1

Śmiejecie się z Oblaka a może on myślał, że będą strzelali w środek :D

1

Na pewnych rzeczach lepiej nie oszczędzać :)

1

Materiał będzie bardziej błyszczący niż zwykle więc kolor będzie trochę zależny od światła

0

Na allegro janusze biznesu już sprzedają oryginalne :)

0

potwierdzam

0

Sezon się skończył a pisać o czymś trzeba więc możemy się nastawić na codzienną porcję wyssanych z palca transferowych "newsów". Póki nie zobaczę Alvesa albo Masche w koszulkach innych klubów niż Barca to nie uwierzę w żadną plotkę

11

Warto też wspomnieć, że Luis Suarez wyprzedził w tej klasyfikacji Luisa Suareza

0

Chłopak ma 22 lata, jest bramkostrzelny, szybki, ma świetną technikę i sporo jak na ten wiek doświadczenia. Tacy zawodnicy jak on są bezcenni. Założę się, że większość z was sprzedałaby bez namysłu Messiego 10 lat temu po pierwszych dobrych sezonach za 90 milionów. Trzeba czasami pomyśleć do przodu

0

Mamy problemy z formacją obronną a sprzedajemy najlepszego po Pique obrońcę, który jest jednocześnie świetnym zmiennikiem na Busiego i chyba najbardziej walecznego zawodnika w zespole. Fuck logic

10

Messi to kosmita, zgodzę się, ale tak samo każdy myślał o Ronaldinho, Cruyfie, Maradonie, Pele... Mam nadzieję, że będzie nam jeszcze dane oglądać takich magików i najlepiej w Barcelonie :)

0

Powiem Ci, że Hiszpania mocno się postarała, żeby Katalonia tak ją traktowała. Polecam zapoznać się z historią, która swoją drogą jest bardzo ciekawa :) Trochę jak Ukraina i Rosja. Z tym, że Ukraina odzyskała swoją swuwerenność

1

Te gwizdy to nie brak szacunku, ale w dużej mierze protest i okrzyk niezadowolenia w kierunku władz kraju, który zjednoczony jest tylko na papierku. W Barcelonie można nawet dostać po mordzie za stwierdzenie, że jest się w Hiszpanii, na murach często widać wymalowane hasła "Catalunya no es Espana", na balkonach i za oknami powiewają Escalady. Katalończykom podobnie jak kiedyś Polakom zabrano, ziemię, język i tradycję. Madryt nie powinien się wtrącać

0

Catalunya no es Espana

0

Mały konflikt interesów :) Ale również Pepowi zawsze, życzę jak najlepiej

3

Ciężko było o ten dublet, ale za to smakuje wyśmienicie :)

0

Dobrze pamiętam, że ostatni konkurs rzutów karnych z udziałem Barcy miał miejsce w 2012 z PSG?

1

Arda na boisko. Koniecznie

1

Lucho nam zaraz odleci :)

1

Pique dzisiaj jak profesor. Ratuje nam tylek

1

Leo za lekko. Złapał ją jak muchę, która wolno leci

1

Powinien wejsc Arda. Mimo wszystko. Zagescic srodek pola i Messi na szpice i liczyc na jego geniusz. Ja jestem dobrej mysli

74

Zasluzone czerwo i tyle... Gameiro wyszedlby sam na sam. Wylaczcie mecz jak wam sie nie podoba zamiast pisac glupie komentarze

1

Po prostu dobry, solidny trener, ale zachwytów nad nim nie rozumiem.

2

Lepiej i ciekawiej dla futbolowego Świata byłoby gdyby takie kluby jak City, PSG itp nie odnosiły sukcesów. Nie udowadniajmy Katarskim szejkom, że sukces można kupić bo namnoży się ich w Europie jeszcze więcej

0

Hiszpania to to samo co Wielka Brytania czy dawne ZSRR. dla obywateli jedność nie istnieje i zawsze będzie na tym polu zwada. Nic złego by się nie stało jeśli pozwoliliby kibicom wnieść estelady a zakaz jedynie zaostrzy konflikt

1

Ciesze sie, ze Alves zostaje, ale jednak wolalbym widywac na boisku Vidala czesciej niz w poprzednim sezonie

3

W tym roku kandydatów do złotej piłki jest sporo. Messi z Ronaldo troszkę słabiej niż za najlepszych lat, ale dalej na niesamowitym poziomie, Zlatan zdobył dublet i koronę króla strzelców, Lewandowski jest bliski niemieckiego dubletu i też wyśrubował niezły wynik + lepsze miejsce w LM. Obaj są gwiazdami w swoich klubach i obaj razem z Ronaldo zagrają na Euro z dużą szansą na koronę króla strzelców. Tytuł MVP turnieju na pewno zwiększy szanse. Po drugiej stronie Copa America gdzie Suarez może potwierdzić formę albo przeciwnie.
Według mnie sprawa jest otwarta i zadecyduje turniej wakacyjny

0

ja też nie chcę go oskarżać o Bóg wie co. Chodzi mi tylko o to, że boiskowym gentlemanem to on na pewno nie jest a często swoimi zagraniami udowadnia, że nie zasługuje na szacunek jak człowiek, bo obrońca z niego całkiem niezły

0

Reklama w lewym dolnym rogu "Sportu" mnie zniszczyła..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?