ukaszz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Alicante
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Każdy bez mrugnięcia okiem pozbyłby się połowy drużyny a potem płacz, bo nie ma kto grać... Moim zdaniem z transferem Alvesa Barcelona powinna się wstrzymać przynajmniej do kilku rozegranych spotkań przez Aleixa, który przecież może (oby nie) okazać się kompletnym niewypałem i wtedy znów zostaniemy z niczym.
0
Najwiekszy powód do radości kibiców realu od czasu la decimy.
0
Serio? O to najbardziej sie martwisz?
5
Że co?
1
Munira przydaloby sie wyporzyczyc ale nie sadze zeby przebil sie do skladu chociazby w ekstraklasie ...
0
Odeszlo nie tylko dwóch wielkich i rewelacyjnych na swoich pozycjach pilkarzy, ale przede wszystkim 2 wspanialych kapitanow. Nikt nie potrafi w takich momentach podniesc moralnie i psychicznie zespolu. Messi i Iniesta to wielcy pilkarze ale kiepsko ze "zdolnosciami przywodczymi". W mojej opinii oczywiscie
1
Wystarczyloby na 3,5 ;)
0
Roberto powinien grac w pierwszym skladzie
2
Munir w takim meczu? Dobrze, że nie jestes trenerem ;)
2
Bo symuluje i to nie rzadko. Niestety. Aczkolwiek w tej sytuacji karny być powinien.
4
Zawodnik za takie pieniądze powinien sam ciągnąć zespół do przodu i być w stanie wziąć na siebie odpowiedzialność i czasem samemu rozstrzygnąć wynik meczu. Juve jest w dołku a Pogba biega jak dziecko we mgle bez Vidala i Pirlo. Niewatpliwie ma talent i wielkie umiejętnosci być może nawet na Barcelonę, ale za 1/3 kwoty transferowej i polowe mniejsze wymogi zarobkowe
0
Nie wiem jak Wam, ale mi ten mecz oglądało się strasznie ciężko. Tragiczne sędziowanie, nieskładna, agresywna gra i co najgorsze: komentarz koseckiego... Strasznie się cieszę, że mamy ten mecz już za sobą z 3 punktami na koncie . Oby dalej obyło się bez potknięć
1
Messi nie gra to Ney nie ma komu podawać
2
Katalończycy ogłosili 8 grup architektonicznych, które zajmą się przebudową Camp Nou. Może kogoś zainteresuje :)
http://www.designboom.com/architecture/espai-barca-new-camp-nou-fc-barcelona-shortlist-bjarke-ingels-group-ricardo-bofill-populous-09-08-2015/
2
Pozostał jedynie niesmak po złośliwych komentarzach w stronę Pedro
1
Najsmutniejsze jest to ze oddaja ten puchar bez walki... Dzieciakom na orliku bardziej sie chce niz Barcelonie od 60 minuty. A ta stracona bramka najlepiej o tym swiadczy
0
O matko Munir... To juz chyba nawet Lucho zwatpil
6
miech jeszcze raz ktoś napisze że ten pajac Pique nadaje się na 3 kapitana
0
Helena... Mam zawal
5
Nie zdziwiłbym się gdyby Athletic od pierwszych minut rzucił się do ataku i zaskoczył Barcę. Mają sporą zaliczkę a strzelony przez nich gol praktycznie załatwia sprawę. I tego się najbardziej boję. Mam nadzieję, że Barca szybko nastrzela bo jeszcze mi nie odrosły paznokcie po superpucharze Europy :/
1
Ja zdecydowanie wolę dziewczyny w białych conversach, ale też trudniej dbać o czystość
0
Wszystko pięknie i ładnie. Transfer jak najbardziej na plus. W wielu momentach brakowało nam takiego walczaka w środku pola, który jakby nie patrzeć jest też niezły pod względem technicznym.
Tylko ta koszulka...
0
Tak trochę poza tematem... Wie ktoś jaka była oficjalna piosenka tegorocznego mistrzostwa? :D Pamiętam pierwszy tryplet i "Viva la Vida", po lidze w 2010/1011 "Fire with Fire"
2
Oni tak fatalnie grają czy ja po prostu przyzwyczaiłem się do poziomy Barcy? :)
0
Do Barcelony B go dawać! Niech się ogra z naszym stylem :)
0
arcydzieło
1
Douglas powinien pograć wg mnie trochę w Barcelonie B. Nie ma sensu pozbywać się go nie znając jego możliwości a nikt nie jest w stanie ich ocenić po 3 meczach jakie rozegrał
0
Ciężko się będzie oglądać naszego Generała w innych barwach niż Barcelony a tym bardziej w trykocie Al-Sadd...
http://ecx.images-amazon.com/images/I/41tfe%2B0RBrL._UX385_.jpg
1
Ale ma też swój wiek a Milan słynie z tego że przygarnia gwiazdy na "starość" ;)
0
Wiem, że to tylko Onet, ale przeczytałem właśnie, że Dani Alves dostał propozycję od Milanu i podobno powiedział, że ją rozważy. Ktoś się orientuje ile prawdy jest w tej informacji?