ukaszz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Alicante
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar zaakceptował czy jego ojciec?
0
Jak można nie poinformować zawodnika o takiej sprawie?
0
Prawda, ale Godinem mimo wieku na pewno nikt by nie pogardził ;)
2
Gdyby tylko ten obok Suareza przyszedł do Barcelony...
5
I to jest dobry argument dla dzieci, które uważają, że skoro nie strzela bramek to jest g.warty. Razem z Busim przez cały sezon harował jak wół w środku pola i skok wartości jest jak najbardziej na miejscu.
0
Nikogo nie zajechał. Jako pierwszy trener od dawna zrobił zgrupowanie w kraju aby zawodnicy mogli czas przed euro spędzić w rodzimym kraju wraz z rodzinami. To bardziej miała być forma relaksu. Widać, że odstawiali nogę bo bali się głupich kontuzji.
41
Bayern pewnie już przygotowuje kontrakt dla Bartry na wypadek gdyby wypalił z formą ;)
0
Nakładka w piszczel? Mógł mu zakończyć karierę. Zasłużona czerwona
2
Sentymenty w takich sytuacjach trzeba odkładać na bok. Gość nie prezentuje odpowiedniego poziomu i nie ma co trzymać go tylko ze względu na to, że jest wychowankiem. W ten sposób klub szkodziłby i zawodnikowi i sobie
0
będzie czyścił jak kiszone z mlekiem
0
logo nike i herb są normalnie haftowane?
0
Mam do Was pytanie. Czy ktoś może zakupił nową koszulkę, ale nie w oficjalnym sklepie NIKE tylko gdzieśna aukcjach lub chiński wyrób i może coś napisać o jakości lub jej ewentualnym braku? ;)
2
Lepiej teraz przebić balonik niż w meczu z Irlandią Płn
0
Każdy tutaj widzę przejęty co najmniej jakby sam musiał te pieniądze z własnego portfela wykładać ja jak by dołączył do Barcy to każdy sikałby z radości
32
Tyle ciekawych wypowiedzi a Wy na nagłówek wybieracie tę najbardziej kontrowersyjną. Ostatnio coraz częściej stosujecie takie zagrywki rodem z onetu
4
#perezposmarował
16
Może Karim na na niego jakieś sex taśmy i nie chce mu podpaść ;)
64
Zamykają Szpilkę :D
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/v/t1.0-9/13319729_1165576230141293_4804562128179974562_n.png?oh=7bb4b97b02c5595e1acda2d250a56419&oe=57CE3543&__gda__=1474702068_e6e9a412e55292e5f23b3042ac58654d
0
Nie mówię, że źle. Po prostu do znudzenia trafiamy te same zespoły ;)
5
Znając życie to Barcelona wylosuje Arsenal, Ajax i Celtic
1
Już Perez zarezerwował ;)
8
jakość ta sama?
0
Nie rozumiem dlaczego sprowadzasz moją opinię do ogółu, skoro wyraźnie zaznaczyłem, że jest przedstawiona na bazie dzisiejszego meczu Ukrainy
0
Oglądałem mecz Ukraińców z Rumunią i muszę przyznać, że się zaniepokoiłem. Dawno nie widziałem, tak przebojowej, ofensywnej gry i takiego pressingu w meczu towarzyskim. Oj mogą nam skutecznie przebić ten nasz balonik w trzecim meczu...
0
dwa mecze na turnieju zanim wejdą w trans? Nam to pasuje ;)
13
A tymczasem Niemcy przegrywają ze Słowacją 3:1
18
Jak zarobić i się nie narobić :D
1
Dobrej gry aktorskiej, gola ze spalonego, szczęścia... Trochę tego jest ;)
2
Zawsze znajdziesz kogoś kto ma gorzej. Życie nie polega na tym, żeby porównywać się do tych co mają najbardziej pod górkę
4
Szukam informacji na temat dystansu jaki Pepe pokonał dzisiaj turlając się z "bólu". Ktoś coś?