ukaszz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Alicante
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przede wszystkim zmień dilera
1
Dramat to przede wszystkim połowa komentarzy tutaj... wracajcie dzieci do Fify bo do kibicowania się nie nadajecie
0
Bebe, Pepe... Jak bym słyszał swojego rocznego siostrzeńca ;)
8
Ten moment kiedy nie masz pewności czy oglądasz mecz piłki nożnej czy konkurs skoków do wody
0
http://www.flashscore.pl/mecz/Gxd6cpQl/#wideo
0
Legia musi sobie skombinować żółte koszulki i może uda się coś ugrać z Realem ;)
0
Postawiłem na Real bo był kurs x3, ale chyba większą satysfakcję niż te parę złotych da mi zwycięstwo Borussii
6
Legii nie kibicuję, ale jest mi ich zwyczajnie szkoda... Są trochę jak taki biedny mały kujonek, który po szkole jest zaczepiany przez osiłków z wyższych klas, którzy spuszczają mu lanie i zabierają, kieszonkowe. Nawet taki Sporting, który jest europejskim średniakiem bawi się z Warszawiakami, próbują niekonwencjonalnych zagrań, grają na totalnym luzie z uśmiechem na twarzy jak na treningu. To niestety nie są rozgrywki dla zespołów z Ekstraklasy.
0
U nas nie lepiej jak przegrywamy ;)
4
La Masia się nie skończyła!
0
Szkoda, bo można było wykorzystać potknięcie Realu. Nie ma coteż zbytnio hejtować MSN bo defensywa Atletico dzisiaj gra niemal bezbłędnie
11
Rakitic i Roberto dzisiaj najlepsi. Atak nie istnieje..
0
Nie wiem, może masz rację... Piszę co widzę. Nie znam się na przepowiadaniu przyszłości ;)
0
A co to ma do rzeczy, jak sam notuje mnóstwo strat mając piłkę przy nodze? :)
9
Gracz tej klasy powinien w każdej drużynie i przy każdej taktyce przejawiać błyski geniuszu. Facet ma za duże ego, jest porywczy i totalnie nie warty swojej ceny.
8
I pomyśleć, że Pogba mógł grać w Barcelonie... Na szczęście nie gra ;)
0
Interwencja sezonu!
0
bez problemu ;)
0
Ależ mamy pakę! :)
0
Sam nie wiem co myśleć o tym (ewentualnym) transferze.. Gość jest dobry w swoim fachu nie ma co ukrywać więc rola rezerwowego mu na pewno nie leży, ale z kolei ma 33 lata i blokuje rozwój Marka. 20 mln to dużo i mało.. Bramkarze dłużej grają więc ten wiek też nie jest taki straszny a jest topowym bramkarzem a jeśli za Pipitę płaci się 90 melonów albo 30+ za naszego Milika to Bravo powinien kosztować 2x tyle.
Choć w sumie po ostatnich popisach biznesowych naszego zarządu o i tak dobrze...
0
źle jest bo bramki strzela i to nie wszystkie na pustą bramkę, ale nie przesadzajmy ;)
1
Ryzykownie.. Nie dość, że 3 obrońców to tylko 2 nominalnych
1
Jak by słuchał mamusi to miałby komplet palców. 15 lat i na motor? Niech się cieszy, że żyje
8
Nie wiem czy się śmiać czy płakać jak widzę tą sumę zapłaconą za Higuaina...
4
Szybciej znalazłbyś to w google niż pisząc komentarz tutaj..
http://www.flashscore.pl/mecz/YqNNaBBk/#sklady;1
1
Bo wygrał puchar?! Czyli Pepe jest lepszy niż Messi bo wygrał ME i LM?
0
Tak to jest jak się włącza mecz w 110 minucie,,
23
Przeglądam właśnie listę "ulubionych" starego konta na Youtubie i trafiłem na taką perełkę :D
To były czasy...
7
Mogło być gorzej. Np. sieć supermarketów REAL
0
Wtedy Portugalia zagrała ładny turniej i zasługiwała, na finał i zwycięstwo w nim. Pokonali Hiszpanów, Anglię (po karnych) i bardzo silną wtedy Holandię.