ukaszz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Alicante
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przyznałem Ci rację, nie wiem dlaczego nie ma dalszej części komentarza. Napisałem, że być może karny poprawny w świetle przepisów, ale jednostronne gwizdanie samo w sobie jest kontrowersyjne, zwłaszcza w stronę gospodarzy turnieju. Nie zmienia to jednak faktów, że w mojej opinii tegoroczne Euro to kicha
0
Nie podyktował dwóch, nie mniej zasłużonych dla Niemców
11
Takiego, żenującego finału Euro to chyba jeszcze nie było. Jeden z finalistów mimo znacznie niżej notowanych rywali swój pierwszy mecz zdołał wygrać dopiero w półfinale. Drugi z finalistów po raz pierwszy na klasową drużynę trafia dopiero w półfinale do tego wykartkowaną i przeoraną kontuzjami i obejmuje prowadzenie dopiero po kontrowersyjnym karnym wcześniej męcząc się ze słabą Rumunią, Albanią czy Irlandią.
0
Prędzej Islandia zatrzymałaby w finale Niemców lub Francuzów niż ta śmieszna Portugalia.
4
To mogła być Polska... Ból dupska okrutny
4
Islandia pokonała Anglię co nie znaczy, że Anglia w następnym meczu byłaby mniej groźna. Są zespoły, które są po prostu klasowe, od lat na najwyższej półce będące faworytem niezależnie od formy. Portugalia nie trafiła na taki zespół w ani jednym meczu a i tak nie wygrała do półfinału żadnego meczu.
0
Mam nadzieję, że Niemcy lub Francuzi zniszczą tą śmieszną portugalię w finale.
20
Cytują klasyka: "Szkoda gadać, szkoda strzępić ryja. Nie warto było..."
29
Śmiejecie się ze słabej formy Ronaldo a może on oszczędza się na olimpiadę. Podobno jest jednym z faworytów do złota w skokach do wody.
7
Niech strzelają... W półfinale Niemcy sprawdzą ile ta Francja jest tak naprawdę warta bo do tej pory to łatwiejszych przeciwników na tych mistrzostwach miała tylko Portugalia
3
Aż mi ich szkoda... Nie zasłużyli, żeby odpaść w ten sposób
0
Na tym Euro to już nic mnie nie zdziwi ;)
6
Ja Islandii i wszystkim przeciwnikom portugalii (tak wiem, ból dupy) :)
2
Wydaje mi się, że wygraliśmy coś więcej niż Euro... Ludzie chcą się utożsamiać z reprezentacją, czują dumę i okazują wsparcie zawodnikom. Od 30 lat czegoś takiego nie było. W końcu jest DRUŻYNA! Dziś słyszałem jak dzieciaki na boisku pod blokiem kłóciły się kto będzie Lewandowskim, Krychowiakiem czy Pazdanem. Nie Messim czy ronaldo. Nadchodzą piękne lata :)
1
Niedosyt, smutek i duma jednocześnie. Z taką drużyną niedosyt pozostałby nawet po przegranym finale :)
4
Oto film dla wszystkich hejterów, którzy porównują Ronaldo do panienki
4
Messi nie musi niczego nikomu udowadniać. Tylko głupiec i ignorant podważy jego dominację w futbolu i zaprzeczy, że jest najlepszym piłkarzem w historii. Może tytułu z reprezentacją nie zdobył, ale trzy razy srebro Copa America i jedno wicemistrzostwo Świata na przełomie zaledwie 9 lat to wynik naprawdę godny podziwu.
0
Ale rozmawiamy konkretnie o piłce nożnej... Dlatego napisałem "mundial". Brnąc jednak w dyskusję nie zgodzę się z Twoimi argumentami do końca bo o ile południowcy nie są silni w sportach zimowych bardziej ze względu na klimat a nie rozbieżność kulturową to piłka nożna może być z powodzeniem trenowana na całym świecie. I najlepszym dowodem, że dla Chińczyków nie jest to egzotyczny sport świadczy fakt, że mają fioła na punkcie największych światowych gwiazd na tyle, że opłaca im się sprowadzać emerytowane gwiazdy i znacząco przepłacać aby promować chińską ligę. A co do warunków fizycznych to popatrz na Barcelonę. Messi, Neymar, Alba, Iniesta.. A wcześniej Alexis, Xavi, Pedro... Raczej dryblasami ich nie nazwiesz a grają najlepszą piłkę na świecie. Poza tym jaki to problem poprawić warunki fizyczne? Zdobywają złoto olimpijskie w podnoszeniu ciężarów więc siłownie jakieś tam mają ;)
3
Idąc tym tokiem rozumowania to Chiny powinny zamiatać każdy mundial
31
wymownie :)
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xat1/v/t1.0-9/13532824_1994694450676077_7466076246749376944_n.png?oh=0e5bb1c355dd8969db154ee5f21d1c4a&oe=57FCC82C&__gda__=1475395876_fcd1d2132aefc2951f3682d605ff329c
0
Thank you Capitan Obvious
0
Czy Hajto mówiąc "Klub Bryge" miał na myśli Club Brugge? :D
29
Pamiętam jak byłem małym gnojkiem i czytałem Bravo Sport.. Był tam jeden wywiad z rozpoczynającym wielką karierę Casillasem, zaraz po wygranym finale LM z Leverkusen w 2002 roku. Casillas powiedział wtedy, że jego bramkarskim idolem i wzorem do naśladowania jest od zawsze Buffon, który za rekordową kwotę rok wcześniej przyszedł z Parmy do Juventusu. Minęło 14!! lat a Buffon jak gdyby zapomniał się zestarzeć. Iker po rewelacyjnej karierze został wypchnięty z pierwszego miejsca w reprezentacji przez De Geę, w Realu przez Navasa. Gra w przeciętnym Porto z przeciętnymi wynikami a facet, którego plakatami obklejał kilkanaście lat temu ściany w pokoju nadal jest na topie! W ścisłej światowej czołówce. Jest ostoją klubu, który co roku jest jednym z pretendentów do wygrania LM i podporą jednej czołowych reprezentacji na świecie!. To jest po prostu niesamowite!! Ten człowiek już stał w bramce Parmy kiedy jeszcze Diego Maradona biegał po boisku a Bartka Kapustki nie było nawet na świecie. Wielu dotrwało do takiego momentu ale takich, którzy w wieku 38 lat wciąż są lub byli wielcy i bez których ciężko sobie wyobrazić drużyny, w których grali jest niewiele więcej niż włosów na głowie Pazdana.
0
Włosi podobnie jak Niemcy to typowa turniejowa drużyna. Nieważne jaki skład w jakiej formie... Zawsze są groźni
0
Przejdzie mu foch i wróci... Nie wierzę, że w tak młodym wieku odpuści MŚ
3
przeróbka mistrzostwo świata! :D
https://www.facebook.com/FilmikiTheBest/videos/1761799490769134/
1
Belgowie rozkręcają się z meczu na mecz
0
Dobra impreza na trybunach :D
0
przepraszam, powinienem ostrzec
21
Można się było spodziewać, że określenie "gra jak panienka" nie wzięło się z niczego ;)
https://pbs.twimg.com/media/Cla-BF-WMAIZ9Ad.jpg