0

No to jak nie idzie i jest się na tyle słabym psychicznie, że w jakiś sposób trzeba szukać ujścia frustracji to niech sobie następnym razem też sobie poprzeklina a nie próbuje zafundować komuś kontuzję kończącą karierę

8

Nie wiem, co musiałoby się wydarzyć, żebym zaczął tego chama szanować...

5

Wy się śmiejecie a on po prostu trenuje przed finałem. Lat nie ubywa, szybkość i technika już też nie ta sama. Trzeba sobie radzić w życiu ;)

0

Nawet nie chcę sobie wyobrażać co by było gdyby jutro Barcelona dała się wyprzedzić

0

Iniesta bez problemu osiągnie pierwsze miejsce, ale Messi ze względu na wiek i tak go prześcignie. O ile zostanie w Barcelonie

0

Śląsk Wrocław zrobił w tym roku głosowanie. Kibice wybrali w ankiecie najlepszy według nich projekt z pośród kilku zaprezentowanych i w takich koszulkach piłkarze w przyszłym sezonie będą grać. Nie rozumiem dlaczego np u nas nie można czegoś takiego zrobić. W końcu to w dużej mierze dla nas kibiców, bo nie wierzę, że do klubu nie dotarła globalna fala krytyki dotycząca obecnych koszulek i poziomych pasów

0

Bez zgody klubu i tak nic nie przejdzie więc nie wiem czy to do końca wina Nike

1

z tym, że słabe to się zgodzę ;)

1

klub najlepszy na świecie ale projektantów koszulek mamy na poziomie okręgowym. Nie rozumiem po co kombinować? Jest tradycyjny wzór i tego należy się trzymać. Jak ktoś chce się artystycznie spełnić to niech złapie za farby i pędzel a nie zmienia czegoś co powinno być nietykalne.

4

Te przedstawione w artykule są na sezon 17/18 a te z linku 16/17

1

Chcieli chyba nadać im tymi rozszerzającymi pasami trójwymiarowy wygląd. Efekt jest taki, że nie będzie zbyt dużej sprzedaży wśród kobiet bo koszulka będzie optycznie pogrubiać ;)

0

Oczywiście, że dwie strony muszą się zgodzić, ale czy się nie zgodzi to kwestia sporna. Ronaldo miał klauzulę (lub dalej ma) w wysokości miliarda euro, Ozil i Di Maria mają w umowach zakaz podpisywania kontraktu z Barceloną pod wysoką karą finansową dla klubu, który ich sprzeda.

1

W dzisiejszych czasach każda bariera finansowa jest do złamania prędzej czy później. Barcelona powinna zabezpieczać się w inny sposób. Np punktami w umowie, które utrudnią sprowadzenie zawodnika danym klubom (podobnie jak real), profity finansowe z odniesionych sukcesów w innym klubie, wysokie procenty z dalszych sprzedaży albo możliwość pierwokupu lub ułatwienie negocjacji przy zainteresowaniu dowolnym zawodnikiem danego klubu itd

0

Typowy brazylijski temperament, który zniszczył już wielu klasowych, dobrze zapowiadających się zawodników. Jest jeszcze młody i trzeba liczyć, że w zmądrzeje, choć ojciec mu w tym nie pomaga, ale nic w tym dziwnego, że skoro włożył połowę swojego żywota, żeby stworzyć maszynkę do pieniędzy to teraz chce zbierać plony.

3

Strach pomyśleć co by było gdyby nie te "motywujące" śpiewy z trybun

25

Spora szansa, że Guardiola przygodę w europejskich pucharach z nowym klubem zacznie od Ligi Europy a w LM pojawi się ten właściwy Manchester

1

Se7en

0

Dobrze by było. Zawsze to jeden ligowy pomocnik Realu mniej ;)

31

Złoty człowiek! Aż łza się kręci w oku podczas czytania. Świetny artykuł :)

1

Ani sukcesów na koncie ani honoru. Dupa nie sportowiec

1

Espanyol to taka trochę hiszpańska Polonia Warszawa. Spotkałem się w Barcelonie kilka razy ze złośliwym stwierdzeniem, ze do dzielnicy Sants-Montjuic a zwłaszcza do prowincji Cornellà de Llobregat nieprzerwanie od 1900 roku (data powstania Espanyolu) nie dociera światło, gdyż odkąd został założony Espanyol to owe miejsce pozostaje nie tylko w cieniu wzgórza Montjuic ale także FC Barcelony, która od zawsze prezentuje wyższy poziom sportowy.

Po części nie dziwi mnie ich frustracja. Być wiecznie gorszym od lokalnego rywala. Nie ma na świecie człowieka, który nie straciłby cierpliwości ;)

0

Wymagacie od kibiców Barcelony wyrozumiałości i gratulacji z awansu podczas gdy większość fanów Realu hejtuje, każdą decyzję sędziego na korzyść Barcelony, wypisuje "UEFAlony" i inne bzdety i ogląda każdy ligowy mecz kibicując przeciwnikom i życząc piłkarzom najgorszych kontuzji...
Ty jesteś ciekawy czy bylibyśmy tak samo krytyczni gdyby Barca awansowała do finału w podobnym stylu a ja jestem ciekawy czy fani Realu machnęli by na to ręką i nam pogratulowali awansu mimo wszystko. Hm?

0

Powiedz to chociażby Neymarowi, który chce kosmicznej podwyżki, Lewandowskiemu, Eto'o, Toure i reszcie City i wszystkim, którzy poszli do Chin, Kataru i innych mocnych lig

4

Jeśli wg Marci tak wygląda Real wyciągnięty z kryzysu, mając za argument doczołganie się do finału, ledwo pokonując najsłabszych możliwych przeciwników to patrząc na ich obecną grę nie mam nic przeciwko, żeby zostali z taką formą na następny sezon

7

Gdyby każdy piłkarz miał takie podejście do futbolu jak Mata, to piłkarski świat byłby lepszy. Polecam jak ktoś jeszcze nie czytał

http://igol.pl/premier-league/juan-mata-rozumiem-tych-ktorzy-nienawidza-wspolczesnego-futbolu/

0

Uderz w stół... ;)

39

Można powiedzieć, że Liverpool spuścił żółtą łódź podwodną w klopie ;)

1

Kibicowanie w Anglii to jakiś inny niż wszędzie, kosmiczny poziom :)

0

To co? Kogo bierzecie do Barcy? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?