ukaszz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Alicante
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba wszyscy czekali na tego gola. Mam nadzieję, że właśnie rozwiązał wielki worek z bramkami :)
2
Nawet by się takich akcji nie podjął
0
Wkurza mnie ten facet. Bez niego wszystkie kwestie związane z umowami byłby 4 razy mniej kłopotliwe. Nie wspominając już o ile prywatnych, problemów mniej miałby Leo.
6
Messi jest najlepszy i oczywiste jest to, że powinien zarabiać najwięcej z piłkarzy, ale tak astronomiczne pensje dla sportowców ogólnie rzecz biorąc to kpina. Nie wspominając już o tym, że Chiny budują własny, finansowo spaczony, futbolowy świat.
1
Benzema crackiem?? Ja rozumiem szacunek dla rywala, ale nie przeginajmy ;)
3
Nie mogliśmy trafić na Real
1
El Classico to zawsze 50:50 niezależnie od formy i stanów kadrowych obydwu zespołów. To coś więcej niż zwykły mecz
11
Bez przesady. Chyba samo Chape by nie chciało w taki sposób mierzyć się z Barceloną. Jak nisko trzeba upaść, żeby ustawić tak symboliczny mecz...
0
Tridente bez Andrzeja to jak broń bez amunicji. Jak Messi się nie cofnie to nie ma środka pola
0
Mimo wszystko uważam, że 6 pkt to mało. Raptem dwie kolejki a patrząc na to, że forma obu zespołów jest pod kreską to naprawdę wszystko jeszcze może się zmienić 10 razy. A co to świętowania mistrzostwa w listopadzie to szkoda gadać... Niezależnie od klubu.
0
W redakcji AS'a to już chyba pootwierali szampany wczoraj i świętują mistrzostwo. 6 punktów to żadna strata a Gran Derbi, niezależnie od formy obu zespołów to zawsze 50:50 więc nie wiem po co te napinki i żale z obu stron
4
Na miejscu obrońców bałbym sie grać do tyłu
2
W pierwszej polowie czy ogolnie? ;)
1
Firma faktycznie mniej znana w Europie niż inne marki internetowe. Myślę, że dla japończyków w ogólnym rozliczeniu kontrakt z Barcą to będzie żyła złota
0
Dużo gorsi od niego dostawali więcej szans na dużo mocniej obsadzonych pozycjach. Musiał chłopak coś przeskrobać ;)
0
A tymczasem whoscored.com umieszcza Neymara w 11 tygodnia La Liga a Messi całkowicie pominięty. Chyba inny mecz oglądali
0
Atletico uratowało mi (i chyba nie tylko) kupon w 94 minucie :D
1
już nigdzie się nie ruszam ;)
0
co wychodzę na chwilę do kuchni to gol dla City...
0
dopiero 20 minut minęło człowieku...
0
Więcej wyrozumiałości ludzie. Nie każdy siedzi 24h na dobę przed ekranem i czyta każdy komentarz po kolei ;)
0
Po prostu to tutaj zostawię ;)
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/14925687_2110569099088611_6012286428794222546_n.jpg?oh=fe325a9f2b38c8d4208e4c1c023821aa&oe=58917D50
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
24
Tak z innej beczki. Znalazłem takie oto zdjęcie Salvadora Dali w szaliku FCB
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p480x480/14595538_10154757611086042_3504785446637934210_n.jpg?oh=292a4732f3c9635e83f3d6196b2f2b8a&oe=58A661A7
i chciałbym zapytać czy jest tutaj może ktoś, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat powiązania Dalego z FC Barceloną?
0
Mam to samo :/
0
Jeśli na fioletowej były rozdarte serca kiedy Polska grała z Portugalią na Euro (bo CR7), to nie spodziewam się, żeby ktokolwiek z białych kibicował jutro Legii.
1
Komentarz usunięty
0
Ale Klopp fajnie poukładał ten Liverpool. Aż miło się ogląda
0
Wszyscy do ataku! Pique po hat tricka!!
0
Ale fart... Beznadziejnie uderzył. Niech on więcej nie strzela bo za zawał zejdę.