ukaszz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Alicante
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Villareal, Real i RSSS czyli jak w 3 kolejki spieprzyć trudy całego sezonu... To juz nawet najwiekszy optymista w Madrycie czyli Zidane stwierdzil ze liga jest przegrana a nasi chlopcy chyba na zlosc postanowili udowodnic ze sie myli. Mam nadzieje, ze Barca szybko sie obudzi bo robi sie nieciekawie
2
Może mi ktoś napisać czy to Wolfsburg tak świetnie gra czy Real tak słabo?
1
Piłkarz jest z niego fantastyczny, ale po raz kolejny pokazuje że ma problemy z psychiką. Każdy jest szczęśliwy, kiedy wszystko dobrze idzie i kiedy się wygrywa, ale są też gorsze momenty, kiedy trzeba spiąć poślady i przełknąć trochę goryczy. Suarez nie potrafi przegrywać i bardzo źle reaguje w takich sytuacjach i kompletnie nie myśli, że jego kretyńskie zachowanie może osłabić drużynę i nadszarpnąć jej wizerunek. Dobrze, że sędzia ślepy ;)
0
A Ty po co tu przylazłeś? Real wygrał, idź świętować ;)
0
Wszystkie błędy da się wybaczyć jeśli zespół walczy a dziś tej walki nie było. Trzeba zapomnieć i podnieć głowę. Mamy tryplet do wygrania :)
0
Każdy reaguje inaczej. Ja np rzucam butelkami w telewizory. Pozdrawiam :)
2
Jak Grzmot pobiegł pod trybuny napiąć się po golu bo miałem ochotę rzucić butelką w telewizor.
5
Barcelona była faworytem, Real o tym wiedział i zaczął mecz jak wystraszony, gotowy na lanie dzieciak. Gdyby Luisito wbił tą setkę na początku meczu to Real prawdopodobnie spaliłby się psychicznie i spotkanie wyglądałoby zupełnie inaczej. Gdyby...
5
Porażka boli bo rekord, bo na Camp Nou, bo grając w przewadze, ale najgorsze jest to, że chyba nawet niektórzy najwięksi pesymiści nadmuchali balonik bo Barca w ostatnich miesiącach nie grała tylko czarowała, który pękł z wielkim hukiem i najgorsze jest to, że dzisiaj na tę porażkę zasłużyliśmy. Całe szczęcie, że mamy tą przewagę w lidze bo byłoby kiepsko... Przepraszam za składnię, ale upiłem się z żalu. Pozdrawiam wszystkich kibiców!
0
Nie wiecie czy jest jakiś zlot kibiców Barcelony we Wrocławiu na El Classico?
0
Każda plotka ma w sobie ziarno prawdy a prawda jest taka, że Marc już od dawna jest niezadowolony. Jeśli będzie chciał odejść to pretensji do nie go mieć nie można. Każdy ma swoje priorytety. Jeśli jednak doszłoby do takiej sytuacji to Barca powinna stanąć na głowie, żeby sprowadzić Curtoisa jako nominalnego bramkarza i (niestety) Bravo na puchar Hiszpanii bo, żaden klasowy MŁODY bramkarz po prostu nie zgodzi się na współdzielenie bramki
0
A wiecie ile ja rzeczy ja chcę?? Szkoda miejsca na serwerach dla takich artykułów :) Nie dostaną ani jednego ani drugiego
0
Istnieje coś takiego jak wolność wyznania. Choć w tej jednej chwili nie prowokuj...
17
Obroniony tryplet zadedykowany Cruyff'owi byłby czymś niesamowitym :) W końcu miał ogromny wpływ na to jak nasz zespół dzisiaj wygląda.
17
Niby nie zna się człowieka osobiści a jednak jakoś przykro.. Był wyjątkowy. Swoim myśleniem i podejściem wyprzedzał ówczesne czasy i wygrał w życiu prawie wszystko. No właśnie... Prawie.
Ludzie są niesamowici. Lata treningów, wyrzeczeń i hektolitry potu aby móc rywalizować z największymi rywalami, bić rekordy i pokonywać własne słabości niejednokrotnie wykonując wręcz nadludzki wysiłek. Od Messiego, który już 5 razy został najlepszym piłkarzem świata i wyczynia niesamowite rzeczy, przez chociażby zdobywców Nangi Parbat zimą, po ludzi, którzy eksplorują kosmos... Patrząc na to wszystko wydaje się, że nie ma rzeczy niemożliwych a jednak w nierównej rywalizacji z tym cholernym rakiem nasze szanse są praktycznie zerowe..
Jestem pewien, że w pamięci kibiców a zwłaszcza tych z Barcelony będzie żył wiecznie :)
0
Nigdy nie zrozumiem jak można unikać płacenia podatków zarabiając tak kosmiczne pieniądze...
0
Atletico ma strasznie ostry styl gry. Po prostu bardziej niż o wynik boję się o nogi naszych piłkarzy :)
0
Dwumecz a Atletico to jedyna szansa dla Realu na LM. Zawsze rywal z rodzimej ligi jest najbardziej niewygodnym rywalem. Jeśli z kimś Barca miałaby odpaść to chyba tylko z Atletico. Boję się, że nawet jeśli przebrniemy przez ten ćwierćfinał to znając naszego rywala nie obejdzie się bez jakiejś kontuzji (odpukać)
1
No przecież to było pewne, że UEFA do odpocząć Realowi po tak wymagającym przeciwników jakim była Roma ;)
0
Zgadzam się z Tobą :) Chodzi mi o to, że to mimo wszystko trochę za mało dla zawodnika o takim potencjale, dla którego na tym etapie kariery liczą się przede wszystkim minuty. Tym bardziej, że zwykle w drużynie jest tak, że jest zawodnik podstawowy oraz jego "zastępca". U nas na bramce jest 50/50 i żaden z bramkarzy nie jest z tego powodu zadowolony. Kwestia podejścia.. Ja Matsa rozumiem ale wydaje mi się, że powinien być cierpliwy a za sezon lub dwa będzie niekwestionowanym numerem "1" w najlepszym zespole na świecie.
0
A można :) Równie ładne jest zdjęcie Abidala z 2011 roku odbierającego puchar LM i pasuje tak samo jak obecne ;)
3
Co wspólnego ma główne zdjęcie artykułu z dzisiejszym meczem? Co ma w ogóle wspólnego z Ligą Mistrzów?
0
Powiem ci, że jest na to spora szansa :) Ja sam też chciałbym, żeby Juve awansowało
0
Masip i Douglas też dostali medale. Trofea są ważne, ale nie można się dziwić Matsowi, że chciałby dostawać więcej szans tym bardziej, że walczy o przejęcie pałeczki po Neuerze w kadrze Niemiec.
25
Widzieliście jakie Bayern złożył Pogbie życzenia urodzinowe w komentarzu pod postem na Twitterze? :D
1
Przegrali z Watford u siebie a chcą pokonać Barcę na Camp Nou? Chyba na konsoli... To, że jeszcze jest szkoleniowcem Arsenalu po tylu kompromitacjach to jego największy sukces :)
2
Nie wydaje mi się... A przynajmniej mam nadzieję, że nie.
0
ja bym nie przekreślał tak szybko Juve :)
0
Najlepiej zacząć od tego, że obecnie żaden zespół z ligi angielskiej nie ma co marzyć o wyrównanej rywalizacji z żadnym z hiszpańskich zespołów grających w lidze mistrzów :)
0
Masz na myśli, że poza zasięgiem? :)