1

Za to właśnie kochamy FC Barcelonę. Nieważne jaka sekcja... Mes que un club! :)

0

Zenit jest w gazie ale jednak zbyt duża różnica klas i nie ma zbyt silnej grupy. Nie wolno lekceważyć rywala, ale w takiej formie to współczuję Valencji i każdemu innemu rywalowi Barcy

1

Niesamowite jak wiele daje pozytywna atmosfera w szatni i ogólne dobre relacje między zawodnikami :)

7

Szczęsny po meczu:

"Po prostu grały dwa zespoły z innych planet. Na widok Barcelony ręce składały się do oklasków. To smutne, bo nikt nie chce tak przegrywać meczów, ale dziś mogliśmy tylko podziwiać grę rywali. Oni potrafią robić rzeczy, w których jeszcze nigdy w życiu nie widziałem"

3

W tym momencie chyba tylko Bayern w najlepszej dyspozycji jest w stanie powalczyć z Barceloną :)

3

Patrząc na aktualną formę to wydaje się być tylko formalnością :)

2

Był jakiś ban transferowy? Jakaś plaga kontuzji??

0

Takie mecze jak ten czy też sobotnie El Classico można oglądać bez komentatora. Po prostu czysty, perfekcyjny futbol

1

4,0 dla Munira? Widzę, że redakcja bardzo wyrozumiała i wciąż w dobrych humorach po kapitalnym meczu ;)

5

Wiedz, że z twoim zespołem jest źle, kiedy mimo 6 puszczonych goli najlepszą postacią jest bramkarz...

0

Taki na pograniczu. Widać, że szukał tego karnego

0

No nie wiem... Z trafieniem w światło bramki też ma problemy i to z odległości bliższej niż 11 metrów ;)

1

Jak AM, Celta i Villareal przycisną a Real utrzyma formę z wczorajszego meczu to może być ciężko o ligę mistrzów w przyszlym sezonie ;)

0

Sprzedac, oddac... Cokolwiek

79

Enrique wpuscił Munira bo już mu było szkoda Realu ;)

3

Munir się nawet do koszenia murawy nie nadaje.. Nie wybaczę mu tej straconej szansy na manitę

0

NO CO ZA CH*J!!!!!!!!! BANDYTA! :/

3

Chwilo trwaj!

0

Niech ten mecz się nigdy nie kończy! Już mnie usta bolą od uśmiechania się :D

0

Podzieli się ktoś linkiem do sprawnej transmisji? Bardzo proszę..

0

Podzieli się ktoś dobrym linkiem? Bardzo proszę

0

Na jakim programie w tv jest mecz? Mam NC+

0

Ja nikogo nie "hejtuję" tylko wyrażam opinię na temat jego niesportowego zachowania i to jakie miał dzieciństwo nie ma nic do rzeczy. Nie obchodzi mnie jego życie prywatne. Wierzę, że dobry z niego człowiek, co nie zmienia faktu, że na boisku zachowuje się często jak frajer :)

4

Nie dawać sędziemu okazji do gwizdania karnych i będzie dobrze

0

Z Cantoną też grał w jednej drużynie. Chyba nie zrozumiałeś żartu :)

3

To musi być kawał dobrego kina. Ronaldo niejednokrotnie udowadniał, że aktor z niego niezły :)

4

15 lat minęło od tamtego pamiętnego Gran Derbi a sędziowanie w Hiszpanii dalej na tym samym, żenującym poziomie...

1

Swoją drogą budżet klubu powinien być otwarty dla Cules bo chyba nikomu nie chce się wierzyć, że po tak wyjątkowym sezonie i 2 latach "oszczędzania" i dodatkowo przy wielkich pieniądzach za sprzedanie się Katarowi nie ma pieniędzy. Gdzieś musiały przepaść i klub jest winny kibicom wyjaśnienia.

1

Nie wiem jako to jest ze sprawami wewnętrznymi w klubie, ale żeby w takim zespole jak Barcelona, po 2-letnim banie transferowym i potrójnej koronie nie było kasy na jeden porządny transfer? Trochę nie rozumiem. Liczyłem, że po zakończeniu kary zarząd trochę poszaleje..

Edit. Nie zauważyłem, że w najlepszych jest już bardzo podobny komentarz. Nie miałem zamiaru kopiować a usunąć już nie mogę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?