ukaszz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Alicante
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
A tymczasem BPL Fabiański zalicza asystę
21
Niech zaczną coś grać bo Orłowskiemu niedługo się opowieści skończą
0
Munir?? :O Aż wstałem...
0
nie takie okazje marnował :D
0
no nie wiem czy wystawianie porcelanowego Veramelena na Espanyol to dobry ruch ;)
0
Oby się obyło bez kontuzji i będę zadowolony :)
1
tania piłka rozmiar 4, duży płaski kamień i trochę mniejszych, klej budowlany i złoty spray. Powodzenia :)
0
To prezent urodzinowy dla kolegi :)
0
Pamiętaj, że w przypadku podstawowego zawodnika, czyli takiego który wychodzi w pierwszym składzie przez 40 meczy w sezonie. Suarez niewątpliwie będzie w dalszym ciągu bardzo dobry ale czy zdoła w wieku 33-34 lat być napadziorem z najwyższej półki to sam nie wiem... Tu nie chodzi o metryki tylko o wiek :) Nie trzeba dzieciaka pakować od razu do pierwszego składu ale przystosować do stylu Barcelony i stopniowo wymieniać z Suarezem za kilka lat.
1
Uwielbiam minimalizm. Buty rewelacyjne, ale ja bym ich nie kupił głównie z tego względu, że już po pierwszym meczu ta biel byłaby zajechana ;)
60
Jak gra Barca to nic innego się nie liczy :D
1
Widzieliście pomnik Ronaldo po aktualizacji?
http://www.primeradivision.pl/luba/dane/pliki/bank_zdj/duzy/ronaldopomnik.jpg
2
Suarez za kilka dni skończy 29 lat. Nolito ( o ile przyjdzie) lat prawie 30.. Bardzo dobrze, że Barcelona szuka zabezpieczeń. Tym bardziej, że Sandro regularnie udowadnia, że Barca to dla niego za wysokie progi a o Munirze nawet nie warto pisać.. Przecież zawsze można kupić i wypożyczyć.
0
pomyślę nad tym ;)
4
No lepszym od Messiego nie da się być dlatego sam sobie zrobiłem :( I jeszcze przez parę lat się to nie zmieni więc polecam innym zawodnikom zrobić to samo ;)
40
Ja też mam Złotą Piłkę :)
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t34.0-12/12552839_1173887975972268_6937880413918975030_n.jpg?oh=6d7aeac79e4753b65ae712cc026b4023&oe=569803F1
4
4
Może się mylę, ale jak szanowałem Zidane'a jako piłkarza to jako człowiek jest średnio ogarnięty i inteligencją nie grzeszy. Polecam poczytać (lub najlepiej posłuchać) i porównać sobie to co mówi i JAK mówi chociażby z Lucho. Jako piłkarz też nierzadko pokazywał, że ulega zbędnym emocjom co skutkowało boiskowym chamstwem i mam przeczucie, że jego Real będzie grał podobnie. Jasnowidzem nie jestem, ale moim skromnym zdaniem to jeszcze większy błąd niż zatrudnienie Beniteza
0
Z deszczu pod rynnę :) Ja tam się cieszę, że postawili na Zizou, który nie radził sobie dwie ligi niżej a co dopiero z zespołem, który ma największe wymagania.
0
Już wielu dobrych piłkarzy, którzy mieli szacunek i posłuch nie raz nie dawali rady. Ja myślę, że Zizou nie podoła. Już z Castillą pokazał, że cienki z niego trener ;)
3
CR7 "król" podrywu ;)
http://www.thesportbible.com/articles/cristiano-ronaldo-caught-out-being-very-seedy-indeed-with-a-russian-dancer-on-instagram
0
a podobno Zubi już odszedł..
2
Moron*
0
Na pewno kieruje się dobrem zawodnika :)
0
Może chodziło mu o złotówki?
0
Kupić i zapomnieć o sprawie. 18 mln w dzisiejszych czasach to za młodego i utalentowanego piłkarza prawie nic. Tym bardziej, że zawsze istnieje szansa, że nagle Pan Raiola zostanie jego agentem a wtedy to nawet za 100 melonów go nie wyciągniemy
1
Czy tylko ja mam przeczucie, że Zidane będzie jeszcze gorszy niż Benitez? :D
5
Ja mam ciemne wlosy tak jak Messi! Ale ze mnie farciaz!
0
Tabela wyrównana jak w Ekstraklasie :D Z reguły po 15 kolejkach w La Liga 16 punktów przewagi to miał pierwszy zespół nad czwartym a nie nad jedenastym ;)
0
"Nie odpowiadam na to, by nie stawiać siebie na jego poziomie..." Chyba zmienił zdanie w trakcie wypowiedzi ;)