4

A tymczasem BPL Fabiański zalicza asystę

21

Niech zaczną coś grać bo Orłowskiemu niedługo się opowieści skończą

0

Munir?? :O Aż wstałem...

0

nie takie okazje marnował :D

0

no nie wiem czy wystawianie porcelanowego Veramelena na Espanyol to dobry ruch ;)

0

Oby się obyło bez kontuzji i będę zadowolony :)

1

tania piłka rozmiar 4, duży płaski kamień i trochę mniejszych, klej budowlany i złoty spray. Powodzenia :)

0

To prezent urodzinowy dla kolegi :)

0

Pamiętaj, że w przypadku podstawowego zawodnika, czyli takiego który wychodzi w pierwszym składzie przez 40 meczy w sezonie. Suarez niewątpliwie będzie w dalszym ciągu bardzo dobry ale czy zdoła w wieku 33-34 lat być napadziorem z najwyższej półki to sam nie wiem... Tu nie chodzi o metryki tylko o wiek :) Nie trzeba dzieciaka pakować od razu do pierwszego składu ale przystosować do stylu Barcelony i stopniowo wymieniać z Suarezem za kilka lat.

1

Uwielbiam minimalizm. Buty rewelacyjne, ale ja bym ich nie kupił głównie z tego względu, że już po pierwszym meczu ta biel byłaby zajechana ;)

60

Jak gra Barca to nic innego się nie liczy :D

1

2

Suarez za kilka dni skończy 29 lat. Nolito ( o ile przyjdzie) lat prawie 30.. Bardzo dobrze, że Barcelona szuka zabezpieczeń. Tym bardziej, że Sandro regularnie udowadnia, że Barca to dla niego za wysokie progi a o Munirze nawet nie warto pisać.. Przecież zawsze można kupić i wypożyczyć.

0

pomyślę nad tym ;)

4

No lepszym od Messiego nie da się być dlatego sam sobie zrobiłem :( I jeszcze przez parę lat się to nie zmieni więc polecam innym zawodnikom zrobić to samo ;)

4

4

Może się mylę, ale jak szanowałem Zidane'a jako piłkarza to jako człowiek jest średnio ogarnięty i inteligencją nie grzeszy. Polecam poczytać (lub najlepiej posłuchać) i porównać sobie to co mówi i JAK mówi chociażby z Lucho. Jako piłkarz też nierzadko pokazywał, że ulega zbędnym emocjom co skutkowało boiskowym chamstwem i mam przeczucie, że jego Real będzie grał podobnie. Jasnowidzem nie jestem, ale moim skromnym zdaniem to jeszcze większy błąd niż zatrudnienie Beniteza

0

Z deszczu pod rynnę :) Ja tam się cieszę, że postawili na Zizou, który nie radził sobie dwie ligi niżej a co dopiero z zespołem, który ma największe wymagania.

0

Już wielu dobrych piłkarzy, którzy mieli szacunek i posłuch nie raz nie dawali rady. Ja myślę, że Zizou nie podoła. Już z Castillą pokazał, że cienki z niego trener ;)

0

a podobno Zubi już odszedł..

2

Moron*

0

Na pewno kieruje się dobrem zawodnika :)

0

Może chodziło mu o złotówki?

0

Kupić i zapomnieć o sprawie. 18 mln w dzisiejszych czasach to za młodego i utalentowanego piłkarza prawie nic. Tym bardziej, że zawsze istnieje szansa, że nagle Pan Raiola zostanie jego agentem a wtedy to nawet za 100 melonów go nie wyciągniemy

1

Czy tylko ja mam przeczucie, że Zidane będzie jeszcze gorszy niż Benitez? :D

5

Ja mam ciemne wlosy tak jak Messi! Ale ze mnie farciaz!

0

Tabela wyrównana jak w Ekstraklasie :D Z reguły po 15 kolejkach w La Liga 16 punktów przewagi to miał pierwszy zespół nad czwartym a nie nad jedenastym ;)

0

"Nie odpowiadam na to, by nie stawiać siebie na jego poziomie..." Chyba zmienił zdanie w trakcie wypowiedzi ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?