0

Chyba wszyscy czekali na tego gola. Mam nadzieję, że właśnie rozwiązał wielki worek z bramkami :)

2

Nawet by się takich akcji nie podjął

0

Wkurza mnie ten facet. Bez niego wszystkie kwestie związane z umowami byłby 4 razy mniej kłopotliwe. Nie wspominając już o ile prywatnych, problemów mniej miałby Leo.

6

Messi jest najlepszy i oczywiste jest to, że powinien zarabiać najwięcej z piłkarzy, ale tak astronomiczne pensje dla sportowców ogólnie rzecz biorąc to kpina. Nie wspominając już o tym, że Chiny budują własny, finansowo spaczony, futbolowy świat.

1

Benzema crackiem?? Ja rozumiem szacunek dla rywala, ale nie przeginajmy ;)

3

Nie mogliśmy trafić na Real

1

El Classico to zawsze 50:50 niezależnie od formy i stanów kadrowych obydwu zespołów. To coś więcej niż zwykły mecz

11

Bez przesady. Chyba samo Chape by nie chciało w taki sposób mierzyć się z Barceloną. Jak nisko trzeba upaść, żeby ustawić tak symboliczny mecz...

0

Tridente bez Andrzeja to jak broń bez amunicji. Jak Messi się nie cofnie to nie ma środka pola

0

Mimo wszystko uważam, że 6 pkt to mało. Raptem dwie kolejki a patrząc na to, że forma obu zespołów jest pod kreską to naprawdę wszystko jeszcze może się zmienić 10 razy. A co to świętowania mistrzostwa w listopadzie to szkoda gadać... Niezależnie od klubu.

0

W redakcji AS'a to już chyba pootwierali szampany wczoraj i świętują mistrzostwo. 6 punktów to żadna strata a Gran Derbi, niezależnie od formy obu zespołów to zawsze 50:50 więc nie wiem po co te napinki i żale z obu stron

4

Na miejscu obrońców bałbym sie grać do tyłu

2

W pierwszej polowie czy ogolnie? ;)

1

Firma faktycznie mniej znana w Europie niż inne marki internetowe. Myślę, że dla japończyków w ogólnym rozliczeniu kontrakt z Barcą to będzie żyła złota

0

Dużo gorsi od niego dostawali więcej szans na dużo mocniej obsadzonych pozycjach. Musiał chłopak coś przeskrobać ;)

0

A tymczasem whoscored.com umieszcza Neymara w 11 tygodnia La Liga a Messi całkowicie pominięty. Chyba inny mecz oglądali

0

Atletico uratowało mi (i chyba nie tylko) kupon w 94 minucie :D

1

już nigdzie się nie ruszam ;)

0

co wychodzę na chwilę do kuchni to gol dla City...

0

dopiero 20 minut minęło człowieku...

0

Więcej wyrozumiałości ludzie. Nie każdy siedzi 24h na dobę przed ekranem i czyta każdy komentarz po kolei ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

24

Tak z innej beczki. Znalazłem takie oto zdjęcie Salvadora Dali w szaliku FCB

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p480x480/14595538_10154757611086042_3504785446637934210_n.jpg?oh=292a4732f3c9635e83f3d6196b2f2b8a&oe=58A661A7

i chciałbym zapytać czy jest tutaj może ktoś, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat powiązania Dalego z FC Barceloną?

0

Mam to samo :/

0

Jeśli na fioletowej były rozdarte serca kiedy Polska grała z Portugalią na Euro (bo CR7), to nie spodziewam się, żeby ktokolwiek z białych kibicował jutro Legii.

1

Komentarz usunięty

0

Ale Klopp fajnie poukładał ten Liverpool. Aż miło się ogląda

0

Wszyscy do ataku! Pique po hat tricka!!

0

Ale fart... Beznadziejnie uderzył. Niech on więcej nie strzela bo za zawał zejdę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?