0

Neymar zaakceptował czy jego ojciec?

0

Jak można nie poinformować zawodnika o takiej sprawie?

0

Prawda, ale Godinem mimo wieku na pewno nikt by nie pogardził ;)

2

Gdyby tylko ten obok Suareza przyszedł do Barcelony...

5

I to jest dobry argument dla dzieci, które uważają, że skoro nie strzela bramek to jest g.warty. Razem z Busim przez cały sezon harował jak wół w środku pola i skok wartości jest jak najbardziej na miejscu.

0

Nikogo nie zajechał. Jako pierwszy trener od dawna zrobił zgrupowanie w kraju aby zawodnicy mogli czas przed euro spędzić w rodzimym kraju wraz z rodzinami. To bardziej miała być forma relaksu. Widać, że odstawiali nogę bo bali się głupich kontuzji.

41

Bayern pewnie już przygotowuje kontrakt dla Bartry na wypadek gdyby wypalił z formą ;)

0

Nakładka w piszczel? Mógł mu zakończyć karierę. Zasłużona czerwona

2

Sentymenty w takich sytuacjach trzeba odkładać na bok. Gość nie prezentuje odpowiedniego poziomu i nie ma co trzymać go tylko ze względu na to, że jest wychowankiem. W ten sposób klub szkodziłby i zawodnikowi i sobie

0

będzie czyścił jak kiszone z mlekiem

0

logo nike i herb są normalnie haftowane?

0

Mam do Was pytanie. Czy ktoś może zakupił nową koszulkę, ale nie w oficjalnym sklepie NIKE tylko gdzieśna aukcjach lub chiński wyrób i może coś napisać o jakości lub jej ewentualnym braku? ;)

2

Lepiej teraz przebić balonik niż w meczu z Irlandią Płn

0

Każdy tutaj widzę przejęty co najmniej jakby sam musiał te pieniądze z własnego portfela wykładać ja jak by dołączył do Barcy to każdy sikałby z radości

32

Tyle ciekawych wypowiedzi a Wy na nagłówek wybieracie tę najbardziej kontrowersyjną. Ostatnio coraz częściej stosujecie takie zagrywki rodem z onetu

4

#perezposmarował

16

Może Karim na na niego jakieś sex taśmy i nie chce mu podpaść ;)

0

Nie mówię, że źle. Po prostu do znudzenia trafiamy te same zespoły ;)

5

Znając życie to Barcelona wylosuje Arsenal, Ajax i Celtic

1

Już Perez zarezerwował ;)

8

jakość ta sama?

0

Nie rozumiem dlaczego sprowadzasz moją opinię do ogółu, skoro wyraźnie zaznaczyłem, że jest przedstawiona na bazie dzisiejszego meczu Ukrainy

0

Oglądałem mecz Ukraińców z Rumunią i muszę przyznać, że się zaniepokoiłem. Dawno nie widziałem, tak przebojowej, ofensywnej gry i takiego pressingu w meczu towarzyskim. Oj mogą nam skutecznie przebić ten nasz balonik w trzecim meczu...

0

dwa mecze na turnieju zanim wejdą w trans? Nam to pasuje ;)

13

A tymczasem Niemcy przegrywają ze Słowacją 3:1

18

Jak zarobić i się nie narobić :D

1

Dobrej gry aktorskiej, gola ze spalonego, szczęścia... Trochę tego jest ;)

2

Zawsze znajdziesz kogoś kto ma gorzej. Życie nie polega na tym, żeby porównywać się do tych co mają najbardziej pod górkę

4

Szukam informacji na temat dystansu jaki Pepe pokonał dzisiaj turlając się z "bólu". Ktoś coś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?