem Alvesa Barcelona powinna się wstrzymać przynajmniej do kilku rozegranych spotkań przez Aleixa, który przecież może (oby nie) okazać się kompletnym niewypałem i wtedy znów zostaniemy z niczym.

0

Najwiekszy powód do radości kibiców realu od czasu la decimy.

0

Serio? O to najbardziej sie martwisz?

5

Że co?

1

Munira przydaloby sie wyporzyczyc ale nie sadze zeby przebil sie do skladu chociazby w ekstraklasie ...

0

Odeszlo nie tylko dwóch wielkich i rewelacyjnych na swoich pozycjach pilkarzy, ale przede wszystkim 2 wspanialych kapitanow. Nikt nie potrafi w takich momentach podniesc moralnie i psychicznie zespolu. Messi i Iniesta to wielcy pilkarze ale kiepsko ze "zdolnosciami przywodczymi". W mojej opinii oczywiscie

1

Wystarczyloby na 3,5 ;)

0

Roberto powinien grac w pierwszym skladzie

2

Munir w takim meczu? Dobrze, że nie jestes trenerem ;)

2

Bo symuluje i to nie rzadko. Niestety. Aczkolwiek w tej sytuacji karny być powinien.

4

Zawodnik za takie pieniądze powinien sam ciągnąć zespół do przodu i być w stanie wziąć na siebie odpowiedzialność i czasem samemu rozstrzygnąć wynik meczu. Juve jest w dołku a Pogba biega jak dziecko we mgle bez Vidala i Pirlo. Niewatpliwie ma talent i wielkie umiejętnosci być może nawet na Barcelonę, ale za 1/3 kwoty transferowej i polowe mniejsze wymogi zarobkowe

0

Nie wiem jak Wam, ale mi ten mecz oglądało się strasznie ciężko. Tragiczne sędziowanie, nieskładna, agresywna gra i co najgorsze: komentarz koseckiego... Strasznie się cieszę, że mamy ten mecz już za sobą z 3 punktami na koncie . Oby dalej obyło się bez potknięć

1

Messi nie gra to Ney nie ma komu podawać

2

Katalończycy ogłosili 8 grup architektonicznych, które zajmą się przebudową Camp Nou. Może kogoś zainteresuje :)

http://www.designboom.com/architecture/espai-barca-new-camp-nou-fc-barcelona-shortlist-bjarke-ingels-group-ricardo-bofill-populous-09-08-2015/

2

Pozostał jedynie niesmak po złośliwych komentarzach w stronę Pedro

1

Najsmutniejsze jest to ze oddaja ten puchar bez walki... Dzieciakom na orliku bardziej sie chce niz Barcelonie od 60 minuty. A ta stracona bramka najlepiej o tym swiadczy

0

O matko Munir... To juz chyba nawet Lucho zwatpil

6

miech jeszcze raz ktoś napisze że ten pajac Pique nadaje się na 3 kapitana

0

Helena... Mam zawal

5

Nie zdziwiłbym się gdyby Athletic od pierwszych minut rzucił się do ataku i zaskoczył Barcę. Mają sporą zaliczkę a strzelony przez nich gol praktycznie załatwia sprawę. I tego się najbardziej boję. Mam nadzieję, że Barca szybko nastrzela bo jeszcze mi nie odrosły paznokcie po superpucharze Europy :/

1

Ja zdecydowanie wolę dziewczyny w białych conversach, ale też trudniej dbać o czystość

0

Wszystko pięknie i ładnie. Transfer jak najbardziej na plus. W wielu momentach brakowało nam takiego walczaka w środku pola, który jakby nie patrzeć jest też niezły pod względem technicznym.

Tylko ta koszulka...

0

Tak trochę poza tematem... Wie ktoś jaka była oficjalna piosenka tegorocznego mistrzostwa? :D Pamiętam pierwszy tryplet i "Viva la Vida", po lidze w 2010/1011 "Fire with Fire"

2

Oni tak fatalnie grają czy ja po prostu przyzwyczaiłem się do poziomy Barcy? :)

0

Do Barcelony B go dawać! Niech się ogra z naszym stylem :)

0

arcydzieło

1

Douglas powinien pograć wg mnie trochę w Barcelonie B. Nie ma sensu pozbywać się go nie znając jego możliwości a nikt nie jest w stanie ich ocenić po 3 meczach jakie rozegrał

0

Ciężko się będzie oglądać naszego Generała w innych barwach niż Barcelony a tym bardziej w trykocie Al-Sadd...

http://ecx.images-amazon.com/images/I/41tfe%2B0RBrL._UX385_.jpg

1

Ale ma też swój wiek a Milan słynie z tego że przygarnia gwiazdy na "starość" ;)

0

Wiem, że to tylko Onet, ale przeczytałem właśnie, że Dani Alves dostał propozycję od Milanu i podobno powiedział, że ją rozważy. Ktoś się orientuje ile prawdy jest w tej informacji?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?