ukaszz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Alicante
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Za to właśnie kochamy FC Barcelonę. Nieważne jaka sekcja... Mes que un club! :)
0
Zenit jest w gazie ale jednak zbyt duża różnica klas i nie ma zbyt silnej grupy. Nie wolno lekceważyć rywala, ale w takiej formie to współczuję Valencji i każdemu innemu rywalowi Barcy
1
Niesamowite jak wiele daje pozytywna atmosfera w szatni i ogólne dobre relacje między zawodnikami :)
7
Szczęsny po meczu:
"Po prostu grały dwa zespoły z innych planet. Na widok Barcelony ręce składały się do oklasków. To smutne, bo nikt nie chce tak przegrywać meczów, ale dziś mogliśmy tylko podziwiać grę rywali. Oni potrafią robić rzeczy, w których jeszcze nigdy w życiu nie widziałem"
3
W tym momencie chyba tylko Bayern w najlepszej dyspozycji jest w stanie powalczyć z Barceloną :)
3
Patrząc na aktualną formę to wydaje się być tylko formalnością :)
2
Był jakiś ban transferowy? Jakaś plaga kontuzji??
0
Takie mecze jak ten czy też sobotnie El Classico można oglądać bez komentatora. Po prostu czysty, perfekcyjny futbol
1
4,0 dla Munira? Widzę, że redakcja bardzo wyrozumiała i wciąż w dobrych humorach po kapitalnym meczu ;)
5
Wiedz, że z twoim zespołem jest źle, kiedy mimo 6 puszczonych goli najlepszą postacią jest bramkarz...
0
Taki na pograniczu. Widać, że szukał tego karnego
0
No nie wiem... Z trafieniem w światło bramki też ma problemy i to z odległości bliższej niż 11 metrów ;)
1
Jak AM, Celta i Villareal przycisną a Real utrzyma formę z wczorajszego meczu to może być ciężko o ligę mistrzów w przyszlym sezonie ;)
0
Sprzedac, oddac... Cokolwiek
79
Enrique wpuscił Munira bo już mu było szkoda Realu ;)
3
Munir się nawet do koszenia murawy nie nadaje.. Nie wybaczę mu tej straconej szansy na manitę
0
NO CO ZA CH*J!!!!!!!!! BANDYTA! :/
0
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=11
3
Chwilo trwaj!
0
Niech ten mecz się nigdy nie kończy! Już mnie usta bolą od uśmiechania się :D
0
Podzieli się ktoś linkiem do sprawnej transmisji? Bardzo proszę..
0
Podzieli się ktoś dobrym linkiem? Bardzo proszę
0
Na jakim programie w tv jest mecz? Mam NC+
0
Ja nikogo nie "hejtuję" tylko wyrażam opinię na temat jego niesportowego zachowania i to jakie miał dzieciństwo nie ma nic do rzeczy. Nie obchodzi mnie jego życie prywatne. Wierzę, że dobry z niego człowiek, co nie zmienia faktu, że na boisku zachowuje się często jak frajer :)
4
Nie dawać sędziemu okazji do gwizdania karnych i będzie dobrze
0
Z Cantoną też grał w jednej drużynie. Chyba nie zrozumiałeś żartu :)
3
To musi być kawał dobrego kina. Ronaldo niejednokrotnie udowadniał, że aktor z niego niezły :)
4
15 lat minęło od tamtego pamiętnego Gran Derbi a sędziowanie w Hiszpanii dalej na tym samym, żenującym poziomie...
1
Swoją drogą budżet klubu powinien być otwarty dla Cules bo chyba nikomu nie chce się wierzyć, że po tak wyjątkowym sezonie i 2 latach "oszczędzania" i dodatkowo przy wielkich pieniądzach za sprzedanie się Katarowi nie ma pieniędzy. Gdzieś musiały przepaść i klub jest winny kibicom wyjaśnienia.
1
Nie wiem jako to jest ze sprawami wewnętrznymi w klubie, ale żeby w takim zespole jak Barcelona, po 2-letnim banie transferowym i potrójnej koronie nie było kasy na jeden porządny transfer? Trochę nie rozumiem. Liczyłem, że po zakończeniu kary zarząd trochę poszaleje..
Edit. Nie zauważyłem, że w najlepszych jest już bardzo podobny komentarz. Nie miałem zamiaru kopiować a usunąć już nie mogę :)