0

Przede wszystkim zmień dilera

1

Dramat to przede wszystkim połowa komentarzy tutaj... wracajcie dzieci do Fify bo do kibicowania się nie nadajecie

0

Bebe, Pepe... Jak bym słyszał swojego rocznego siostrzeńca ;)

8

Ten moment kiedy nie masz pewności czy oglądasz mecz piłki nożnej czy konkurs skoków do wody

0

Legia musi sobie skombinować żółte koszulki i może uda się coś ugrać z Realem ;)

0

Postawiłem na Real bo był kurs x3, ale chyba większą satysfakcję niż te parę złotych da mi zwycięstwo Borussii

6

Legii nie kibicuję, ale jest mi ich zwyczajnie szkoda... Są trochę jak taki biedny mały kujonek, który po szkole jest zaczepiany przez osiłków z wyższych klas, którzy spuszczają mu lanie i zabierają, kieszonkowe. Nawet taki Sporting, który jest europejskim średniakiem bawi się z Warszawiakami, próbują niekonwencjonalnych zagrań, grają na totalnym luzie z uśmiechem na twarzy jak na treningu. To niestety nie są rozgrywki dla zespołów z Ekstraklasy.

0

U nas nie lepiej jak przegrywamy ;)

4

La Masia się nie skończyła!

0

Szkoda, bo można było wykorzystać potknięcie Realu. Nie ma coteż zbytnio hejtować MSN bo defensywa Atletico dzisiaj gra niemal bezbłędnie

11

Rakitic i Roberto dzisiaj najlepsi. Atak nie istnieje..

0

Nie wiem, może masz rację... Piszę co widzę. Nie znam się na przepowiadaniu przyszłości ;)

0

A co to ma do rzeczy, jak sam notuje mnóstwo strat mając piłkę przy nodze? :)

9

Gracz tej klasy powinien w każdej drużynie i przy każdej taktyce przejawiać błyski geniuszu. Facet ma za duże ego, jest porywczy i totalnie nie warty swojej ceny.

8

I pomyśleć, że Pogba mógł grać w Barcelonie... Na szczęście nie gra ;)

0

Interwencja sezonu!

0

bez problemu ;)

0

Ależ mamy pakę! :)

0

Sam nie wiem co myśleć o tym (ewentualnym) transferze.. Gość jest dobry w swoim fachu nie ma co ukrywać więc rola rezerwowego mu na pewno nie leży, ale z kolei ma 33 lata i blokuje rozwój Marka. 20 mln to dużo i mało.. Bramkarze dłużej grają więc ten wiek też nie jest taki straszny a jest topowym bramkarzem a jeśli za Pipitę płaci się 90 melonów albo 30+ za naszego Milika to Bravo powinien kosztować 2x tyle.

Choć w sumie po ostatnich popisach biznesowych naszego zarządu o i tak dobrze...

0

źle jest bo bramki strzela i to nie wszystkie na pustą bramkę, ale nie przesadzajmy ;)

1

Ryzykownie.. Nie dość, że 3 obrońców to tylko 2 nominalnych

1

Jak by słuchał mamusi to miałby komplet palców. 15 lat i na motor? Niech się cieszy, że żyje

8

Nie wiem czy się śmiać czy płakać jak widzę tą sumę zapłaconą za Higuaina...

4

Szybciej znalazłbyś to w google niż pisząc komentarz tutaj..

http://www.flashscore.pl/mecz/YqNNaBBk/#sklady;1

1

Bo wygrał puchar?! Czyli Pepe jest lepszy niż Messi bo wygrał ME i LM?

0

Tak to jest jak się włącza mecz w 110 minucie,,

23

Przeglądam właśnie listę "ulubionych" starego konta na Youtubie i trafiłem na taką perełkę :D



To były czasy...

7

Mogło być gorzej. Np. sieć supermarketów REAL

0

Wtedy Portugalia zagrała ładny turniej i zasługiwała, na finał i zwycięstwo w nim. Pokonali Hiszpanów, Anglię (po karnych) i bardzo silną wtedy Holandię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?